Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyton elutasítanak a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton elutasítanak a nők, de mindig megkapom, hogy nincs velem semmi gond, sőt jól nézek ki meg minden, csak még nem találtam meg a hozzám illőt, rohadtul elegem van ebből, min változtassak és hogyan?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 08:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Te is tudod, hogy erre így nem lehet válaszolni, ahhoz ismerni kellene.

Sőt még az sem biztos, hogy elég.

Van egy ilyen ismerősöm. 30 éves srác, értelmes, normális, vicces, van bőven társasága, nem otthon ülős és egyáltalán nem néz ki rosszul, inkább átlagosnak mondanám.

De hát rengeteg olyan kimondottam kimondottan előnytelen külsővel és belsővel rendelkező ember van aki mégis megtalálja a párját.

Rejtély.

ápr. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Ha azt mondják nincsen veled semmi gond amkor 1, unalmas vagy

2, nem tudnak rád férfiként nézni. A baj, hogy így ismeretlenül nem tudok jobb tanácsot adni a másik pedig, hogy az ember saját magán nemigen tudja reálisan látni, vagyis legtöbb ember nem érti, hogy vele mi a gond, maguk szerint mindenben rendben van.

ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

“mindig megkapom, hogy nincs velem semmi gond, sőt jól nézek ki meg minden,”


Jaj istenem, ne erre alapozz már, ezt csak azért mondják, hogy ne bántsanak meg vagy mert félnek, hogy agresszívan reagálnál a kritikára (sajnos sok férfi agresszív és a negatív élmények után már inkább nem mondjuk ki ilyenkor a valós okot). Valami biztos van veled, különben nem dobnának sorra. Lehet nem foglalkozol velük eleget? Lehet nem vagy elég úriember? Lehet unalmas vagy? Sokféle oka lehet.

ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Akkor nyílván a személyiségeddel van gond.


Én 2 ilyen pasit is ismerek mint te, és egyik sem érti miért nem találnak senkit.


-az egyik egy szexmániás gyökér, akivel 2 mondatot nem lehet beszélni anélkül, hogy ne szexualizálná a nőt akivel épp beszél: pl.múltkor azt mondtam,hogy lehet beteg leszek, mert kicsit rosszul érzem magam, erre azt mondta, hogy ha beteg vagyok akkor erős kajára van szükségem és mutatott a telefonján egy képet amin 2 tojásból és egy szál kolbászból pénisz van formázva.

Vagy egy barátnőmnek meghalt a nagypapája és mondtam, hogy szegénynek nyomasztó időszaka van, mire a pasas mondta, hogy ő is szeretne nyomni vele...


-a másik pedig olyanokat beszél, hogy természetes ha egy férfi megcsalja a nőt, hiszen a qvákkal tudják jól kiélni magukat. De a világ szégyene ha egy nő megcsalja a párját, az ilyen nőnek ki kell vágni a csiklóját és besózni.


Hát ezért nincs nőjük.

ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

#4 Hát én ennek a 2 példának inkább az ellentéte lehetek. 😄

ápr. 30. 08:43
 6/25 anonim ***** válasza:
18%

Azért utasítanak el, mert meg akarod őket kapni.


Mikor magasan letojom a másikat és átnézek mindenkin, általában mindig akkor kapom a "jeleket".

ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak 2 példa volt, ha az ellentéte vagy akkor nyílván 2 szó után randit kérsz, 2 mondst után meg összeköltözest emlegetsz. Ismerek ilyet is, ő se érti mi a baj.
ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is az van, hogy nem tudtad megutni azt a szintet, amitol mar ferfikent tudnak rad tekinteni. Hiaba a megnyero kulso, ha kozben a viselkedesed egy tini, szorongo kisfiut idez fel bennuk.
ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Szűkítsd a problémát amennyire tudod, nézd meg hol, melyik lépésnél akadsz el általában és ott próbáld kideríteni mi a gond.
ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen nincs meg a kémia. Nem kell egyáltalán, hogy gond legyen veled.
ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!