Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha támogatná a TB a haj beültetést akkor nem is lenne kopasz ember és kevesebb lenne a szingli férfi és így nem lenne népesség csökkenés az országban?

Figyelt kérdés

Ha a tb támogatná a haj beültetést akkor nem lenne kopasz ember a országban így kevesebb lenne a szingli férfi és így nőne a népessége Magyarországnak?


Ha nem lennének kopasz emberek kopasz férfiak akkor nem lennének szingli nők sem?



2020. jún. 11. 00:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

"sekrentyés pap"


Szerintem nem a hajad miatt nem kellesz a nőknek 😂😂😂

2020. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
#10: told le borotvaval az egészet. Ezerszer jobb, mint a "pap frizura".
2020. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Attól függ. Fejtetőn ott hátul van a kopaszodás vagy elől homloknál két oldalt?

Szerintem amikor elölről kopaszodik valaki nem vészes.

De ott hátul az a kopasz folt hát...

Miért nem lehet levágni az egészet jó rövidre, hogy ne látszódjon annyira?

2020. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért nem borotválod le az egészet?
2020. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kanál füleim lesznek ,nekem nem illik a golyó fej.
2020. jún. 11. 18:02
 16/19 anonim ***** válasza:
Most akkor a látványos kopaszodás jobban illik?
2020. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sapka vagy kendőt szoktam magamra tenni.
2020. jún. 11. 20:01
 18/19 anonim ***** válasza:
amíg nincs teljesen patkó alakban vagy fejtetőn megkopaszodva valaki, addig nem zavarja a nőket. Ez a két oldali ördögszarv a legtöbb 30 körüli férfinál már megvan és nem igazán látom azt, hogy az zavarná a nőket. Max a hajfétiseseket.
2020. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én támogatnám férfiként. Nekem a szüleim tettek mára azért eleget gyerekkoromban, hogy az önbecsülésem a padlón legyen, úgyhogy miután 22 éves koromban elkezdett ritkulni a hajam 24 koromra meg középen kopasz lettem, még annyira se mertem ismerkedni.
2020. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!