Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen válogatósak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen válogatósak a nők amíg fiatalok? Miért nem elégszenek meg egy átlagos semmi extra fazonnal, mint ahogy a szüleik is tették?

Figyelt kérdés
Mi változott azóta? Egy generációval ezelőtt még mindenkinek jutott barátnő. Most meg csak a fiúk/férfiak kb. 30-40%-ának.

2020. jún. 9. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Nekem anyam sem elegedett meg soha egy altagos semmilyen fazonnal, nem tudom, mirol beszelsz :D Apam tobbet keres egy honapban, mint te egy ev alatt es a fiatalkori kepein ugy nez ki, mint valami amcsi szorfos srac, ehhez kepest nekem tok szerenyek az elvarasaim :DDD
2020. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Baromsagokat írsz.

Régebben is voltak agglegenyek. Ismerős ez a szó?


A 30-40% sem igaz, csak akkor, ha a nőkre is igaz. Ugyanis egy pár az egy nő és egy férfi.

2020. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%
Mert te magad átlagoshoz sorolod, lehet még az sem vagy, és ezért nem kellesz a kutyának sem :)
2020. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem "jutott" régen sem nő mindenkinek, vagy ez a híres férfi többlet csak hirtelen most létezik?

Igen, volt régen egy rakás rossz házasság, ahol csak tűrték egymást a felek, mert gyorsan kellett házasodni az elvárások miatt. Mára ezek mer elváltak, vagy alkeszok lettek, vagy csak rohadtuk boldogtalanok. De jó is volt régen....ja, nem.

2020. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Aki megteheti, hogy válogasson, annak miért kéne beérnie olyannal, aki nem is jön be neki?

Egyáltalán miért kéne bárkinek is olyannal lennie, aki nem jön be neki? Akkor már inkább leszek egyedül, minthogy "beérjem" valakivel, aki nem jön be és nem szeretem.

2020. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom miért vélekedsz igy? Én ahogy' a párokat látom alapvetöen a férfiak "átlagos semmi extra fazon". Nem tudom te mit láthatsz?
2020. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Se nagypapám, se apukám nem semmi pasi volt anno (sem), úgyhogy az elméleted bukott.
2020. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Miért tegyem tönkre a saját életemet azáltal, hogy összejövök olyannal, akit szeretek?

Velem van álmaim férfija, hülye lettem volna összejönni az első jöttmenttel.

23/L

2020. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
Ja, azért agglegény apám 2 unokatestvére is még 60+-osan is gyerek nélkül.. mert mindenkinek jutott nő.
2020. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
A szüleim a 70-es években ismerkedtek meg. Apukám jóképű, magas, gyönyörű kék szemű, szorgalmasan dolgozó építész volt. A nagypapám meg még 80 éves korában is nagyon jó kiállású volt. Egyébként én sem vagyok már mai generáció, mivel 42 éves vagyok, de én is megválogattam, kivel állok össsze.
2020. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!