Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti hogy ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy ismerkedtek fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nekem semmi se jön össze, még barátzónáig se jutottam el egy fiúnál se, annyira érdektelen vagyok számukra. Tudtok helyet vagy módszereket ajánlani, hogy fogjak egy normális fiút?

Ja bulizni nem járok, nem az én világom.



2020. jún. 10. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ház ez fura. Sok fiú örülne ha egy lány kezdené az ismerkedést. Mivel nem ismerlek nem tudom mi az oka ennek, de én úgy gondolom hogy benned van valami olyasmi ami a fiúknak nem tetszik. Esetleg ha akarsz privátban mondhatsz pár dolgot magadról, nem feltétlen ismerkedés céljából. Én elvileg jó emberismerő vagyok szóval ha akarsz esetleg nekem elmondhatod milyen vagy.


F

2020. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdetben barátilag. Utána tudom csak eldönteni, hogy akarok-e még valamit.
2020. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régen volt, de én neten ismerkedtem. Kizàrólag. A férjemet pl egy netes tàrskeresőn ismertem meg.:)
2020. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most akkor fiúként fiút keresel? Merr az nehezebb ügy, de nem leheterlen.
2020. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Játssz számítógépes játékokkal, ott biztos találsz valakit.
2020. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát én neten nem fogok rairni idegenre, meg sokan mások sem, úgyhogy ha nem mozdulsz ki, ezalatt nem az utcát, boltot, iskolát, munkahelyet értem akkor eléggé korlátozva van az ismerkedésiköröd. Bírom egyébként ezeket a lányokat, látni nem lehet őket, de jaj nincs fiú, hát ezért nincs...
2020. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!