Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 éves lányok, járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves lányok, járnátok egy ilyen 25 éves sráccal? Leírás az alkérdésben.

Figyelt kérdés

-25 éves, átlag testalkatú, átlag magasságú

-külsőre hétköznapi, nem is csúnya, de nem is igazán jóképű. Azt mondanátok rá, ha meglátnátok, hogy "viszonylag jól néz ki"

-2 éves csúszásban van az egyetemen és idén már biztosan nem fog lediplomázni

-albérletben lakik, egy másik sráccal egy lakásban

-már nem szűz, viszont még nem volt barátnője, de nagyon szeretne

-elég gyakran iszik alkoholt, 2 dolog miatt: az egyetemen való bukdácsolás és a barátnő hiánya miatt. Ha lenne barátnője, boldog lenne és nem lenne többé szüksége alkoholra.

-az átlagnál jóval érzékenyebb és sokkal nagyobb szívű

-a fentiek ellenére jó érzés vele online és a valóságban is kommunikálni, mert jófej. Nem látszanak a gondjai. Szimpatikus, kedves, jó a dumája és jó vele beszélgetni. Nem szokta sajnáltatni magát.


Egy ilyen sráccal szerintetek járna valaki? Vagy kukába való, ne is reménykedjen?


2020. jún. 12. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Én járnék. Igazabol szerintem mindenki kepes valtozni ha van kiert. Nem vagy egyaltalan olyan gaz mint amilyennek gondolod magad, a bukdacsolasrol pedig csak annyit, hogy nem ítélnek el miatta senkit, mert tudom tapasztalatból hogy milyen kemeny az egyetem. Nem gondolom hogy ez kellene meghatározza azt hogy jar e veled az aktuális lany, pláne ha igazan szeret. Akkor ezek közül nem fog egyik se számítani.

21l

2020. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
En nem jarnek. Nem kivanok senki megmentoje lenni, olyan emberrel akarok egyutt lenni, aki nelkulem is teljes ember, es pl nem alkohollal probalja a gondjait megoldani.
2020. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Alapvetően nem lenne gond, de van 1-2 probléma. Az egyik, hogy a barátnőtől teszi függővé a boldogságát és emiatt iszik. Ha azért inna meg heti párszor 1-2 sört mert jól esik az még hagyján lenne.


A másik az érzékeny-nagy szív. Az, hogy valaki érzékeny még mindig egy dolog. Viszont ha az életképtelenségét, nyamnyilasagat nevezi így, az már nagyobb baj.


Összeségében ezek függvényében tudnám eldönteni, hogy együtt lennék-e egy ilyen férfival vagy sem.

2020. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem az alkohol zavarna. Érhető, ha valakinek fáj egy párkapcsolat hiánya, de annak hiányát nem lehet alkohollal enyhíteni és az is buta elképzelés, hogyha lesz barátnőd, hirtelen minden fantasztikus lesz és nincs több probléma.

A többi az vagy előny, vagy semleges.

21/L

2020. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

"Ha lenne barátnője, boldog lenne és nem lenne többé szüksége alkoholra."


Nem. Alkoholista vagy és undorító másokat zsarolni azzal, hogy ha nem jönnek össze veled, akkor még lejjebb csúszol.

2020. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon látszik, hogy nem objektív leírása ez egy adott személynek.

Nem elfogult szemlélőként az egyetemi bukások és barátnő hiány miatti ivás szörnyen szánalmas. Nem inni kell, hanem odatenni magad és tanulni, ha a dolgod kész, akkor agyalhatsz a barátnőn.

Ja és "nem szokta sajnáltatni magát". Igazából a problémák miatti ivás szerintem ennek minősül, főleg, ha még ezzel mentegeti magát az ember.

2020. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "ha lenne barátnője, nem inna" duma szépen hangzik, csak nem tudhatod, hogy a valóságban is így történne-e, azért az alkoholra fizikailag is rá lehet függni. Egy problémát nem úgy kell "megoldani", hogy helyette szerzel magadnak egy másikat/nagyobbat.

Amúgy ha már az ismeretségünk elején tudnám rólad, hogy iszogatsz (mármint nem egy-egy buliban, hanem rendszeresen), nem akarnék belefolyni semmibe. Esetleg akkor, ha előbb szeretnélek meg, mint hogy ez kiderülne.

2020. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!