Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak kövér és/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak kövér és/vagy csúnya lányoknak mutatja meg a profilomat a Tinder?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 12:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

"Abból gondolom ezt, hogy engem helyes srácnak tartanak"


Gondolom a nagymamád barátnői a nyugdíjasklubból is mind mondták, hogy milyen fess fiatalember vagy, aztán te meg ezt kiterjesztetted a korosztályodbéli lányokra...


Megsúgom, ha olyan helyes srác lennél, akkor eszedbe sem jutott volna Tinderezni, pláne Gold előfizetést vásárolni, mert több lány legyeskedne körülötted (és nem csak ducik).

2020. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
#5 Talán mert nem jönnek be neki a dagadt gcik?
2020. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki lat, nyugodj meg. De csak ok pakoltak be a kosarba.
2020. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy nem.


Lehet, hogy valaki jelentette a profilomat (nem tudom, miért tenné), aztán az algoritmus ezért lejjebb sorolt engem.


Mindegy, szerintem nyomok egy fresh startot a beállításoknál.

2020. jún. 11. 15:22
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose mutat kövér lányokat, még átlagosakat se. Szinte mindig csak instacsajokat kapok.😕
2020. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát, nekem felszínes magamutogató instap*csák nem kellenek, ha olyanokra gondolsz. :D
2020. jún. 11. 15:53
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16# Sajnálom de az algoritmust valószínűleg nem a te igényeidhez fogják igazítani. És mivel neked ez sem kell meg az sem kell, nem mutatnék neked ló****t se.
2020. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Adom a 17-est. :D
2020. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet te is ronda vagy és dagadt ? Folt a foltját..
2020. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem nézel ki jól, nem jók a képeid, van a profilodon valami furcsaság ami megijesztő a nőket vagy mindezek egy kombinációja.


Ahoz hogy feltudd tenni ezt a kérdést, sok számodra csúnyag és kövér lánnyal kellett matchelned, mert a tinder nem mutat neked statisztikát, csak a matcheidből tudsz ilyen következtetéseket levonni.


Szóval egy fontos kérdés, hogy mért húzol jobbra számodra csúnyag és kövér lányokat? Mindenkit jobbra húzol?


Feltételezem, hogy azért mert te is tudod magadról a limitációidat így kezded lefele tolni az elvárásaidat.


Képzeld el ... ugyan ez folyik a lányoknál is.


Ha nem nézki valami jól, sőt kifejezetten nagy darab és a szavaidat használva csúnya, akkor valószínűleg jobbra fog húzni olyan fiúkat is akik kevésbé tetszenek neki, mert tudja hogy náluk van esélye és hogy amúgy nagyon kevés matche lenne enélkül.


Vagy csak szimplán évek alatt már lejebb mentek az elvásárai és így már ténylegesen tetszenek neki a kevésbé jól kinéző fiúk.


Itt jösz te a képbe...



Ők jobbra húznak téged, mert a szintjükön vagy vagy éppen csak azért mert már ők is mindenkit jobbra húznak. Így matchelsz velük.


Szép lányok meg nem húznak jobbra, mert nem tetszel nekik.


A konklúzió. Valószínűleg többet érne egy korlátlan kondibérlet és egy pici önfejlesztés, mint a gyakorin szídni a Tinder algoritmusát. :D

2020. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!