Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetet a valódi oka annak,hogy dühös lett ? Eleve már nem értek semmit,hülyített volna ?alul folyt

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit ,végre volt valami,de még nem mertem mutatni úgy magam felé,bár úgyan látott már .Az érzéseimről,gondolataimról raktam fel képet,írást ,mégis izzot a levegő közöttünk ..



Erre kiderült van egy nője,akivel régebb óta ismerkednek és összelett zavarva ,hogy mit tegyen.

Én amúgy is nehezen nyíló vagyok , másik nő meg oldottabb és egyszerűbb lenne vele. Több minden mégis bejött nála belőlem ,megfogta és szerette a lényem .


Jelezte,hogy menne de győtrődik,mert látja,hogy..


Aztán egyik este közeledett volna felém,mert sokat beszélgettünk és egyre jobban érezte velem magát .


Felmerült a találka esélye is már .


Aztán hirtelen nem látta a képem ,csak más képeket a profilomon ,erre fogta magát és dühvel lelépett .


Elkedztem érezni felé .

Nagyon kínlódom .


Olyan érzelmeket váltott ki,amit más nem váltott így ki belőlem.

Úgy tudtam vele beszélgetni,ahogyan más sráccal előtte nem.

Nem tudom hová tenni még.


Elkezdtem társkeresőn keresni ,mivel annyira instabil volt ez az egész de képtelen vagyok arra koncentrálni.


Ez a kis idő ,úgy belém ivódott már,hogy nehezen engedem el.


2020. jún. 4. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Férfi szereti a nőt nézni és gyönyörködni, ha érzelmi töltet van az egészben. Jó magam, mindig is féltem más nő felé kezdeményezni, ha van alakuló már. Mert 1) csak összezavartatom magam, mert mi van, ha másik jobban megtetszik eleinte, de rosszúl döntök a végén? 2) Nem akarom megbántani sem azt a lányt, akivel alakul ez-az.


Szóval igen. Férfi számára egy vívódás ez, érzelmi szinten.

Mondjuk azt nem mondtad, hogy milyen másik képek voltak azok?

2020. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!