Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális nők miért nem vetik ki maguk közül a ribiket, aranyásókat és prostituáltakat?

Figyelt kérdés
Mert ez így úgy jön le, mintha ők szimpatizálnának velük csak azért, mert ők is nők.

2020. máj. 31. 04:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésre válaszolva pedig mit értesz “kivetés” alatt? Általában a visszafogott nők nem is érintkeznek prostikkal, mivel nem egy világban mozognak. Akkor mi a probléma, nem zavarják egymás létezését. Ha egy férfinak meg inkább egy nagyképű, pénzéhes ribi kell egy értékes nő helyett, az saját magát is minősíti, egy kutya. Szóval az ilyen férfiért sem kár.
2020. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én nem vállalok semmilyen közösséget senkivel csak azért, mert azonos nemi szervünk van. Ha a családtagom vagy az ismerősöm az illető, az más, de egy idegen nőhöz semmi közöm akkor sem, ha normális és akkor sem, ha prosti. Attól, hogy nem zaklatok, bántalmazok, gyűlölök vagy üldözök valakit még nem feltétlenül szimpatizálok vele, egyszerűen hidegen hagy, a saját dolgommal foglalkozom, ő meg éljen úgy, ahogy akar.
2020. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy egyetlen prostituáltat se ismerek. Lehet naivan hangzik, de azt se tudom, hol keressem őket.

Ha nem érintkezek velük (vagyis nem zavarjuk egymás létezését) akkor miért kéne bármi rosszat cselekednem velük szemben? Nem értek egyet az életvitelükkel, de ez nem ok arra, hogy "kivessem" őket bárhonnan. A barátom nem fordul hozzájuk, én nem veszek el vevőket.

Én nem ártok nekik, ők nem ártanak nekem.

Egyébként igazat adok a #12-es válaszolónak, ugyanis én se vállalok közösséget más nőkkel, csak mert nők vagyunk.

22/L

2020. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne kivetni bárkit is? Mi közöm mások életéhez?

Az aranyasokat meg a gazdag férfiak termelik ki, mikor a pénzüket lobogtatva keresnek szép és fiatal nőt.

2020. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy női társadalom. Nekem sem a baráti körömben, sem a családomban nincsenek prostik vagy aranyásók. Ilyen nőkkel nem is találkozom, épp ezért nincs honnan kivetni őket. Amúgy meg normálisan viselkedem mindenkivel aki velem is normális.
2020. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mér vetnem ki őket?

Ez a ti dolgotok lenne, nem kéne futni ilyen után is!

N27

2020. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Többekkel együtt én sem értem, hogy miért kéne akár számomra ismeretlen, akár személyesen ismert, de nem a családomhoz tartozó emberek életével és morális értékrendjével foglalkoznom, amennyiben nem törvénybe ütköző dolgot tesznek, és miért ne kéne megadnom nekik ugyanazt a szabadságot, amit saját magamnak, vagyis hogy úgy éljem az életemet, ahogy akarom.


De ha már feltetted ezt a kérdést, mesélnél nekünk arról, hogy - amennyiben Te férfi vagy - Te, és a férfi társaid a gyakorlatban hogyan "vetitek ki magatok közül" azokat a férfiakat, akik a ribikre utaznak, akiknek az aranyásókra van igénye, vagy éppen prostituáltak szexuális szolgáltatásaid veszik igénybe pénzért cserébe?

2020. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

De, a normális nők kivetik a baráti tarsasagukbol.


Hallottál már olyat, hogy olyan vagy amilyen az 5 legjobb barátod.

Tehát aki nem veti ki,az maga is olyan, vagy példaképnek tartja.


Én kivetem.

Sajnálom

2020. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, úgy gondoltam a kivetést. És tesznek rosszat, csak te nem látod. Vagy te is közéjük tartozol.


2-es: A prostik kevésbé értékelik le a nők valutáját, mint azok, akik azonnal összefekszenek egy szórakozóhelyen egy cuki pasival.


6-os: Így van, már csak ezért is nagyon káros ez az elfogadás. Mi lesz a következő, hogy a sorozatgyilkost is elfogadjuk, mert végül is nekünk nem árt, csak másoknak?


A prostituáltat minden erkölcsöt félretéve, már önmagában azért el kellene ítélni, amiért egyesek elítélik mondjuk a brókereket vagy rábeszélős ügynököket, hogy érdemi munka nélkül keresnek hatalmas összegeket.


Csak míg legalább a második kettőnek van némi tehetsége a rábeszélés terén, addig a prostituált csak megszületett, ami a szülők érdeme, szép lett, ami szintén a szülők érdeme és most ezzel próbál meg sokszor annyit keresni, mint a normális dolgozó.


10-es: Azért, mert a külső önmagában csak szexre elég, a belső pedig önmagában barátságra. És a kettő kombinációja adja a jól működő párkapcsolatot. Akármelyik oldalon is lejjebb ad valamelyik fél az igényeiből, abból hosszútávon frusztráció és boldogtalanság lesz.


11-es: Azt te csak naivan hiszed, hogy nem érintkeznek. Épp ez a probléma, hogy a prostitúció már régen túlmutat a társadalom peremén élő, aluliskolázott lányok sajátságos szokásán, hogy kimennek a kamionsorra egy kicsit pénzt csinálni, mert otthon kikapcsolták az áramot.


