Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magukat csúnyának, nyominak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magukat csúnyának, nyominak, szerencsétlennek tartó nők miért nem akarnak ismerkedni? Jobb az internet névtelenségébe burkolózva elméleteket gyártani? Vagy ugyanolyan figyelemvadászok, mint Instán meg Facebookon?

Figyelt kérdés

És nem kell azzal jönni, hogy nem ismerkedős oldal. Elméletileg a Facebook sem. De aki AKAR! az MINDENHOL! ismerkedik. Munkahelyen, utcán, hivatalban, ahol csak lehetősége van, ahol meglát egy vonzó valakit.


Úgyhogy kijelenthetjük, hogy ezek a lányok vagy nem léteznek, vagy csak arra vágynak, hogy mindenki megrohamozza őket az ismerkedési szándékával, ők meg figyelmen kívül hagyják, hiszen ebből már mindenképp rosszul jöhetnek csak ki, mert a végén még bebizonyosodik, hogy mégse csúnyák és nincs igazuk. És ha a végén még az is bebizonyosodik, hogy nem csak 30 évvel idősebb fogatlan embereknek tetszenek és nem csak szexet szeretnének tőlük, hanem párkapcsolatot IS, akkor az egész világképük összeomlana, amit arra építettek fel, hogy ők a csúnya lányok, akik senkinek nem kellenek.



2020. jún. 4. 15:52
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként folytatnám (#25 vagyok): én ezt a "kísérletet" lényegében akaratomon kívül is megvalósítottam, amikor a közép- és főiskolás éveim alatt az elég szerencsétlen buszmenetrend miatt rengeteget várakoztam. Vagy a buszmegállóban, vagy valami közeli kis parkszerűségben, vagy az intézményben, vagy annak udvarán. Ismétlem, évekről van szó, és nem 2-3-ról. Eredmény: kötekedő romák + a főiskolai évek alatt egy nagyon beteg 40 körüli fazon, aki utána egy ideig reggelente feltűnt a főiskola kapujában, rám köszönt, beszélgetést kezdeményezett volna... fú...

De persze nyilván kamuzok.

2020. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

25-ös: Én a helyedben már csak ezért is benne lennék. Utána elmondhatnád mindenkinek, hogyan mostad le az önelégült vigyort egy incel pofájáról. Hősnő lennél.


26-os: Akkor kifejthetnéd, hogy mire.


28-as: Kisregényre vagy kíváncsi? Ahány férfi, ahány életút, ahány probléma, ami miatt nem tud becsajozni, annyi különböző változási lehetőség. Arra céloztam, amikor az itteni tanácsok zömét megfogadják és maximum tényleg csak 1-2 dologban nem érik el az átlagon felüli szintet (nem a nők mércéje szerinti módon, akik a férfiak 80%-át átlag alatti kategóriába sorolják, hanem a például egyetem mellett csak 200 ezret keresnek és csak albérletben laknak - ami a jelen helyzet, ez változni fog idővel) illetve hiába lett sportos testük, csak 175 centi magasak, ami szintén csak átlag, hiszen a férfiak fele ennél alacsonyabb, másik fele pedig magasabb. Ilyenekre gondolok. Illetve normális ruházatot és stílust alakítottak ki, de egyelőre még nem fizettek be hajbeültető műtétre, mert inkább saját lakásra gyűjtenek, minthogy elköltsenek rá 1,5 milliót.


De ha nem volt kielégítő a válaszom, kérdezz még nyugodtan.


29-es: Az utolsó mondatoddal tökéletes tanubizonyságot tettél arról, mennyire torzítod a valóságot. Mert feltételezem, hogy nem 0 éves korodtól számolod a bókokat, ha meg arra céloztál, hogy mondjuk 35 vagy, akkor meg az nem hihető, mert a te generációd még maximum otthon a betárcsázós neten nyomta az MSN-t meg a TeveClubot, nem volt ennyire internet-orientált generáció, szóval nem tudok olyan életutat elképzelni, ahol ne próbálkozott volna akár igazán sármos, jóképű férfi komoly kapcsolat szándékával. De számodra is áll a fogadási ajánlatom.

2020. jún. 4. 19:44
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem torzítom a valóságot, én nem a netes ismerkedésről beszéltem, hanem leszólításról, mivel te vitted el a témát oda, hogy te majd kiülsz egy parkba és figyeled, hogy hányan szólítanának le egy nőt.

Neten egyszer próbálkoztam, de kizárólag olyanok írtak rám, akikkel semmi nem lehetett.

2020. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

30-as: Arra alapozom, hogy a férfiak amikor azt mondják, hogy senkinek nem kellenek, akkor az azt jelenti, hogy tényleg senkinek nem kellenek és szó szerint kiterjesztik a horizontjukat 40 és 120 kiló, 16 és 50 év közé és még olyanok se számítanak, hogy dohányzik-e az illető vagy mi az iskolai végzettsége és maximum a lakóhely távolsága jelenthet problémát, de az is a nő szempontjából, mert ő nem akar mondjuk Budapestre költözni.


31-es: Látod, pont az ilyenekről beszéltem. Mintha szándékosan trollkodnál és esélyt sem adnál arra, hogy bebizonyítsák, hogy tévedsz. Én örülnék neki fordítva, de szerintem a legtöbb férfi így van vele, hogy ha bebizonyítanák neki az ellenkezőjét.

2020. jún. 4. 19:55
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

#34 Ilyenekről? Miről? A "kísérlet" eredménye egyszerűen nem felelt meg a meggyőződésednek. De mivel természetesen nincs dokumentálva felvételekkel, két tanú aláírásával, így könnyű lekamuzni az egészet. Ez nem trollkodás, hanem tényközlés.

