Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi elkeserede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi elkeseredett srác/férfi amikor annyi mindent lehet csinálni a nőzésen kívül?

Figyelt kérdés

Pl.:

- Nem rég jött ki a GTA5

- A witcher 3

- Ott a wow

- Ott a lol

- Ott a mortál X


Ezekkel mind jól ellehet lenni.


Az sem elhanyagolható szempont, hogy ezek a játékok nem szólnak be, nem aláznak porig minden ok nélkül, csak azért mert közeledni próbáltál, nem hisztiznek, nem bunkóskodnak veled, stb. Nem is véreznek havi rendszerességgel.


Aztán ott van 1000millió más dolog, miért vagyok kiakadva a nők miatt ? Tök felesleges szerintem, annyi jobb dolog van a világon.



#rengeteg_jobb_dolog_van_a_világon
2015. júl. 24. 01:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Ezekkel nem lehet kettyinteni. :D
2015. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Jaj dehogynem! Csak fantázia kérdése. Egyébként a kufircolás nagyon túlértékelt dolog.
2015. júl. 24. 01:09
 3/37 anonim ***** válasza:
63%
így van ! kedves 1 es :D
2015. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
17%
Tulertekelt? Ezt ugy mondod, hogy mar voltal novel vagy sem?
2015. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Voltam már igaz csak egyel. A többi fizetős volt.


Szerintem nagyon túl sok szerepet tulajdonítunk a nőknek, ráadásul nagyon hálátlan feladat a rajongásunk feléjük. Ha pl Wow-ban ha sokat tolod, ott millióknál lehetsz jobb, nem igazán adottságok kérdése. Ezzel szemben, ha nőt akarsz akkor le kell hozd a csillagokat az égről már egy átlagos lány kedvéért is. Szerintem tuti nem éri meg.

2015. júl. 24. 01:37
 6/37 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen igazad van.

[link]

A kép jobb oldalán egy MGTOW férfi, aki szarik a nőkre, helyette...

2015. júl. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
45%

Jaa, hogy ha papucs vagy akkor ez mind igaz. De ha van egy kis tartasod es ferfi vagy, akkor ezek a dolgok nem jatszanak. Egy csepp figyelmesseg es torodes, es maris minden tokeletes. Es ezt ugy mondom, hogy nincs gorog felisten testem.

Persze a lanyok/nok mellett kell mas is, nem is szabad veluk vegig foglalkozni. Es az mind jo amit te csinalsz. De a te alkalmatlansagodat ne vetisd ki az osszes lanyra vagy nore, mert nem fair. De ha ez neked igy jo, akkor legyen en ugy is magasrol leszarom.

2015. júl. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Nincs kedvem veled vitatkozni utolsó, itt egyszerűen a befektetett energiáról van szó. Egy barátnő nagyon macerás és a hozzám hasonló lúzerek nem kapnak meg igazán olyan nőt, akit tényleg szeretnének.


Mondjuk, hogy ezzel nem is lenne baj mert az jogos, hogy a szép nők a tökéletes kandúrokkal kavarnak. Viszont, egy legjobb esetben is "középszar" csajért, - már elnézést a kifejezésért - de nem fogom összetörni magamat.


Annyi érdekesség van a világban, ami elől kár elvenni az időt azért, hogy néha dughass, nagy kínkeservek árán.

2015. júl. 24. 02:09
 9/37 anonim ***** válasza:
36%
Wow/lol/mcx - ezek miatt nincs nőd, kiszagolják már messziről, hogy töketlen vagy, az igazi férfi armazik, levezetésképp pedig battlefieldezik.
2015. júl. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
11%
Mik ezek a béna játékok? CSAK A CSÉ!!!!
2015. júl. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!