Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakat tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakat tényleg valahogy úgy kell elképzelni, hogy ha mondjuk van száz 27-29 éves férfi, akkor közülük a 10 legnagyobb királynak (nagyon jóképű, diplomás, menő pozícióban dolgozók) írnak csak vissza a nők, a maradék 90 le van tojva?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, megint te? Akárhogy teszed fel ugyanazt a kérdést: igen, a nők csak a legjobb férfiak pár százalékával állnak szóba. Ilyenek a nők, ilyen az élet.
2020. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugy kell elkepzelni, hogy kb 199 profilt lapozok balra, egyet jobbra. Nem szorakozom azzal, hogy hany Match van. Aki a fenykepei alapjan ugy nez ki, hogy azonnal hozza tudnek bujni, az jon szoba. Levelezzek olyanokkal, akiktol fizikai undorom lenne?
2020. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem hiszed próbáld ki.
2020. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én igaz csak 26 vagyok, de még az egyetemet gyűröm (csak 23 évesen kezdtem el, tehát nem bukdácsolok), albérletben lakom lakótárssal külön szobában, hosszú távon nézve a havi átlag bevételem olyan 120-140 ezer ft (nincs havi fix bevételem, néha több, néha kevesebb, de hosszú távon egy hónapra leosztva kb ennyi) és mégis tudok ismerkedni a csajokkal, mégis vannak sikereim a nőknél.


Igen, voltak olyan csajok akiket zavart hogy még nem dolgozom főállásban, vagy hogy albérletben lakótárssal lakom, de rengeteg olyan van, akit pedig nem zavar.

2020. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen! Én egy kicsit idősebb vagyok, de alá tudom támasztani az állításod!

Sajnos még annyit se írnak vissza, hogy bocs, de nem vagy szimpi...szóval igen, ha nem nézel ki jól a képeken, semmi esélyed a társkeresőkön.

2020. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!