Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti vágytok a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti vágytok a szerelemre, vagy először csak a szex motivál titeket egy lánnyal való ismerkedésnél? (Kérlek kort is írjatok a válasz alá!)

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Alapból azok akik nem csak szexre utaznak azok próbálnak olyan társat találni akivel több is lehet, tartós kapcsolat, szerelem, egy igazi társ, akivel a szex is jó.


Azt viszont, hogy az ember kivel feküdne le, kivel szexelne, azt meg lehet állapítani első látásra ahogy pár pillanat alatt végignézel a másikon, bárki bármit is mond ezt elsőre meg lehet állapítani.


35/f

2020. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mi férfiak érzéketlenek vagyunk, számunkra nem kell szerelem és szeretet.
2020. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

nálam a sorrend a szerelem, majd szex. Nem pedig fordítva.


31F

2020. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ahogyan az első írja, az első pár randin kiderül minden, csak szex v inkább hosszútávra gondolkodik.
2020. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
A szerelem nem mindig előzi meg a szexet! Van akinél a szerelem később érkezik, amikor kapcsolat már ott tart, hogy igenis kimondható, hogy minden rendben. Ezért nem is lehet feltétlenül elválasztani a kettőt.
2020. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Nálam a kettő nem zárja ki egymást. Én elsőként mindig a szexet keresem a lányokban és nem azért, mert csak arra utaznék, hanem nálam ez az egyik legfontosabb pontja egy kapcsolatnak, hogy a nő ne legyen prűd, naponta sokszor lehessen vele szexelni és ha ez megvan, akkor képes vagyok rengeteg mindenben alkalmazkodni.


Én a nővel való szexuális együttlétekbe tudok "szerelmes" lenni később és akkor már imádom a csajt, alig várom, hogy otthon elkaphassam és felrakhassam a konyhapultra, vagy bevihessem az ölemben a hálószobába.


30/F

2020. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azután szeretkezek, mikor már összejöttünk. Azt pedig csak szerelemből tudom meglépni.
2020. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Férfiként én csak akkor tudok valakivel testi kapcsolatot létesíteni ha már ismerem vslamennyire, és alapvetően tetszik külsőre és belsőre egyaránt.

Ez nem feltétlen jelent szerelmet, a volt bárátnőmbe menet közben szerettem igazán bele. Az elején nehézkes is volt a szex, de végül marha jó lett.

Szóval én inkább nem állítok fel sorrendet, inkább csak annyi, hogy sokkal tovább tartó és mondhatni mélyebb kapcsolat kell számomra mind a szerelemhez mind a szexhez.

2020. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Becarok ezen a sok kamu válaszon :)
2020. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én elsősorban szerelemre vágyom, egy lelki társra, aki megért és törődik velem, emberszámba vesz. Természetesen a szex is fontos, de ez nálam másodlagos.


27F

2020. jún. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!