Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit segít átlag 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit segít átlag 30-as diplomás, mikiegeresen ritkuló hajú férfin a gyúrás? Mert szerintem mint halottnak a csók, max 5-10% javulást figyelhető meg, nem lesz az ember sokkal sikeresebb a nőknél. Ellenben egy helyes srácon nagyon sokat dob.

Figyelt kérdés

Vegyünk pl egy átlag férfit (pl Tibit, nem így nézek ki abszolút, ez csak példa, mert ő most sokat sportol), most tekintsünk el attól, hogy híres énekes. Ha csak mezei pl biológus lenne, mint én, akkor hiába lenne sportos, nagydarab, de attól még egy sima átlag szürke egér lenne, ha azt vesszük, hogy pl Momoa egy jó pasi, Woody Allen meg egy ronda férfi. Szóval szerintem sokat nem dob a másik nem szemében, ha egy pasi sportos, ha amúgy random arcú tucat férfi. Igaz? Nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek?


[link]


2020. jún. 9. 21:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
A mai 20-30 éves lányok mind lerázzák a kopaszodó férfiakat. Élőben és a társkereső platformokon is.
2020. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
én is ezt látom sajnos. érthetetlen. Holott természetes, majd minden 2. harmincas, negyvenes ismerős őszül v kopaszodik. Sokan egyedül is vannak, aki meg nem az már 20 on évesen ismerkedett meg a párjával, mikor még dús haja volt.
2020. jún. 9. 22:00
 3/22 A kérdező kommentje:
5 éve dús hajam volt, fiatalosabb arcom, 3 havonta volt mindig párom, megtehettem h váltogatom őket és nem tervezek komolyan. Most h már ritkul a hajam, az arcom sem olyan mint 30 évesen, kb a kutya sem néz már rám. Sokszor gondolkodok, hogy ez csak egyre rosszabb lesz és depressziós 40-es leszek hamarosan.
2020. jún. 9. 22:02
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
A nők elképesztő módon válogatnak a társkeresőkön. Rájuk ír több tucat férfi és ők a legjobbat akarják kifogni közülük. A nők szemében egy férfinél a kopaszodás iszonyatosan nagy mínusz. Nagyon-nagyon felszínesek a nők és sohasem fognak megváltozni.
2020. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

Miki egér kopaszodik? Nincs is haja. Vagy ez egy olyan utalás, mint a "politikai mikiegerek" volt Antal Józseftől?


De a kopaszodáson nem tudsz változtatni, ez genetika. Volt olyan ismerősöm aki már 17 körül kopaszodott. Nagyapáimnak meg még 80 körül is rendesen volt hajuk, picit talán ritkásabb lett. Úgyhogy nem leszek kopasz :D


Gyúrogatás meg csak előnyös lehet az egészségedre.

2020. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem számít, hogy kopaszodsz. Valószínű, hogy béna frizurád van miatta, ezen kéne változtatni.

Nézzél meg kopaszodó hírességeket, nagyon ötletes frizuráik vannak. Válasszál egyet, ami illik az arcszerkezetedhez és menjél el jó fodrászhoz. Mindjárt kozmetikushoz is benézhetsz, hogy a kesze-kusza szemöldöködet rendbe tegye.


Gyúrni semmi értelme. Tornázzál inkább. Legyen egy egészséges strapabírásod és hozzá illő izomzat.

2020. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Akiknél nagyon fontos a szép haj, nem lesz esélyed, de vannak olyan nők, akiknél nem kizáró ok. Gyúrás, megfelelő öltözködés, ápoltság jávítja az esélyeid, szerintem nem lehet százalékban kifejezni, mert nem 1-2 tulajdonság alapján választanak a nők, ráadásul mindenkinél más a preferencia.
2020. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Én is a dús hajú pasikat kedvelem alapvetően, de a mostani párom kopaszodik 29 éves kora ellenére (28 évesen ismertem meg, és akkor már rendesen mikiegeres volt). Viszont sportos (nem gyúrós, ilyen szikárabb, szálkásabb alkat), simán elbír engem, és normálisan öltözködik.. amúgy pedig ami még sokat számít, hogy kedves nagyon, vannak céljai, barátai, hobbija, meghallgat, vicces.


Az kelltette fel a figyelmem vele kapcsolatban, hogy bármiről lehetett vele beszélni, és ha nem értettünk egyet abból sem lett veszekedés, hanem értelmes vita, érvelés.

2020. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

A párom kopasz, már akkor is kopasz volt mikor megismerkedtünk.Nem kifejezetten a külsejével, hanem a határozottságával keltette fel az érdeklődésem.A haja teljesen mellékes volt.El nem tudnám őt képzelni hajjal:D Amúgy előtte 2 komoly kapcsolatom volt, mindkettőnek dús haja.

Ez a Tibi viszont kicsit kevesebb izommal szebb volna a szemembe.Ez már a túl sok kategória.

2020. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak a kopaszodókat, hanem minden férfit, aki nem agyhalott.
2020. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!