Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ilyen extrém alacsony szinten a társadalmi szolidaritás?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag egyetlen csoport mellé se áll oda a társadalom. TÜntetnek az ápolók? Szolidaritás helyett anyáznak a kocsiból mutogatva. TÜntetnek a közalkalmazottak? Válasz : mit akarnak ezek,Soros ügynökök, örüljenek hogy van mit enni, stb.


Legyen szó bármilyen ügyről, a társadalom gyakorlatilag ignorálja azt.


2020. febr. 7. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Én ebbe őszintén szólva bele se mennék annyira mélyen.

A mentalitással óriási probléma van.

Mikor ember és ember nem tiszteli, nem becsüli a másik munkákát, képességét, aklor van ez.

Példák:

-Ez csak egy rohadt kukás, semmi iskolája

-Ez a nyamvadt balettos, életében nem dolgozott ez még

2020. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
A fidesz es az o szavazoretege rohasztja brutalisan az orszag moralis allapotat.
2020. febr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert primitívek az emberek. A magyar társadalom gyakorlatilag csak egy nagyon minimális szinten van polgárosodva, az is főleg Budapestre koncentrálódik.
2020. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
46%
Az a sok okos aki előttem írt vajon volt tüntetni a tanárok béremelése mellett? Vagy csak osztja az észt hogy a másik nem tesz semmit.
2020. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon szar lehet a közeg amiben éltek, mert ahol én vagyok ott nagy a társadalmi szolidaritás.

El kellene gondolkodni azon hogy TI választottátok/tettével ilyenné azt a közeget, tehát miatt azok ilyen.

Amúgy már bocsi, de az nem szolidaritás kérdése ha nem megyek ki tüntetni azokkal akikkel nem csak nem értek egyet, de folyamatosan engem mocskolnak.

2020. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A rendszerváltás lényege/eredménye az lett, hogy ezerféle módon kettévált az ország!

Antallal kezdődött, akitől alkalmatlanabb, megosztóbb alakot ha akartak volna, akkor sem találtak anno!

A pufajkás meg szállóigévé tette: hadd csinálják, majd megunják...

Na, ilyen niemandok vezetik azóta is az országot - mitől és kitől lenne morális tartása a lakosságnak, ha a vezetőkre nem fel, hanem le kell nézni?!

2020. febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, milyen emberekkel vagy körülvéve..
2020. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!