Egyre több olyan van a világban, akiről kívülről meg sem mondod, hogy ebből él, szintén egyetemista, lehet, hogy éppen a csoporttársad és nincs neki se szilikoncsöcse, se semmilyen feltűnő dolog. Egyszerű szolid lány.


14-es: Mindig kettőn áll a vásár. Ha a nőknél nem ez lenne az uralkodó értékrend, hogy a pénzért bármire hajlandóak, akkor ez fordítva is pozitívan hatna vissza a világra. Gondoltad volna, hogy még a bűnözésre is hatással lenne?


17-es: Mi úgy vetjük ki, hogy amikor valaki a társaságon belül ezzel kérkedik, annak először megmondjuk egyöntetűen a magunkét, ha nem tanul belőle, akkor többet nem szívesen látott vendég a köreinkben. Aki meg kikerülhetetlen, ott ha bármi okán szóba kerül a téma kiállunk az értékeink mellett, nem engedjük el a dolgot és teszünk úgy, mintha ez tök rendben lenne.


Tehát ha mégis muszáj egy közösségben, egy légtérben lenni ilyen emberekkel, nem úgy kezeljük a helyzetet, mint mikor egy féllábú ember van velünk, ahol próbálunk nem tudomást venni a dologról, hogy ne érezze még rosszabbul magát. Itt akármi apróság van, már jön az oltogatás, hogy érezze az ilyen ember a törődést...


Csak az a baj, hogy itt is megfigyelhető az a tendencia, hogy a legtöbben inkább szemet hunynak, ha önmaguk belül el is ítélik, mert az ilyen embereknél van a pénz és a befolyás és reménykednek benne, hogy ha összepacsiznak, akkor majd valami csurran-cseppen.

2020. máj. 31. 13:13
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"A prostituáltat minden erkölcsöt félretéve, már önmagában azért el kellene ítélni, amiért egyesek elítélik mondjuk a brókereket vagy rábeszélős ügynököket, hogy érdemi munka nélkül keresnek hatalmas összegeket.



Csak míg legalább a második kettőnek van némi tehetsége a rábeszélés terén, addig a prostituált csak megszületett, ami a szülők érdeme, szép lett, ami szintén a szülők érdeme és most ezzel próbál meg sokszor annyit keresni, mint a normális dolgozó."

Egyrészt nem hat meg mivel keresi a másik a pénzét. Ha az ő lelkét nem bántja hogy használják hát az enyémet se fogja. Az megy oda aki pénzt akar adni a szexért egy olyan nővel akitől állon veri a faxa ahogy meglátja. Semmivel nem szörnyebb mint a zöldség árus aki gonosz módon pénzt kér azért a zöldségért ami magától termett a földjén vagy az állat tenyésztőtől aki egy vagyonért ad el olyan állatot aki csak úgy megszületett nála anélkül hogy ezért tennie kellett volna.

Mint írtam (1es vagyok) engem nem bántanak ezzel. Sőt igazából senki mást se csak irigyled tőlük hogy könnyebben szerzik a pénzt. Nekem a brókerekkel és ügynökökkel sincs bajom ha csak nem az egyszerű öregasszonyt palizzák be mert azt én is szemétségnek tartom. De azt is csak azért mert az öreg védtelen és már nem látja át az összképet. Amíg random idiótákat paliznak be tőlem csinálják csak.

Ami meg a prostik munkáját illeti közel sem ennyiből áll. Az út szélié talán de ha fix és jobban kereső ügyfél kört szeretne akkor figyelnie kell a külsejére és alkalmazkodni a partner igényeihez ami nem merül ki abban hogy kutyában vagy fejen állva keféljen. Beszélgetni kell dicsérni eljátszani hogy jó volt hogy kedveli az illetőt stb. Ezt is tanulják bár tény hogy nem az iskolában de akkor is komoly meló van benne ha valaki nagy összeget szeretne a munkájáért.

De azért az érdekelne mi rosszat is tesznek ők valójában? Kényszeríti valaki a pasit hogy oda menjen és fizessen? Nem. Ők mennek oda és csábítják el a családos embert? Nem. Ha drága akkor odafigyel a saját egészségére tehát valószínűleg semmit nem is terjeszt. Így akkor visz haza bármit a faszi az asszonynak a légyottból? Nem. Megcsalná a pasi a feleségét barátnőjét akkor is ha nem lennének prosti? Igen.

Akkor hol is a gond? Ügyesen használják ki a lelki és fizikai adottságaikat és jól reagálnak az igényekre. Ennyi.

Mondom ezt úgy hogy se prosti se ribi se aranyásó nem vagyok a magam eddigi 1 partnerével és az anyagiakhoz való hozzáállásommal.

Egyszerűen csak nem látom mi rosszat is tesz bármelyik típus. A megcsalás nem rajtuk múlik mert ha egyetlen ilyen nő se lenne a pasi akkor is féreg lenne csak legfeljebb nem lenne rá annyi lehetősége. Az hogy adott párkapcsolat tönkre megy-e szintén a kapcsolat két résztvevőjén múlik. Az meg hogy idiótákból valaki meggazdagszik hát igazán nem nagy gond. Mivel mind az aranyásók mind a prostik ép értelmű emberektől beleegyezés útján és nem trükközgetéssel vagy lopással szerzik a pénzt hát nem is sajnálom tőlük.

2020. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!