Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az incel?

Figyelt kérdés

Rengetegen szidják itt kérdésekben vagy válaszokban az "inceleket". De kik azok az incelek, és miért kell szidni őket?

Én kb. úgy értelmeztem, hogy a nőknél régóta sikertelen férfiakat jellemzik így. Ez helytálló? Ha nekem nincs barátnőm, és még nem is volt, akkor én incelnek számítok, és le kell nézni?

Tehát kik az incelek, és miért nézik le őket?



2020. jún. 3. 23:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
2020. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Én, én, én! Én az vagyok például.
2020. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem az az incel akinek még nem volt párja hanem aki ebbe teljesen bele van bolondulva. Akik elméleteket gyártanak arról miért nem megy nekik de a saját saruk nem ismerik el. Akik a tipikus "nők..." "minden nő.... " mondatokkal le is rendeztek kb bármilyen vitát mert nekik igazuk van és pont.

A hívők és a szektások problémájához hasonló. Attól hogy egy felekezet tagja vagy még nem leszel szektás. Viszont attól igen ha elszakadsz a valóságtól és már csak azt látod meg ami a hiteddel összedügg. Mikor a hit helyet sem enged semmi másnak az illető fejében.

2020. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Az inceleket a manapság egyre inkább válogatós nők termelték ki és undorodnak a saját teremtményeiktől.
2020. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Ez egy általában változó jelentésű szó, eredetileg kb. azt jelenti amit írtál, de a valóságban sokmindent jelenthet, amolyan szitokszó lett, amit sikk rámondani valakire, főleg anonim oldalon, célja általában a protagonista mondanivalójának elkomolytalanítása, az illető hitelességének megsemmisítése.


Incel volt többek közt József Attila, Juhász Gyula, Nikola Tesla, Kölcsey (őt próbálják melegnek beállítani újabban), Newton stb. Érdekes, hogy tehetségük miatt őket nem szokás leincelezni, holott a definíciónak megfelelnek.



Viselkedésre az incelek általában olyanok, mint Jon Arbuckle (Garfield gazdája), pl. ilyesmiket csinál: [link]


Tipikus dolgok:


- Az illető macskát tart

- Próbál csajozni, de sosem jön össze

- Hiába teszi csont ugyanazt mint az akinek igen, nála valahogy máshogy jön le a dolog

- Kirí a tömegből, de nem jó módon, hanem mint Mr.Bean



Sajnos az incelek egy része a neten őrjöng állandóan, rossz fényt vetve a többiekre.



És létezik női incel is, csak náluk ez nem olyan látványos.

2020. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Általában a valóságban azok az incelek, akik a nőknél jellemzően sikertelenek és ettől frusztráltak. Lenézik a nőket és hasonlók.

Ezen az oldalon meg instant mindenkit incelnek bélyegeznek páran, aki akárcsak egy nőről is rosszat mer írni.

2020. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Beszédhibás Intel céges dolgozó.
2020. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%

6.


De olykor még arra sincs szükség, elég egy kis vita bármiről, a vége úgyis az lesz, hogy "te incel!!!" (és elégedetten néz körbe, hogy na, most aztán mekkorát mondott)

2020. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Bocsánat, de szerintem a 4-es válaszoló is egy incel c:
2020. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Nők lehetnek incelek? Ha én is sajnaltatom magam mert nincs pasim akkor az vagyok?
2020. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!