Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti a neten a társkeresőkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti a neten a társkeresőkön nagyon sok levelet kaptok és csak a jóképűeknek írtok vissza. Szerintetek egy nem jóképű férfinak van így bármi értelme felregisztrálni egy ilyen oldalra vagy alkalmazásra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. 24/L
2020. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Eloszor is amig fent voltam nem kaptam ezernyi levelet egy nap!

Ok, azt alairom, hogy a metalos lanyokat annyira nem kedvelik, ha lehet inkabb, a "normal, atlagos2 lanyokra mennek ra gondolom.


En azoknak irtam vissza, akiknek ugy tunt, hogy van egy kis szemelyiseguk.

A jokepunek nem irtam, mert az 100%, hogy nem parkapcsolatot keres, az csak azert van fent mert konnyu vadaszmezo. Foleg amikor a legtobb jokepu pasi, nekem legalabbis csak annyit irt altalaban, hogy "korod?, hol laksz?"


A nem jokepu ferfi, attol fugg, hogy mit akar, es mennyire csunya tenyleg.

Van olyan amikor tenyleg nincs ertelme, mert csak kudarcok fogjak erni.

De akkor sincs ertelme, ha o is az ilyen Palvin Barbi es hasonmasait tartja atlagos lanynak.

2020. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Annak írnak vissza, aki tetszik nekik. Feltételezem, a pasik sem írnak rá arra, aki nem tetszik nekik.

Ha mégis, az már az igénytelenség, a végső elkeseredés, és annak a nőnek a helyében se lennék, akivel csak azért vannak, hogy legyen valaki...

2020. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De hát nem az összes lány szerint ugyanaz a jóképű. Nekem pl egyik barátnőmmel hasonló az ízlésünk, mi is hasonlítunk, a párjaink is hasonlítanak :)) De van sok rokonunk barátnőnk akiknek abszolút más az ízlésük. Aki szerintük jóképű szerintem nem és fordítva. Csinálj magadról jó képet.
2020. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

Feltételezem, a pasik sem írnak rá arra, aki nem tetszik nekik.


jó,de egy férfinak több nő jön be 10 ből mint egy nőnek 10 férfiból,ezen mit nem lehet felfogni?

2020. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És azon, hogyha valaki nem tetszik, azt nem fogjuk szédíteni, sem magunkra erőltetni?
2020. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És azon, hogyha valaki nem tetszik, azt nem fogjuk szédíteni, sem magunkra erőltetni?


jó de neked ki tetszik?a miszter tökéletes?

2020. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
így van, add el magad 2 fotóval, ez kell nektek.
2020. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Volt 180 cm magas 120 kg-os dagadt pasim fekete hajjal, barna szemmel, kis 167 cm 63 kg, szőke, zöld szemű is, többnyire kocsijuk se volt, nem úsztak a pénzben sem, szóval nem ez a lényeg. De ha valaki nem kelti fel az érdeklődésem, azzal akkor se tudok mit kezdeni.

És ezzel szerintem mind így vagyunk.

2020. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2020. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!