Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-24 éves lányok! Ha egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 éves lányok! Ha egy 25 éves, számotokra szimpatikus sráccal 2 napja beszéltek online, aztán kiderül, hogy még sohasem volt nővel, lerázzátok és új férfival kezdtek el ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 10:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Meguntam, hogy minden nap leírom ugyanazt, úgyhogy mostantól csak bemásolom a korábbi válaszom a napi szüzes kérdésedre, hátha előbb-utóbb eljut a tudatodig:


Nem zavar, ha valaki tapasztalatlan akár párkapcsolati, akár szexuális téren, én is az vagyok nőként. Azt viszont szó nélkül lekoptatnám, aki internetes ismerkedésnél (szóval maximum pár napos chatelésnél) emiatt sír-rí és ordít róla, hogy komplexusai vannak. Ha valakinek csak simán így alakult az élete, akkor semmi gond nincs vele, ha lazán tudja kezelni, csak egy tulajdonságának tartja a sok között. Majd szexelünk és nem leszünk szüzek. Arra viszont nincs kapacitásom, hogy valaki komplexusait és frusztrációit ápolgassam.

2020. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Te 20-24 éves vagy?
2020. jún. 11. 11:01
 3/10 A kérdező kommentje:
5 igen és csak 2 nem? Aki az igenre kattintott, miért?
2020. jún. 11. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 22 vagyok.
2020. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Jelenleg 23 éves vagyok. 17 évesen volt az első kapcsolatom, jelenleg másfél éve élünk együtt a mostani párommal.


Őszinte leszek, nekem már nincs kedvem valakivel visszamenni oda ennyi idősen, ahol 17 évesen voltam. Lehet, hogy én vagyok a szemét, de egyszerűen nem érzek hajlandóságot arra, hogy mást a nulláról nevelgessek úgy, hogy rajtam több év kapcsolat és együttélés formált. Nincs hozzá türelmem.

2020. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy kizárólag azok folytatnák az ismerkedést egy olyan sráccal, akik szintén tapasztalatlanok? De közülük is nagyon sokan leráznák a 25 éves szüzet?
2020. jún. 11. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem raznam le, ha egyébként szimpatikus.


Privit nem kérek.

2020. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem a szüzesség zavarna, főleg, hogy olyan srácok is voltak már rosszak az ágyban, akik már rég nem voltak azok, csak lehet, sose mertek szólni nekik.


Az zavarba inkább, hogy én már túl vagyok pár kapcsolaton és csalódáson, nagyon sok tapasztalatot szereztem, tanultam a hibáimból is, észrevettem azokat a dolgokat is, amikre figyelnem kell a jövőben, hogy ne dőljek be neki megint, és maguk a szakítások is formáltak, mert sokkal erősebb lettem, és kitapasztaltam, milyen kapcsolatra vágyom igazán.


Van egy 25 éves szűz fiú barátom, és őszintén szólva, nagyon idealizált, romantikus elképzelései vannak még a lányokról, egy kapcsolatról, ordít, hogy még soha nem csalódott. Szerintem ezeken a dolgokon keresztül kell menni.

Nagyon rendes srác egyébként, de szerintem az ilyen fiúk jobban járnak egy nagyon fiatal lánnyal.

2020. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

El, mert nem mindegy, hogy Béla, aki villamosmérnök, szeret utazni, beszél angolul, nyitott az újdonságokra....vagy Béla aki szűz 25 éves létére, de ugye nem baj?


Remélem érted a célzást.


Nem is tudom, hogy minek kell az ilyet elmondani 1:1 ben nyíltan. SEMMI köze hozzá a másik félnek akivel csak online írogattok egymásnak. Simán el lehet az ilyen kérdést kerülni, egy visszakérdezéssel , vagy egy poénnal, stb. ezt nevezik shit tesztnek.. te nem tudod kezelni, túl egyenes vagy. Az élet meg nem fekete és fehér. + kattogsz ezen a sz@rségon, hogy "jaj szűz vagyok".. Elmondom, hogy senkit se érdekel a világban a te egyéni problémád. Csak az akad le ezen, akinek ugyanolyan sivár az élete.. hogy ezen kattogjon. Emellett meg fogadni mernék, hogy az életed többi részével se haladsz sehova! tudod hol leszel és mit fogsz csinálni 5 év múlva? Ha nem, az nagyobb probléma mint az, hogy nem dugtál meg egy random nőt.

2020. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Tudom, hogy lányokat kérdeztél de azért srácként had írjak.


Természetesen van olyan lány aki nem fog de a többsége igen, ezen nincs mit szépíteni.

Ha mindenáron közölni akarod velük azt ne a legelején tedd, de úgy alapjáraton inkább ne tedd. Legfeljebb majd azt hiszi hogy béna vagy. Azzal jobban jársz.


Egy nagyon rossz dolog amit leírok ide de én addig voltam szűz amíg mindig korrekt és őszinte voltam a lányokkal.

Amennyire régen minden vágyam az volt, hogy találjak egy lányt akivel családot vállalhatok, annyira ábrándultam mára ki belőlük. Van egy-két közeli lány barátom akikkel sose feküdnék le pont ezért, hogy a barátság ne menjen tönkre de az összes többi csak kielégülésre való számomra. Ez az életszemlélet alapjáraton nekem se tetszik de vagy ez vagy 25 éves korom után is szűz maradtam volna.


Kívánom azt hogy a sok közül sikerüljön megtalálod azt a kevés normális lányt sajnos nekem nem sikerült, mostanra még már fel is adtam.

2020. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!