Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja ezt mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt mindenki annyira biztonsra?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatból ritkán alakul ki párkapcsolat.


Tegyük félre azt a dumát, hogy a nő hamar odaadja magát a pasinak , indegy punci , zsebkendő és hasonló fszságok amiket itt olvasok ebben a témában.


Ha a pasi úgy gondolkozik erról az egészről , hogy nem megvetendő ha egy nő belemegy ebbe. Szép, okos művelt nő társaságában, akivel jól el is tud beszélgetni és a szex is jó, miért olyan kizárt a párkapcsolat?

Nem tudom elképzelni hogy egy férfi nem kezd el érzelmeket táplálni az iránt akivel huzamosabb ideig összejár, szex előtt összebújva csókolózik stb...

Szerintem ezt nem lehet ilyen biztossággal kijelenteni, hogy ezekből a dolgokból nem alakulhat komoly.



2020. máj. 31. 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Ismét leírom meggondolhatja. De miért is mennél bele valamibe mélyebben érzelmileg ami szinte borítékolhatóan nem úgy sül el ahogy szeretnéd? Azért mert hátha te leszel az 1000ből az az egy akinek mégis?

Arra is meg van az esély hogy a pasi elhagyja a családját a szeretőjéért hosszabb szeretői viszony után is de nem túl nagy. Akkor nem szerencsésebb nem bele menni az egészbe mint elpocsékolni egy csomó időt és utána (vagy akár már közben is) szarul érezni magad?

Sima logika.

2020. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen nőről, aki belemegy szexkapcsolatra, az jut a férfi eszébe hogy a nő túlságosan nagyra értékeli a szexet, az izgalmat. Ami addig jó, hogy a férfiak olyan nőt keresnek, aki szereti a szexet és jó vele a szex, de mi lesz ha összejönnek és majd egyszer a nő megint valaki mást keres, mert a szex már ellaposodott.
2020. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12 hát ezt még ilyen formában nem hallottam, de nem tartom túl valószínűnek hogy így lenne...
2020. máj. 31. 16:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a sanda gyanúm, hogy a kérdezőt valaki be akarná szervezni egy ilyen szexkapcsolatba, neki meg többre lenne igénye ezért ellenkezik ennyire.

Nézd ha 100 ilyen esetből 5 pasi mégis meggondolja magát, az azt mutatja, hogy igen vannak kivételes esetek, van kicsi esélye hogy a dologból kötődés alakuljon ki. DE! Attól még a maradék 95%=a nagy átlag nem akar.

Tehát az általánosítás NEM azt jelenti hogy egyáltalán nem fordulhat elő. Előfordulhat. Csak kicsi az esélye, a "statisztikák" alapján. A nagy átlag mégsem gondolja meg magát. Ennyi.

Ne komplikáld túl.

2020. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem szex kapcsolatból soha nem lett még rendes kapcsolat ... de hát biztos van kivétel. Általában a szex jó és ennyi, több közös nincs. Ha össze lennénk zárva 1 napig már menekülnénk egymástól.
2020. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!