Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz társadalmi neveltetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz társadalmi neveltetés miatt van az, hogy a "normális" nők túlértékeltek, az örömlányok alulfizetettek? Legalábbis nálunk Magyarországon

Figyelt kérdés

Azért hangsúlyoztam, hogy nálunk, mert tudok ellenpéldát mondani, pl. Svájc és Ausztria jó ellenpéldák itt a közelben.

De a lényeg, hogy érthetetlen számomra hogy a férfiak mit meg nem adnak azért, hogy egy átlagos külsejű "normális" barátnőjük legyen. Lehozzák a nőknek a csillagokat is az égről, lakásra, autóra gyűjtenek önfeláldozóan sok munkával, emellett még sokan eljárnak mellette konditerembe is (érdekes, hogy a konditermekben 95% férfi van Mo.-n, a nők nem adnak magukra). Egyszerűen sokkal drágábban és kínkeservesebben jönnek ki az egészből, ráadásul sokaknak még így sem sikerül "normális" nőt szerezniük.

Ez azért van, mert nálunk a szocializmusban még nagyon konzervatívak voltak az emberek, és a mostani korosztály anyukái úgy nevelték a gyereküket, hogy a prostitúció az nagyon undorító? (Külön propaganda volt ellene a Kádár korszakban, hogy az a hanyatló Nyugat ópiuma)

Más különben hogy lehetne megmagyarázni azt a logikátlan gondolkodást, amit még a férfiak, a logikusabb nem tagjai is rendre elkövetnek: Még ha dugni is akarnak, nem dugásra költik direktben a pénzüket, hanem megfelelni vágyásra olyan nőknek akiket nagy eséllyel soha nem dughatnak meg. Mi ez a "freak logic"? Neveltetési/társadalmi deficit lesz ez?



2020. jún. 3. 00:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha valakivel tervezel közös életet, abba bizony tenni kell. A férfiak egy része lehet, nem így gondolja ezt a nők oldaláról, de az az ő bajuk. Egy qrvával nem kezdesz semmit a dugáson kívül. Nem akarsz mellette férfi lenni úgy igazán, csak megkúrni. Azért meg miért fizetnél többet? Pina-pina.
2020. jún. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Azt írod, hogy a férfiak a logikusabb nem tagjai. Mégis ők kezdték el azt, hogy 40 évesen már nem jó a 40 éves feleség, le kell cserélni egy fiatalabbra. És pénzzel, egzisztenciával tudták csak ezt megszerezni. A nővéremet is elhagyta a férje, mikor már jobban futott a szekér, mert neki már jár a 24 éves csaj. Lassan 10 éve tartja el a csajt, és 50 évesen azért gürizik, hogy a nő igényeit teljesítse. És nem ő az egyetlen a környezetemben. Tehát a férfiak részéről bőven van igény pénzéhes nőkre.
2020. jún. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Noren1989 ***** válasza:
91%
Hogy te mennyi sz-rt össze tudsz hordani, egy kérdésben is...
2020. jún. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

1. A ház/lakás és autó nagyon nem arra kell, hogy az ember csajozzon. A kérdező szerint nem lehetnek egy férfinek normális lakhatási körülményei csak azért mert nem akar egy lefingott bérleményben megöregedni egy halom proli között?

Aki pedig csak azért vesz bizonyos autót, hogy csajozzon, az meg is érdemli...


2. A konditermes rész biztos, hogy nem így van. Szerintem a kérdező életében nem járt rendszeresen edzeni, mert akkor nem írna ilyen blődségeket, hogy 95% férfi van. Inkább fele-fele az arány, ha nem hardcore súlyos hely. Aztán ott vannak a spinning, jóga, aerobik és társai, ahol aztán szinte csak csajok vannak. Szerintem több nő jár el rendszeresen mozogni, mint férfi.


3. Azért a prostizáshoz kell egyfajta gusztus is. Nem mindenkinek fér bele, hogy az adott szolgáltatónál ő a 8-10. ügyfél az adott napon, még gumival sem. Kicsit olyan ez, hogy egy fesztiválon akkor sem ülök a telixart, körbefosott-vizelt toi-toira, ha körbe papírozom... Aztán ott van az érzelmi dolog is, vagyis másabb egy nőt meghódítani, mint fizetni egy fél órát.


