Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszafogottabb, nyugis 20-30 éves nőknek sem jönnek be az alacsonyabb vérnyomású, csendesebb, nyugodt férfiak? Ezek a nők is elvárják, hogy a párjuk egész nap szórakoztassa őket? Egy nyugodt, csendesebb férfinek max. csak csúnya nő juthat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 11:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő maga is csúnya vagy egy fokkal jobb annál, akkor ja, nem valószínű, hogy instamodell szintű nője lesz. Amúgy meg beszélgetni kell a nőkkel, aztán kiderül, hogy kinek jössz be. Most hiába írom gyk-n, hogy nekem a csendesebb férfiak jönnek be, azzal nem vagy kisegítve.
2020. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Nyugodt,csendesebb = dögunalmas
2020. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

2-esnek:


Oké, de aki nagyon intelligens és nem valami magas a vérnyomása, az alapból nyugodt és csendes. Mit csináljon magával, hogy pörgőgép legyen?

2020. máj. 30. 11:29
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

En nem vagyok az a tipikus "csendeske", de nem is varom el a paromtol, hogy egesz nap szorakoztasson!

Eleg mar az altalanositasbol! Szamtalan ilyen kerdest tesznek fel nap mint nap, es a kerdezok egy percre sem gondolkoznak el,hogy a hiba talan bennuk van. Leegyszerusitve: nem szimpatikus, ha egy ferfi frusztralt, megkeseredett,unalmas,nyomulos stb. Az ilyen tipusu ferfiak nem a legvonzobbak, de persze ezert a noket hibaztassak, amiert nem kapnak hajba ertuk...

Eszem megall...

2020. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

Volt ilyen olvasort intelligens fium. Nem jugottam szohoz mellette. A beszelgeteseink inkabb monologokhoz hasonlitottak. Egyaltalan nem erdekelte,h mit mondok.


Azota figyelek,h ne legyen ilyen ember 😂

2020. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Ezt látatlanban nehéz megmondani. De nekem az a tapasztalatom hogy aki a csendes jelzővel illeti magát annak én pl sok vagyok vagy nekem ő kevés mikor hogy.

Én folyton beszélek. Sokszor még magamban is. Megnyugtat a beszélgetés és frusztrált leszek ha a másik ember akivel együtt vagyok csak igen nemmel vagy rövid mondatokkal reagál esetleg csak csendben ül. Aztán már kedvem se lesz hozzászólni.

Én nem várom hogy szórakoztassanak egyedül se unatkozom viszont a beszélgetés a (baráti családi szerelmi) kapcsolataim alapja. Ha a másik nem partner egyszerűen nem fogok tudni közel kerülni hozzá vagy nagyon hamar eltávolodunk.

Nekem szükségem van a több órás beszélgetésekre amik során a filozófia a politika a gasztronómia vagy bármi más is feljöhet mert ezek mentén ismerem meg a másik gondolatait viszonyulásait és ettől érzem azt hogy a másik kell nekem és ő is kíváncsi rám.

Ezeket a több órás aktív beszélgetéseket a barátaimmal is időről időre megejtem. Múltkor az egyik barátommal több mint 5 órát sétáltunk és végig beszélgettünk. Ha a srác aki udvarol nem tud ebben partner lenni akkor nem jövök össze vele és ha a kapcsolat alatt fogy el a beszélgetés szakítok.

Ugyanakkor van olyan ismerősöm is akivel órákat tudunk beszélgetni bár ő saját bevallása szerint csendesebb típus de mivel viszem a beszélgetést így ő is szívesen részt vesz benne és nem csak mint hallgatóság.

Ezért írtam az elején hogy látatlanul ez így nem megmondható.

2020. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Vérnyomás, pulzus, koleszterin, vércukorszint mind meghatározóak a társkeresésben. Nem is értem, a férfiaknak miért támad mindig sürgős dolga, ha előkapom az orvosi táskámat...

Nő pedig nem "jut" senkinek, nem a menzán vagyunk.

2020. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell pörögni de ne legyen olyan mint egy lajhár, lehet lassan is beszelgetni. Ráértek hallgtani később is, mikor már telítődtök a másikból vagy ismeritek egymást meg van a harmónia, bizalom. Az elején azért fontos, hogy felkeltsd a figyelmét valamivel, megismerjétek egymást,különben hamar unalmassá vagy kínos hallgatásba fordul az egész. Azert egy dinamikának lennie kellene a társalgásnak

mert nem vonzó az ilyen megalszik a tej a szájában tipusú férfi.

2020. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Párom is csendesebb, mégis vele vagyok. De legalább nem dög unalmas, program van bőven.

N27

2020. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom is csendesebb típus, de például nagyon sokat tud a történelemről és van mindenféle ilyen-olyan ismerete, amikről időnként órákat tud beszélni. Engem meg érdekel, amit mond, úgyhogy nem kuka hallgatóság vagyok. Ezenfelül egyrészt nem unatkozom mellette, másrészt mindkettőnknek megvan a maga hobbija, amivel órákon át elvagyunk. Nem kell, hogy 0-24 szórakoztasson. Valamelyik nap elmentünk sétálni, kb 3 órát, és a nagy részében nem mondtunk semmit, csak élveztük a látványt és egymás társaságát. Egyikőnket sem zavart, hogy nem beszélünk folyamatosan.


Nagy hülyeség erre fogni a sikertelenséget, kivéve ha rém unalmas vagy és egész nap meg sem szólalsz.

2020. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!