Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz az ha lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az ha lány létemre túlzottan is érdeklődő vagyok? Nem szeretném ha azt gondolná a kiszemeltem hogy van valami rossz szándékom (kihasználás, lehúzás) azért "nyomulok".

Figyelt kérdés
Gondolom arra már úgyis rájött hogy nagyon is érdekel engem, egy ismerkedős oldalon kezdtünk beszélgetni. Teljesen más mint az átlag, máshogy gondolkozik érezhető a szavaiból. Nekem úgy jött le mintha kissé félénk is lenne ezért próbáltam bátorítani, sokat kérdeztem mert szerettem volna ha azt érzi végre hogy van valaki akire lehet építeni. Igen, én így titokban már elképzeltem az első találkozást, ő még nem hozta fel. Huszonévesek vagyunk mind a ketten, azt már megbeszéltük hogy negatív tapasztalat az van bőven. Rá merjek kérdezni találkozna-e velem vagy megvárjam amíg ő hozza fel és addig továbbra is tudassam vele hogy ő nekem nem csak egy beszélgetőtárs a sok közül hanem valaki különleges? Amióta szóba elegyedtünk másnak nem is írok mert úgy érzem hogy engem ő érdekel és nem lenne korrekt se mással se vele,na meg kedvem sincs feleslegesen mással üzengetni ha egyszer van valaki aki megfogott. Bocsánat ha hosszú lett és kissé zavaros. :)
2020. jún. 13. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő nem akar megdugni? Mert minden ezzel kezdődik.
2020. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hála istennek hogy ő nem ekkora suttyó, van stílusa :D Rohadt nagy szerencsém lesz vele ha továbbra is így alakulnak a dolgok és napi szinten ide fogok járni dicsekedni 🤣
2020. jún. 14. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem picit várj még, húzd a mézesmadzagot :D Ha 2-3 napon belül nem hív el sehova, akkor kérdezz rá, hogy nem akarja-e inkább élőben folytatni :D
2020. jún. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai és nem is ciki ilyen helyzetben egy lánynak egy fiút első randira hívni. A lényeg csak, hogy ártatlan, baráti jellegű programra hívd, ami nem fél napos, hanem 1-2 órás, mert ez a meghívást elfogadó fél részéről sokkal kisebb elkötelezettséget jelent és kisebb az esélye, hogy zavarba jön tőle. Például olyasmit írj neki, hogy: "Van itt a közelünkben egy teázó, ahol finomak a teák, volna kedved jövő héten valamikor velem tartani egy teára?" Ilyesfajta egyszeri meghívás nem tolakodás még félig-meddig ismeretlen valaki felé sem, és nem kell azt éreznie, hogy fel akarod csípni.
2020. jún. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mégsem alakulna, keress meg☺
2020. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!