32F

2020. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a kondizással, pnamágnes kocsikkal, házakkal és egyebekkel pont, hogy a férfiak hergelik egymást. Amikor valaki feltesz egy olyan kérdést, hogy a nőknek mennyire számít/tetszik, ha egy férfinak kigyúrt teste vagy tökömtudja milyen béemvéje van, akkor 80%-ban azt válaszolják, hogy sz#rnak rá, de inkább nem is kéne nekik gyúrós, csirkemellzabáló állat és béemvés faxacsávó. Ellenben a férfiak ész nélkül bíztatják, egymást, hogy igenis csak ez számít, gyúrd ki magad kétajtós szekrény méretűre, pörgesd a sluszkulcsot, bőgesd a béemvé motorját, legyél primitív, bunkó, tahó állat és le sem tudod majd vakarni magadról a nőket.
2020. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt 1 óra prosti kb egy 20-as. Melyik átlagmelóval van nettó 20ezer órabéred? Szóval az alulfizetett már nem igaz.

A konditermes dolog, nem tudom melyik teremben jártál, de jórészt nem igaz. Több női személyi edző van legtöbb helyen, mint férfi, és a nem "casual" gyúrogatós, tehát rendszeres vendégek között is van szép számmal nő, és olyan intenzitással edz némelyik, hogy csak pislogok. Szóval ez a "nők nem edzenek" dolog is alaptalan. Lényegében leírtad a gondolataid, de nélkülözi a valós alapokat, tehát először inkább jobban nézz körül a világban (akár edzőtermekbe is nézz be, ne csak a legforgalmasabba, a zugtermekbe is) és utána alkoss véleményt.

2020. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
Azért alap esetben egy (normális) férfi a párkapcsolattól többet remél, mint szex, így érthető ha többet is tesz az elérésébe. Ha neked a párkapcsolat = ingyen szex, akkor érthető az értetlenséged, de ez igazából a te szegénységi bizonyítványod, nem a társadalom egészének hibája.
2020. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%

3#

Nem azt mondtad az előbb hogy hiába a kocsi, lakás, kondizott test, mégsincs nőjük, vagy csak kínkeservesen?


Nem, a nők nem a férfiak autóik miatt engedik meg hogy megkeféljék őket.


Ciki a prostizás, tipikus szerencsétleneknek való. De oké, egyszer belefér, beindítani a dolgokat. De többre nem való. Csajozni tudni kell.

2020. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
97%

Szóval, ha egy férfi lakásra gyűjt, autóra, leteszi a jogsit, kondizik, egzisztenciát épít, az mind azért van, hogy legyen legalább egy átlagos nője.

Ez nagyon érdekes.

Nekem ahány férfi ismerősöm van, annyira igaz legalább 1 a felsoroltak közül, de még soha nem hallottam egytől se hogy "igen, csinálom a jogsit, hogy legyen végre csajom". "Persze, hogy gyűjtök lakásra, máskülönben szüzen halok meg". "Azért tanulok fogorvosnak, mert azok jól keresnek, jönnek majd a p*nák!".

2020. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%

No most, Magyarországon nem azért keres kevesebbet egy prosti, mert kihat a Kádár-korszak erkölcse, hanem egyszerűen azért, mert kevesebb az átlagkereset is, mint mondjuk Svájcban. Nem vagyok egy nagy piaci spekuláns, de ezt még én is átlátom.. Svájcban kérhet érte többet, mert meg tudják fizetni - nem beszélve a pénz reálértékéről. Nálunk is kérhetne forintba átszámolva 100 ezret, de akkor a kuncsaft odébbáll, mert fog találni olcsóbbat is.

"(érdekes, hogy a konditermekben 95% férfi van Mo.-n, a nők nem adnak magukra)."

Mert csak a kondi a sport, máshogy nem lehet magunkra adni. :)) Abba bele sem gondolták, hogy sok nőnek egyáltalán nem hasznos ez a mozgásforma. Én is inkább futni, úszni, kosarazni, focizni, túrázni járok, a súlyzóktól rövid időn belül kikészül a könyököm. Próbáltam, de nem nekem való.

Egyébként én kb. ugyanannyi elhízott férfit és nőt látok, sajnos kezd népbetegség lenni - vagy már az is. Egyáltalán nem nemfüggő az igényesség, egészség.

2020. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!