Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők többsége hiába végez egyetemet, ugyanolyan "lányos" marad?

Figyelt kérdés

Lehetetlen megkülönböztetni az. értelmiségi nőket az alacsony végettségűektől. Általában ugyanolyan naivak, érzelmesek, és a csajos dolgok érdeklik őket. A lexikális tudásuk meg a végzettségük ellenére sem kifejezetten bő.


Ez nálam gondot jelent, ugyanis komolyabb kapcsolatra a jövőben értelmiségit akarok, de mi értelme, ha ugyanolyanok, mint egy érettségizett 20 éves csaj?


Én olyan nőt akarok akitől tudok tanulni, és elszégyellem magam, hogy milyen keveset tudok. Ehelyett én tanítom őket...


2019. dec. 3. 19:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

nem a nőiességet tanítják az egyetemen


tudom, téged nem engedtek be

2019. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
A kommented alapján elég bunkó vagy, szóval ismerkedhet bárkivel szegyellheted magad.
2019. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Banyek, hát én sem figyelhetek mindenre.
2019. dec. 3. 19:10
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye, ennyit tudok mondani. Ha neked nem szimpi ahogyan a nők gondolkoznak akkor egészen nyugodtan lehet férfiakkal együtt lenni.

Egyébként mindössze annyiról van szó, hogy baromi felszínes vagy. Kismillió diplomás ÉS csak érettségivel rendelkező nőt ismerek akik baromi intelligensek és sokat tudnak. Csak te éppen rájuk nézel, jajj ez plázacica biztos tök hülye. Vagy belemész egy felszínes beszélgetésbe vele ahol éppen felhozza a műkörmösét, hát akkor biztos buta liba.

Senki nem fog veled 2 mondat után az élet értelméről meg komoly tudományos dolgokról beszélgetni. Főleg ha tényleg olyan a stílusod mint amit idehánytál. Mert ebből teljesen egyértelmű, hogy arrogáns vagy és nem éri meg veled elkezdeni beszélgetni sem mert úgy is a saját hülyeségedet hajtod. Sok ember hiszi azt magáról, hogy vele lehet komoly dolgokról intelligensen beszélgetni de ez az esetek többségében ez nincs így és ez már messziről egyértelmű.

2019. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Tudod mi az, h érzelmi intelligencia? Sztem fingod sincs. Nem a lexikális tudás a lényeg, hanem az ember. Úgy zusammen. IQ+EQ. Hiába magas egy ember racionális tudása, ha mint ember és pár nem tud idomulni, alkalmazkodni, kitartani, hűségesnek lenni, becsületesnek, szorgalmasnak, alázatosnak, ha kell háttérbe vonulósnak, empatikusnak, de ha kell harcosnak, elkötelezettnek, stb. stb. lenni.

Az ember komplex. És az embert nem az egyetem adja... :)

2019. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként nincs baj az "elvárásoddal", nagyon jó lehet hasonló, vagy magasabb tudású ellenkező neművel beszélgetni, egy-egy témában elmélyülni, csak éppen egy teát nem fog neked főzni, ha lázas betegen fekszel, mert épp kutató munkát végez például...

Egy síkú a fókuszod, egy síkúan látod a nőket, az embert. Párválasztásnál ennél sokkal, de sokkal többre kell figyelni. :)

Vagy csak barátot keresel? Mert, akkor sorry, visszaszívom. :D

2019. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel hasonló szintű végzettségünk van, csak neki reál, nekem pedig humán területen. Ő egy precíz, realista, problémamegoldó, mindig előre tervező ember, én meg egy érzelmes, álmodozó nő vagyok, és igen, naív is, mert hiszek az emberek jóságában, és hogy a kedvességgel, jóindulattal nagyon sok mindent el lehet érni. Ennek ellenére közel 10 éve nagyon jól kiegészítjük egymást, és órákat tudunk beszélgetni.
2019. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%
Az 5 -ös válaszolót nagyon megdícsérem a válasza miatt.Ez a lényeg amire rámutattál.Örülök hogy vannak még nőnemű emberek közt is ilyenek mint te.Ezen a fórumon ezt úgy sem fogják érteni 😃
2019. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Honnan tudod kedves 8-as, h nőnemű ember vagyok? :)

De, értik, ha idáig nem is gondoltak bele, most belegondoltak. Aztán vagy beépült, v. nem. A lényeg, h az ember (mindenki) tanul egész élete folyamán. Mindenki a processzora szerint. :) De én még nem láttam embert, aki nem fejlődött volna. Szóval, amit leírtam, nem véletlenül írtam... :)

2019. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt tapasztalom, hogy a férfiak sokszor semmibe veszik az én tudásomat, mert számukra a bölcsészet nem értékelhető tudás. Viszont a "lányos" csajokat előnyben részesítik velem szemben. És szívesebben mennek bulizni mint színházba vagy galériába.
2019. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!