Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme végigélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme végigélni egy életet úgy, hogy képtelen vagyok 36 évesen megbarátkozni az öregedéssel férfiként (igen, nemcsak a nőknek fáj ez) szimpla biológusként (nem sikeres brókerként)?

Figyelt kérdés
Még 2015 ben utoljára faltam a nőket, azelőtt is volt 6 párkapcsolatom. 2015 év végén pl volt olyan, hogy 8 randi egy hónapban és 5 nővel is lehetett volna folytatás. De akit én akartam, az engem átvert, hazudott, kihasznált, vagy azonnal gyereket akart, vagy megcsalt (3 is), vagy az exét akarta feledtetni velem, vagy hisztis volt, stb. Akinek meg én kellettem, az nekem nem, mert nem volt közös téma, vagy nem volt meg a kémia. Aztán rá egy évre már nem láttam a nőket, hogy bejönnék nekik, majd egyre kevesebb és kevesebb állt velem szóba, megjelentek az elutasítások, amik 5-10 éve alig voltak meg. Az arcbőröm már nem olyan feszes mint 5-10 éve, kétoldalt ritkul a hajam is és pénzzel sem tudom már felhívni magamra a figyelmet (nettó 240, biológus vagyok egy tanszéken egy egyetemen és rovarokat kutatok, előtte ökológusként dolgoztam 210 ezerért egy állatkertben). Más mondja, hogy ez itt Kelet-Magyarországon tök jó pénz (mert itt 3 ból 2 ember egyik napról a másikra él nettó 160 ból), meg van kis garzonlakásom, de ez egy rossz vicc. Van értelme bárminek is?
2020. jún. 12. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Normális vagy???


Egyetem = részeg diáklányok!!! :)

2020. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha, 6 ig ki sem jutok a laborból.
2020. jún. 12. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szereted a hivatásodat? A végzettség és munkád nem mindennapi. Szerintem a nők többsége irtózik a kesergőktől, a jókedélyű, elégedett férfiakhoz vonzódnak. 36 évesen még korban fiatal vagy, de ha megkeseredett, akkor tök mindegy hány éves vagy.
2020. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Fogadd el hogy már öreg vagy papi.


240 meg itt Budapesten a minimálbér. A gyári munkasok is megkeresik.


19/L

2020. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
#4 Ezt úgy írod, mintha a gyári munkás valami lenézendő kategória lenne. Tudod egyáltalán, hogy milyen gyárak vannak az általad etalonnak tekintett Budapesten? Egy szakmunkás a többszörösét keresi a minimálbérnek. Szerinted egy ember értékét a jövedelme mutatja? Mert akkor egyes bűnözők, drogkereskedők, orgazdák nálad előkelő helyen lehetnek...
2020. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze lehet többt kap egy gyári dolgozó, mint én (ez a rendszer szégyene, de el kell fogadni), viszont én csak 8-10 órát dolgozok, nem 12-t és éjszakáznom sem kell. Plusz a gyári dolgozók java 50 felett teljesen lerokkan, felük le van százalékolva. De mint mondtam, tisztelem őket, mert nagyon nehéz meló, rengeteg erő és kitartás kell hozzá.
2020. jún. 13. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
A 4-es az tipikusan az a szr ember, aki ott üvöltözne a parlement előtt, ha nem lenne postás aki kiviszi a levelet neki, itt meg osztja az észt h a munkás emberek nem emberek, az idősebbet meg nem tiszteljük. Csak egyszer találkoznék egy ilyen 4-es félével élőben, ököllel zúznám péppé az arcát, még akkor is ha börtönbe mennék érte és az se érdekelne h fiú, vagy ha lány.
2020. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért ha idág eljut valaki, már arra önmagában büszke lehet és valószínűleg szereted is, amit csinálsz. Ez már egy jó pont társkeresésben, hogy tudod, mit szeretsz,van érdeklődési köröd.

Ha a nagy szerelmed így átejtett és ennyire nem bírod feldolgozni, kérj szakembertől segítséget, mert az nem ciki.

Esetleg nézegess Neked szimpatikus témában a Psych2go nevű YouTube-csatornán, vagy magyarok közül a TanulomMagamat.

