Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány hét-néhány hónap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hét-néhány hónap alatt mindig ráunok/kiszeretek az aktuális barátomból. Tanácsok ez ellen?

Figyelt kérdés

Lehet azért mert ezek csak fellángolások? Néhány héttől-néhány hónapig tartó kapcsolataim vannak, mert egyszerűen megunom az illetőt. De ilyen hirtelen jelleggel, egyik nap még minden szuper, másnap már a hátam közepére sem kívánom, pedig ő nem csinált semmi rosszat.

25n



2020. jún. 4. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért nem kell összejönni az első fiúval, aki udvarol. Lehet nem így van, de ebből a kérdésből nagyon úgy jön le.
2020. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig 4 kapcsolatom volt. Nem jövök össze mindenkivel, csak akivel tényleg úgy érzem ez most jó lehet, de aztán mindig ez a vége.
2020. jún. 4. 09:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánj időt arra, hogy jobban megismerd őket elötte és utána menj csak bele kapcsolatba, hogy belül is az van akit te párodnak szeretnél. Akkor nem csak fellángolás lesz a dologban, hanem tényleges oka is lesz annak miért szereted.
2020. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De mit érzel amikor összejossz valakivel?

Nekem is volt olyan kapcsolatom hogy tetszik, jól érezzük magunkat, lelkes vagyok, vonz szexuálisan de valahogy belül mégse mozgat meg. Nagyon sokaknak látom hogy így kezdenek kapcsolatba. De van az amikor egy mély belső izgalmat vált ki csak a látása is de erre várni kell mert ritka az ilyen ember.

2020. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bejön neked az illető, meg jófejnek is tartod de nincs meg benne az a + amit esetleg keresnel. Esetleg izgalmasabb fiúra vágynál, akivel lehet ide oda menni stb? Ha egyiksem akkor lehet egy ideig jobban erezned magad szingliként
2020. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először önmagaddal kéne foglalkozni, megkeresni, hogy miért érzed ezt minden kapcsolatban egy idő után, és ha már ez meg van és ezt semlegesítetted, akkor nyitni a másik felé, és így megelőzöd, hogy a másiknak ne okozz lelki problémát, félreértés is alakíthat ki ilyesmit, nem csak kapcsolatban. Írok egy páldát: ha valakik többször félreértettétek egymást az első párjával, kapcsolaton belül, utána ösztönösen így védekezik a következő kapcsolataiban, mert így fixálódott. Tehát már ösztönösen inkább megunja a következő kapcsolataiban a párjait sorba. Ne vedd magadra, csak írtam egy példát, próbálok segíteni csak egy példával, hátha rájössz mi okozza ezt a fixációt.


Mert ez egy menekülés szerintem, csak neked kell tudni mi elől menekülsz, de előbb az okát kéne megtalálnod, és csak utána nyitni kapcsolat felé. De ez csak egy jó tanács.


De amiket írtak a többiek is hogy csak testi vágy van lelki kémia nincs úgy előbb utóbb megunja egyik a másikat, de csak ezért együtt lenni a másikkal azért vétek, mert elsősorban annak az idejét vesztegeted aki nem tehet róla, hogy neked nincs lelki kémia, de a saját idődet is elpazarlod.

2020. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az első mondatom javítanám,mert vesszőt írtam de befejeztem a mondatom. És elfelejtettem nagy betűt írni.


*Félreértés

2020. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

* írok egy példát


Ne hari ezt is elírtam. :)

2020. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedési fázisban, ebbe beleértendő a párkapcsolat első évei is, mindkét félnél valamilyen szinten jelen van a megfelelési kényszer, próbálja a legjobbat kihozni magából, szóval nem önmagukat adják, ezért javasolt pl. hogy ha valaki házasságra adja a fejét, vagy adják a fejüket, legalább egy 2-3 évet éljenek együtt, csiszolódjanak össze, merjék egymás felé önmagukat adni. Esetedben ez az első hónapokban kiderül, és nem feltétlen szükséges hozzá együtt élni a kiszemelttel.
2020. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igyekszem nem fejest ugrani a kapcsolatokba, nem is alakítok ki kapcsolatot 1-2 randi után, se csók, se ilyesmi.

Az elején tényleg tetszenek a fiúk, kivül-belül, értékesnek és érdekesnek találom őket, szuper programokat szervezünk közösen. Viszont 2-3-4 hónap után valahogy megunom a fiúkat és a kapcsolatot is.

Egyátalán nem vagyok kapcsolatfüggő, szuperül érzem magam szingliként is, nem keresek betgesen kapcsolatokat, tényleg csak akkor vágok bele ha azzal a fiúval komolyabban is el tudnám képzelni. De ez csak ideig-óráig tart.

2020. jún. 4. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!