Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! 28 évesen sajnos még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! 28 évesen sajnos még nem volt komoly kapcsolatom, csak néhány egyéjszakás. Amikor ismerkedésnél megkérdezitek, volt-e már komoly kapcsolatom, hazudjam azt, hogy igen, mert különben leráznátok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mond azt, hogy volt, de ne áruld el, hogy a jobb kezeddel.
2020. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon jófej vagy :D
2020. máj. 15. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 és ha megkérdi hogy mikor lett vége, mondja azt hogy még együtt vannak? :)
2020. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nekem nem annyira vicces. Akárhányszor őszinte voltam a társkereső oldalakon, a lányok utána mindig leráztak, szóval nagyon nehéz ez így.
2020. máj. 15. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Én 26 éves férfi vagyok, de ezt hazudom, mert tudom hogy ez kell. Ráadásul 21 éves koromig szűz voltam, ezt sem nagyon fogja megtudni nő ebben az életben. A valóságban volt 2 egyenként féléves kapcsolatom, azon kívül csak összejárogatósak vagy full alkalmik. Azt szoktam hazudni, hogy volt már 2-3 többéves kapcsolatom is, a legelső még középiskolában.


Amúgy szeretnék én sokéves kapcsolatot, meg mindig szerettem volna, nem vagyok az a nagy nőcsábász, nem a minél több nő megdugása az életcélom. Csak rossz gyerekkorom volt, ami miatt ugye sokáig szűz voltam, aztán pedig rosszul csináltam a dolgokat, elkövettem pár hibát és most itt vagyok. Nem direkt alakítottam úgy az életem eddig, ahogy alakult.

2020. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen szituációban szerintem teljesen korrekt azt mondani, hogy próbálkozások, járogatások voltak, de komolynak nem neveznéd egyiket sem, mert hosszú távon nem illettetek össze. Nem bűn nem találkozni az "igazival" 15 évesen, simán megismerkedhetsz valakivel, akivel végül működik hosszabb távon is 30+. Nőként legalábbis azt nem szívesen hallanám, hogy még sosem volt barátnőd 28 évesen, de azért nagyot hazudni sem kell feltétlenül.
2020. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem engem nem zavart volna, sőt...A férjemet 27 éves korában ismertem meg és nem volt előttem soha egyetlen lány se, akit bemutatott volna otthon. Volt egy kb. fél évig tartó szexkapcsolata és egy másik, ami csak pár alkalmas volt, ezen kívül semmi. Én személy szerint örültem, hogy én vagyok az első komoly kapcsolata. De én is későn kezdtem a dolgokat.
2020. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez azért van, mert alkalmatlan vagy párkapcsolatra, akkor úgyis kiderül, nem kell feltétlenül az orrukra kötni.
2020. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8.

De legalább intimitás, szex lesz előtte. Ez is több a nagy büdös semminél.

2020. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De legalább volt szex, egyéjszakások...sokan vannak, akik még ennyit sem tudnak elmondani magukról...
2020. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!