Ami még eszembe jutott, hogy fordított esetben igazából értelme sem lenne az egésznek. A férfiak sem nagyon mennek oda vadidegen nőkhöz az utcán, de a nők a férfiakhoz aztán pláne nem. Ezt aztán persze elő lehetne adni úgy, hogy "látod? én megmondtam, igazam volt, sehol senki".

2020. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

De nem tudhatod, hogy a férfiak nem kellenek SENKINEK, mert a nők nem kezdeményeznek. Lehet, hogy ha csapnád a szelet a nálad 10 évvel idősebb, csúnyácska felvágott pultos nőnek, az pozitívan reagálna.


Nőként nem kell odamenni a csövihez, hogy "na mit szólsz?", az úgyis utánad kiált. De férfiként akkor is kis eséllyel kezdeményeznek, ha tetszel valakinek.

2020. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

"26-os: Akkor kifejthetnéd, hogy mire."


Már az első kommentemben is írtam, hogy a szociális képességekre. Eleve nem tudok ismerkedni (az más téma, hogy nem is akarok). Nem tudom, hogy kell flörtölni, úgy viselkedni, hogy szimpatikus legyek a férfiaknak. Nem öltözködök szexin, nem viselkedem kihívóan, nem kelletem magam sem élőben, sem online. Nem vagyok tagja semmilyen társaságnak, közösségnek. Ha valamiért mégis megfordulok valami társasági eseményen, akkor is igyekszem minél inkább a háttérben maradni és amint lehet, lelépni. A kis szégyenlős, halk szavú lány még esetleg szimpatikus lehet a férfiaknak. Aki csak a sarokban ül mindenkitől külön és látványosan szorong, azt simán csak lexarják.

Ha valami csoda folytán valakinek tetszenék és kapcsolatot szeretne, akkor sem tudnék úgy teljesíteni, ahogy az "elvárt". Nekem nem megy a nulla ismeretség után pár nappal már szex és/vagy párkapcsolat. Ha lenne lehetőségem arra, hogy megismerjem a másikat, megbízzak benne és csak utána legyen bármi, akkor nem lenne probléma. Természetesen tudom, hogy elrugaszkodott elképzelés, hogy egy férfi is így akarjon kapcsolatot, ne csak szemforgatva elviselje, hogy húzom az időt, mert mással még ennyi esélye sem lenne.

Oké, tegyük fel, hogy ez is valahogy sikerült, együtt vagyok valakivel. Csak hónapok kérdése, hogy megunjon és lelépjen. Még a legközelebbi ismerőseimmel vagy családtagjaimmal sem tudok teljesen közvetlen lenni, úgyhogy általában azt hiszik, hogy nem érdeklődöm irántuk, csak mert nem vagyok rájuk tapadva. Ekkor már mondhatok bármit, bizonygathatom, hogy nem így van, csak magamat tenném még szánalmasabbá. Ha valaki ezt érzi a viselkedésem alapján, akkor azt nem tudom kimagyarázni.


Egyszerűen csak nem mindenkinek valóak emberi kapcsolatok, nincs ezzel semmi gond. Még mindig jobb, ha valaki ezt felismeri, elfogadja és nem húzza mások idejét, nem bántja meg őket, nem okoz bennük különösebb lelki sebeket.

2020. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

35-ös: Nem voltál túl jó a logikai feladatokban kiskorodban, ugye?


Férfiként a fordítottját értelemszerűen úgy képzelném el, hogy odamész random lányokhoz az utcán és te kezdeményezel náluk.


36-os: Azért a szándékosan elfordul, amikor ránézel elég erős nonverbális jele annak, hogy felesleges nála kezdeményezned.


37-es: Ezt úgy mondod, mintha a férfiaknak fontos lenne a flört. A legtöbben pont a nők miatti megfelelési kényszerből csinálják.


A szexi öltözködést se mind várja el, azt meg pláne nem, hogy kellesd magad bárkinek (rajta kívül).


Az meg, hogy nem fekszel össze mindenkivel pár nap alatt pont az olyan férfiaknak vonzó, akik szintén komoly kapcsolatban gondolkodnak.


Az időhúzás meg csak akkor probléma, ha ez alatt folyamatos pénzköltéses programokat értesz és látványosan passzív vagy, tehát te sosem kezdeményezel beszélgetést, mindig csak azt várod, hogy ő írjon rád.


Ha pedig hónapokig nincs még csók sem, akkor az tényleg gáz, erre mondtam, hogy célzottan kellene aszexuális partnert keresned. Azon belül is olyat, aki szintén egy magának való kocka és őt se zavarja, ha csak havonta kétszer keresed. Hidd el, férfiakban sokkal több olyan van, aki nem várja el, hogy naponta írogass neki semmitmondó dolgokat.

2020. jún. 4. 20:47
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem nekem szólt, de


"Férfiként a fordítottját értelemszerűen úgy képzelném el, hogy odamész random lányokhoz az utcán és te kezdeményezel náluk."


Férfiként sem kezdeményezel mindenkinél, csak aki tetszik. Ha 20 nőhöz mész oda, és kapsz 20 nemet, az 20 nem. A logikád szerint ha egy évben senki nem szólít le, akkor az nem 20 visszautasítás, hanem ahány férfi mellett elmentem az utcán abban az évben.

2020. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
A nők akik sajnáltatják itt magukat nincs rendben az önbecsülésük. Én már írtam rá ilyen nőkre itt, és nem volt jó velük beszélgetni. Először magukban kellene rendbe rakni a dolgokat. De ez igaz a férfiakra is ...
2020. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!