Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A testtartás nagyon fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testtartás nagyon fontos, görbe, nagyon, nagyon durván görbehátú fiúkkal nem is ismerkedtek lányok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, én eléggé irtózom azoktól a pasiktól, akik nem tudják tartani magukat. Egyrészt nem kelt pozitív benyomást, öregemberes és tudod van az a közmondás a "gerinctelen" emberekről... nyilván képletesen, de valahonnan ered. Szeretem, ha egy férfi kihúzza magát, tisztában van magával és nem akar elbújni.
2012. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 jin ***** válasza:
Nekem is az csak én ha kell ki húzom magam amúgy meg neha figyelek:)
2012. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 jin ***** válasza:

Ja és felső vagy alsó csigolyaid ék alakuak?

Vagy más okozza a rendellenességet

2012. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

valami kimondhatatlan nevű gerincferdülésem van.

Vagy műtét, vagy kihúzom magam, de az nem megy, mert nagyon fáj, vagy pedig fűző, a műtét kockázatos a fűző meg ordenáré nagy és feltűnő dög....eléggé fura ez igy.


De tényleg nagyon "béna" a testtartásom. Nézegetem a tükörbe....pfffffff még engem is lehangol, nem, hogy másokat.

2012. máj. 11. 21:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Hallod nekem is valami hasonlo. Ha folyamatosan kihúzva tatom magam, akkor meg fáj a hátam, és ezt nem értik meg, mindig mondják h húzzam már ki magam, de nem megy.
2012. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen, néha az is idegesítő, hogy folyton csak azt kiabálják, hogy húzd ki magad!!!!

de hiába mondom, hogy fáj, nem értik meg.

2012. máj. 11. 21:08
 7/12 jin ***** válasza:

Sajerman kor?? Nem igy írjak de igy ejtik ez az??

Nekem is fáj meg ilyesmi , fűzöt nem fogok hordani műtét nem kell mert akkor nem sportolhatok harcművészetet és csak ennyi milyen lenne ha nem harcművészkedhetnék?!?!?

2012. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jaj, ne haragudj, nem tudtam, h betegség ez nálad. én azt nem szeretem, amikor valaki TUDNA rendesen állni. sajnálom, ha megbántottalak. orvos mit mond, edzéssel, sporttal nem javíthatnál? úszással biztosan jobb lenne. gyakorold, először csak pár percre, majd 20-30 perceken keresztül egyenesen, egy idő után csak átszokik a gerinced a helyes testtartásra.
2012. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 jin ***** válasza:
Ja, de nehéz nagyon , faj nagyon főleg amikor sokat cipelsz!
2012. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyedi eset vagyok, de nekem az bejön, ha egy fiú felül görbe, és kilátszik a haja alól a nyaka. Tudom, beteg vagyok, ha szerencséd van találsz hasonlót. :D Egyébként én is görbe vagyok, rám is sokszor rám szólnak hogy húzzam ki magam.
2012. máj. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!