Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját tulajdonú, hitelmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját tulajdonú, hitelmentes lakással rendelkező férfiak sokkal nagyobb értéket képviselnek a nők szemében mint az, aki albérletben él?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az állás elvesztéséről meg úgy beszéltek, mintha totál értéktelenek lennétek a munkaerőpiacon. Nem tudom, mit fostok, mióta elkezdtem dolgozni, többször váltottam már munkahelyet, mindenhonnan magam mentem el és 2-3 hét alatt találtam állást. Nagyon szarnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ennyire ne legyen kelendő. Mondjuk az is igaz, hogy 2 diplomával könnyeb. Múltkor azért szaroztak úgyis, mert normális végzettséget várok el, nos, itt a válasz, hogy miért.
2020. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

9.-nek.


De ha nem telik az albira, akkor átmész egy olcsóbba, vagy szobába, vagy anyudékba.

A hitelnél meg, ha bebukod, ugrik a lakás, és még hiteled is maradhat, ami örökölhető.

És akkor még mindig ott van az, hogy van 1 lakásod, az ország 1 pontján.

Rokonaim éltek Ózdon. Az anno egy királyság volt, hál az iparnak. Ma meg...Mordor 2.0 lett. :( És ez megtörténhet Győrött is, ha lelép Herr Audi.

2020. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tudtommal van olyan hitel, amin csak az adott lakás ugrik. Az ugyanaz, mintha albérletből bsznának ki. Egyébként meg okos ember az önrészen felül félretesz 1-2 milliót, hogy ha pár hónapig nincs lehetősége megfelelően törleszteni, a hitel abból kerüljön levonásra. Én is így fogom valószínűleg csinálni a következő otthonomnál. A hitel nem az ördögtől való, könyörgöm... Nem értem itt ezt a hozzáállást
2020. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

10 én önerőre is tudnék venni egy 15 milliós garzonlakást. Valami panelt.

Azért nem teszem, mert a panel, az panel. Az is csoda, hogy még állnak és undormány az összes. A másik faktor, hogy 15 milliót nem ér egy garzon lakás sem. Az 2 külön dolog, hogy mi mennyit ér és mi menyibe kerül. Inkább várok addig, ameddig ismét lecsúsznak az ingatlanárak a "mennyit ér" szintre. Vagy maradok továbbra is mobilis és oda megyek ahol munka van. Sokaknál nem az a baj, hogy albérletben kéne lakni, hanem az, hogy fizetni kell nekik a lakhatásért a rezsin felül. A pénz az oka, tehát csórók.

Az előttem hozzászólónak igen fizetheted inkább a hitelt, mint az albit, de önerőről hallottál már? Azt sem egyszerű előbányászni és az is megy a kukába, ha elveszted a melót és nem tudsz fizetni. Vagy hiszel az ilyen szlogenekben, hogy "megbízunk egymásban!"? Kb leszarják a problémádat és elárverezik a lakásodat.

A kérdés kiírója inkább arra kíváncsi, hogy a csajok szeretnek-e beülni a tutiba.

2020. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hiteles lakáshoz még 1 extra cumi lehetőség.


Ha közösen veszitek fel a házastársaddal. Ha akkor nem fogtok tudni szétmenni, és nézhetitek egymás pofáját vagy 30 évig. Ja, bocs, 40, mert a kamatok is vannak! >:)

2020. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
15 majd kinyom magából 3 gyereket és felvesz 10 milliót. :D Nincs bajom a fidesszel, de ez az 1 nagyon csípi a csőröm. A csok miatt nőttek meg az ingatlanárak. Az egyedülálló pedig nem jut lakáshoz reális áron. Tökömnek sem kell gyerek.
2020. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 VincentLaw ***** válasza:

#16


Ezzel sajnos én is megjártam, hogy annó 4 éve nekiálltam 4db 4 éves fundamentának, és úgy voltam vele, hogy mire lejártnak, szinte majd alig kell valami hitelt felvenni 1 normális méretű lakáshoz. Na erre jött ez a tököm családtámogatás ide meg oda, aztán hopp, már is felmentek a lakásárak ezekkel az összegekkel. Szóval most több hitelt kellene felvennem egy lakásra úgy, hogy azért mellette van egy stabil önerő. mint amit fel kellett volna vennem 4 éve a 'csupasz' seggemre.

2020. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A nők elvárják 20-30 as pasiktól, hogy minimum 2 szobás lakás legyen, ahol egy gyerek kényelmesen elfér. Aztán 40 felett meg 2 gyerekkel már 3 szobásat akarnak majd. Egyre nő az étvágyuk. A lakásos férfiakat nagyon kedvelik.
2020. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!