2020. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Manapság egyre gyakoribb, hogy egy 36 éves ember még nem állapodott meg, azonban mégis furcsa tudva azt hogy az előző generáció átlagosan már a 20-as éveinek elején gyereket vállalt, ami azt jelenti hogy normális esetben ennyi idősen már lehetnél boldog családapa is egy-vagy több tinédzser gyermekkel.


Egy ilyen rövid írásból nem lehet kivenni, hogy tehettél volna-e te is többet bele a kapcsolataidba, illetve az sem derül ki hogy mindig hűséges voltál-e a párjaidhoz, csak azt tudjuk hogy néhányan közülük megcsaltak. A megcsalásnak oka van, a másik fél úgy érezte nem adsz meg neki mindent a kapcsolatban, hogy ez mi is lehetett erre önvizsgálat után csak te jöhetsz rá. Olyan sincs, hogy mindig a rossz lányokat fogod ki, olyan viszont van hogy mindig a rossz ajtón kopogtatsz. Próbáld meg jobban észrevenni ki illik hozzád, párválasztásnál ne csak a szemed vezéreljen és a férfiúi vágyaid, azt az embert próbáld meg megtalálni, akivel úgy érzed harmonizálsz, egyre jár az agyatok, meg tudod tervezni a jövődet vele stb. Normális nő sosem a pénzedért lesz veled, hanem mert tiszta szívéből szeret téged,a kérdés esetében ezért a pénz irreleváns. Azokon a nőkön ne bánkódj akik átvertek, elhagytak, vedd úgy hogy jót tettek veled, idejében kimutatták a foguk fehérjét. Most gondold bele hogy olyan nőt veszel el, aki házasságot tör, lehúz pénzzel, folyton átver.Kell ez neked? Nem. Jól jártál hogy elhagytak? Igen. Valószínűleg azóta is szedik áldozataikat. Nem csak te jársz ebben a cipőben, ha kevés az időd akkor szedd le a Tindert például én is ott ismertem meg a szerelmemet. Említette itt valaki felettem az egyetemista csajokat, simán lehet hogy jó pár ottani lány szemében te leszel a szexi/cuki rovarkutató, csak legyél pozitívabb és add el magad. Nem mentség a 6-ig dolgozok, a Tinder 0-24-es. Ennyi jutott eszembe, de szerintem úgyis kitalálod majd te hogy mi kell neked, kutató vagy nem vagy te buta gyerek. A legjobbakat!

2020. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kutató vagyok (gyógyszer), és gyakorlatilag az összes kollégámnak van családja. Sőt, a férjem is kutató. Nem a munkáddal van gond. Megfelelő körben (mondjuk a sajátodban) érdemes keresni. Máris egy csomó szűrő kipipálva. Nem mondom, hogy veled egyidős nőként nem zavar az idő múlása, én is kezdem már észrevenni és nőként talán nagyobb a nyomás is, hogy fiatalos maradjon az ember. Azt biztosan tudom, hogy -főleg ebben a korban- az van kint, ami bent. A férjem majdnem 10 évvel idősebb nálam, de megőrizte a világra való nyitottságát, kíváncsiságát, pozitívan tekint magára és a jövőre, rendszeresen edz, normálisan étkezik, örül az életnek és szereti, amit csinál. Ezért nem látszik rajta a kora, az emberek nem akarják elhinni, mennyi idős. Tényleg fényévekkel jobban fest a korabeliekhez képest. Akik közíül sokan ellustulnak fizikailag, szellemileg, ezért tűnnek öregebbnek. Nekem van mit tanulnom, ennyivel fiatalabbként nem könnyű tartani vele a lépést, mert én hajlamos vagyok leereszteni és magamba fordulni. Ha te is kutató vagy, láthatod, mennyi idős professzor él és virul. Pont a mi szakmánk kritériuma a világra való nyitottság, kíváncsiság és fejlődésre való képesség, ami fiatalon tart és vonzóvá tesz. Ezek benned is meg kellene, hogy legyenek. Szedd elő ismét.
2020. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!