Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rengeteg srác miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg srác miért csak annyit keres, hogy 1-2 hetente megdugja a lányt?

Figyelt kérdés

Én is botlottam már bele 2 ilyenbe is, egyelőre a mostani srác kivételnek tűnik, de pl. a nővérem meg több barátnőm is ezzel szenved.


Szép és csinos lánynak tartanak, sokat törődök a külsőmmel, a személyiségemmel sem érzem úgy, hogy gondok lennének. Nyilván nem vagyok tökéletes, de összességében értem. Az elvárásaim sem óriásiak egyáltalán.

Akikre gondolok, ők is csinosak, értelmesek, aranyos, törődő lányok, tényleg semmi komoly baj nincs velük.


És mégis csomószor az a tapasztalat, hogy a legtöbb srác abszolút csak a szexre megy, anélkül, hogy egy szót is váltottunk volna, már alapból ezzel indít, vagy pedig pár hét után derül ki, hogy semmilyen közös programra nem vevő, neki csak annyi a "randi", hogy valamelyikünknél szexelünk... És azt is csak ritkán, tehát még igazából szexre sem jók.

Mindegyikünk normális, helyes srácokkal szokott ismerkedni, nyilván persze az ízlésünk különböző, de nem ilyen Calvin Klein modellekről van szó, és nem is ezek a tipikus nőcsábászok.


Tényleg akkora elvárás manapság, hogy valakit felvállalj, és közös élményeitek legyenek?


Ha ezzel a sráccal is rosszul fog alakulni, akkor már tényleg nagyon tanácstalan leszek.


24L


2020. jún. 1. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nézd van pár praktika, hogy kiszurd azokat akik csak a szexre mennek.
2020. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Mert azt hiszik ők a világ urai. :D

Amúgy én is pontosan ilyen alakokba botlok. Sőt még szexelni sem tud némelyik rendesen.

2020. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

Azért mert TI ilyenekre buktok.


Ha csak ilyeneket fogtok ki, akkor a bibi nálatok van

2020. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2: Igen, a szexxel is voltak gondok gyakran, némelyiknek nem is volt pl. elég kemény, hamar elment, stb.
2020. jún. 1. 21:19
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ez érdekes, a legutóbbi ismerkedésemnél a lány akart valami laza dolgot, én pedig rendes kapcsolatot szerettem volna, így nem lett folytatás. A férfi oldalon is sokan szenvednek ettől. 30f
2020. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

2 jellemző ok van.

1, A srác/férfi eleve ilyen. Ennek rengeteg oka lehet. Van, aki egyszerűen fiatal, élni akar és nem akar elköteleződni. Más már sokat csalódott vagy egyszerűen nem érzelmes és ez neki tökéletes.

2, A srácnak/férfinek nem tud többet nyújtani az adott lány. A környezetemben is vannak olyan srácok, akik 1-1, esetleg több csajjal csak szexelnek, pedig akarnának ők komoly kapcsolatot, csak nem találnak megfelelőt.


És ezek ugyanúgy jellemző dolgok a nőkre is. Talán az arányok mások és náluk kevesebb ilyen van, és több olyan, aki belemegy csak szex kapcsolatba olyannal, akiktől amúgy többet akarnának.


És azt a fontos szempontot se felejtsük el, hogy ezek a srácok nem kényszerítik magukat a csajokra, hanem a csajok egy része szeret ilyen pasit választani. Én is voltam már ilyen kapcsolatban párszor, nyíltan közöltem, hogy nekem ez és ez fér bele a dologba. A csak komoly kapcsolatot kereső egyik haverom meg nem kellett senkinek, pedig mindent megadott volna azoknak a lányoknak, akikkel én voltam. Csak nem nézett ki jól és béna volt a szövege.

Kereslet-kínálat.

2020. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tartós kapcsolatot kereső srác vagyok és van barátnőm jelenleg, de amikor szabad voltam, akkor mindig az történt, hogy jó-jó, a lányok kapcsolatot keresnek, csak aztán mindig jött valami, hogy nem voltam elég izgalmas, nem keltettem fel az érdeklődését, "eszébe jutott" hogy még nincs túl valakin, stb-stb. Nem azt mondom, lehet barátnőt találni, mert sikerült, de előtte még át kell esni akár sok tucatnyi frusztráló elutasításon hónapokon keresztül. Pedig nem csak dugni akarok és ezt az elejétől tudják.


Kérdező téged is megkérdezlek, hogy az 1-2 srác mellett, aki kellett volna neked, de ők csak dugni akartak, mennyi olyan volt akik meg egyszerűen neked nem kellettek? (Nem úgy, hogy első ránézésre sem, hanem hogy azért ismerkedtél velük valamennyit, akár találkoztatok is és úgy nem.)

2020. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül se keress magatokban is hibát..

Ti nyilván tökéletesek vagytok és persze biztos szakértők... Azért fogtok ki ilyeneket.

2020. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
8. Folyamatosan keresem a hibát, de nem találom!!!
2020. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

#8: Na, ez nagyon ütött! A kérdések nagy része ilyen. Csúnya, gonosz férfiak/nők, brühühü, de a kérdezőknek le sem esik, hogy velük van igazán probléma.


#9: Miért, olyan helyzetben vagy, mint a kérdező? Ha igen, akkor már volt a kérdés alatt olyan válasz, ami leírt lehetséges hibát. Csak nem kéne automatikusan elutasítani egy "én nem olyan vagyok" szöveggel.

2020. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!