Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen válogatósak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen válogatósak a nők amíg fiatalok? Miért nem elégszenek meg egy átlagos semmi extra fazonnal, mint ahogy a szüleik is tették?

Figyelt kérdés
Mi változott azóta? Egy generációval ezelőtt még mindenkinek jutott barátnő. Most meg csak a fiúk/férfiak kb. 30-40%-ának.

2020. jún. 9. 14:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, és miért, mitől volt olyan példa értékű a szüleink generációjának (a többségének) a házassága, elárulod? Többnyire társasalmi nyomásra jött létre, megalkuváson alapult, évtizedekig.
2020. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan azért mert a szüleinken látjuk, hogy hova vezetett összejönni az első szerencsétlennel csak hogy beteljesítsd női kötelességed és ész nélkül gyereket csináljál. Hogy mekkora hulladékok voltak mondjuk a nagyszüleink kapcsolatai akik legszivesebben kinyírták volna egymást és a kapcsolatuk egyetlen "értéke", hogy felneveltek (inkább életben tartottak) 3 gyereket akiket a szar kapcsolatukkal egy életre megnyomorítottak lelkileg. Na többek között ezért válogatja meg minden értelmes ember a partnereit, hogy csak a számára tökéletes emberrel álljanak össze.
2020. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

Mit jelent, hogy válogatósak vagyunk?


Pl, hogy nem kell olyan, akinek nincs jövőkepe, rendes állása, nem tid a pénzzel bánni, uzsorasoktol kér kölcsön, bantalmazo érzelmileg és fizikai ertelemben is, nem hajlandó kompromisszumra, agresszív, lekezelo, gyenge jellem, felelőtlen, nem hajlandó segíteni, a házimunka rám marad egyedül, nem tud magáról gondoskodni, inkább szendvicsen él egy olyan lakásban, ami a hanyagsaga miatt felér egy szemétdombbal, igénytelen, céltalan, gyerekes, hazudozik, toxikus, bipoláris, érzéketlen, kihasznalo, önző az ágyban, zéró érzelmi intelligenciaja van, önző, narcisztikus, cserben hagy, csúnyán beszél velem, megalaz mások előtt, nem törődom stb.?


Most az elmúlt pár évben lekoptatott több, mint 10 pasi tulakdonsagait siroltam fel. Ezek megtortent dolgok, a saját bőrömön tapasztaltam.

Mit kellett volna tennem? Együttmaradni valamelyikkel aztán megnyomorodni lelkileg? Miért? Nem érdemlem jobbat?

Sajnos sokszor elhottem, hogy ez az én szintem, de szerencsére az élet jobbat is tarzogatott nekem, csak ezt a sok hülyét kellett túlelnem valahogy. Szerencsére most már egy jól szitualt, felelossegteljes, függlen, segítőkész, kedves, udvarias, jóindulatú, hatarozott, szuper intelligens, érzékeny, komoly férfi melett vagyok, aki előbb vagna ki a nyelvet, vagy vagna le a saját kezét, minthogy engem bántson barmilyen módon is. És igen, most már elhiszem, hogy megerdemlem a legjobbat. Megerte válogatni.

2020. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Régen is válogatott mindenki a lehetőségeihez mérten, ma is ugyanez van. Annyi változott, hogy ma a fiatal nőknek sokkal nagyobb lehetőségeik vannak, ami elsőre jó dolognak tűnik (főleg az ő szemszögükből), összességében viszont inkább káros a kapcsolatokra. Túl sok a lehetőség és ez megnehezíti a választást.


Példa: a 80-as évek végéig ha autót akartál, akkor átlagemberként a választékod kb. ez volt: Trabant, kis Polski, Skoda, Wartburg, Lada, Dacia. Mindenki ismerte a lehetőségeit és az alapján tudott választani. Ma tucatnyi márka tucatnyi modellje közül választhatsz és sokkal nehezebb dolgod van, mivel mindig akad egy jobbnak tűnő vétel. Valahogy így vannak a nők is a társkeresésben. Nem csak azt az 50-100 jelöltet ismerik a korosztályukból, akikkel suliba jártak vagy bulizni szoktak, esetleg egy helyen dolgoznak, hanem a netnek hála olyanokat is, akiknek a létezéséről net nélkül nem is tudnának.

2020. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak sem elégszenek meg. Nekik is kell a jó külső, az intelligencia, a humor, a tájékozottság, a műveltség, az izgalmas, érdekes, különleges személyiség és élet, a minőségi szex, meg hogy azért a főzésben és a házimunkában is jeleskedjen a nő, és lehetőleg a munkája sem valami kis lenézendő semmiség legyen.

Nincs különbség, mindkét nemnek óriásiak az elvárásai, és az egyszerű, semmi különös emberek ma már labdába sem rúghatnak. Ők már kevésnek számítanak. Az a minimum, hogy minden téren magas színvonalat képviselj. 😔

2020. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Sunshinedoll ***** válasza:
17%
A mai fiatal generáció női és lányai nem örökölték a nagyanyjuk némaságát.
2020. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
#16: Némaságát? Viccelsz?:) Ha a nagyszüleim generációja jut eszembe, nem is tudok olyat mondani, akit bármilyen módon el lehetett volna nyomni. A mai, magukat határozottnak meg erősnek tartó nők csupán kislányok mellettük.
2020. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A nők és férfiak aránya ugy tudom kis hazánkban eléggé kiegyenlített..érted hol a gond.
2020. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak a magas, bajuszos volt a non plus ultra, és apukám magas, bajuszos.


Másrészről, magyarázd már el nekem, mert nőként nem értem, hogy nem halnál bele a szégyenbe, ha olyannal kéne szexelned, aki undorít. Hiába tetszik Chris Hemsworth, olyan tökéletes, hogy a való életben max beszélgetnék vele, nem mernék levetkőzni előtte, és sajnálnám, hogy ha egy fordított világban női incelek akarnának helyes pasikat szétosztani, és én jutnék neki.


Benned, bennetek férfiakban nincs ilyen szégyen?

2020. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%
Már bocsi, de a mi szüleink nem megalkuvasbol házasodtak az első jott-menttel. A nagyszüleink sem már.
2020. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!