Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja ezt mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt mindenki annyira biztonsra?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatból ritkán alakul ki párkapcsolat.


Tegyük félre azt a dumát, hogy a nő hamar odaadja magát a pasinak , indegy punci , zsebkendő és hasonló fszságok amiket itt olvasok ebben a témában.


Ha a pasi úgy gondolkozik erról az egészről , hogy nem megvetendő ha egy nő belemegy ebbe. Szép, okos művelt nő társaságában, akivel jól el is tud beszélgetni és a szex is jó, miért olyan kizárt a párkapcsolat?

Nem tudom elképzelni hogy egy férfi nem kezd el érzelmeket táplálni az iránt akivel huzamosabb ideig összejár, szex előtt összebújva csókolózik stb...

Szerintem ezt nem lehet ilyen biztossággal kijelenteni, hogy ezekből a dolgokból nem alakulhat komoly.



2020. máj. 31. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Mi az, hogy 'odaadja magát"?
2020. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem mondja hogy esély sincs rá de az a tapasztalat hogy többségében megmarad a szex kapcsolat szex alapú kapcsolatnak. Már csak azért is mert elvileg a felek eleve ezzel a céllal vannak jelen benne.
2020. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem kizárt csak felesleges többet belelátni mint ami. Ha én nőként belemegyek valakivek egy szexkapcsolatba, ahol meghúzzuk a határokat és előre tudom hogy csak ez lesz annak oka van. Valami ami miatt a másik nem lenne potenciális pár jelölt és szerintem eh sok pasinál is hasonlóan van.

Nem kizárt csak felesleges belelovallni az embernek olyanba magát, ami nincs.

2020. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pont erről szól a kérdésem. Oké hogy nincs, ezt értem. De rendszeres találkozás és testi kényeztetés, ami nem mindig csak a szex hanem simogatás stb... ezek szerintem olyanok h akaratlanul is elindul az emberben vmiféle kötődés. Pl jó érzés ha nyom egy puszit az arcra, vagy megölel, vagy úgy érint meg ha vkinek nincs jóideje senkije akitől ezeket megkapná párkapcsolat szinten. Nem saját tapasztalat alapján írok, csak elméletben..
2020. máj. 31. 15:37
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy akkor jól esik, nem jelenti azt, hogy állandóra is kéne az illető. Ebben egyeztek meg az elején. Az, hogy valaki nem tudja tartani magát hozzá, nem a másik problémája. Nem jelenti azt, hogy a másikban is el fog indulni. Őt kielégíti az a pár óra és annyi. És ez a személytől sok esetben független, mert ilyen igényeket bárkivel ki lehet elégíteni.
2020. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem jelenti azt, de azt sem jelenti h nem fog .... ez a kerdes,h miert kell altalanositani
2020. máj. 31. 15:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De az hogy hiány pótló valaki és az hogy párkapcsolat alakul ki nem ugyan az.

Persze biztos tök jó az ilyen intimitás de egy párkapcsolat ennél több.

Egyetértek azzal aki azt írta a felek eleve azért ezt a verziót választják mert valamiért nem opció a párkapcsolat. Az a valami pedig amiért eleve se volt opció nem változik meg ennyitől főleg nem mindkét félben. Mert az igazi buktatója az hogy mindkét embernek aki eleve csak szex (meg esetleg ilyen inger pótló) szándékkal ment bele kéne hogy a véleménye hozzáállása és érzelmi viszonyulás változzon kb egy időben.

Minimális az esély rá mert oka van annak hogy ezt a kapcsolati formát keresték már eredetileg is.

2020. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Elméletben sem állja meg a helyét a gondolatbukfenced! Puszi, simogatás, ölelgetés, ...... stb. leginkább a felizgatáshoz tartozik. Elárulhatom neked, hogy a prostik is élnek ezzel:-) Nagy bajok lennének gyakran ha ez kötödéshez vezetne gondolatmeneted szerint. Jobb ezekkel együtt a szex mint nélkülük. Csak ennyit láss bele!
2020. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert az általános végkimenetele ennek az szokott lenni, hogy sz*r sem lesz belőle. Akkor sem, ha az egyik annyira beleélte magát. Ez van.
2020. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oke , igaz, jogos ervek. De ettol fuggetlenul sem gondolom atombiztosra h attol meg mert meg van beszelve vmi es van egy “megallapodas” , a ferfi nem gondolhatja meg magat
2020. máj. 31. 16:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!