Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az utóbbi időben miért szaporo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben miért szaporodtak meg ennyire a 35-40 éves férfiak fiatalságáról szóló kérdések, amelyek alatt aztán a válaszokban megpróbálják úgy beállítani, mintha már valami öregemberekről, "papikról" lenne szó?

Figyelt kérdés
Az teljesen nyilvánvaló, hogy ezeket olyan nők írják ki, akik hasonló korosztályt képviselnek és ez egyfajta bosszú akar lenni a "nektek meg már ketyeg a biológiai óra" féle véleményekre. De így épp azokat a férfiakat marjátok el, akivel a legjobb esélyetek lenne hosszútávú párkapcsolatot kialakítani. Nem veszekedést szeretnék indítani, inkább csak a véleményekre vagyok kíváncsi.

2020. jún. 14. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

35-40 éves férfi már KÖZÉPKORÚ! Nem fiatal felnőttről beszélünk.

Sokan fiatalon meghalnak, és még az 50 éves kort se érik el. Hiába nő állítólag az átlag életkor. Ja, van aki él 110 évig, van, akik 45-ig. És így jönnek ki a számok.


De jó lenne felfogni, egy 35 éves férfi már nem nevezhető olyan szinten fiatalnak. Persze, egy 60 éveshez igen, fiatal, de egy 20 éveshez már idős!

2020. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértünk, de a 35-40 éves nők is ugyanúgy középkorúak. Viszonylag ritka egyébként, hogy egy 40 éves férfi 20 éves lányt képzel el élete párjának.
2020. jún. 14. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mi a probléma? A nők is ebben az életkorban középkorúak, pont.
2020. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, en fiatal no vagyok, szoval nincs bennem semmi olyan, amit irtal, mondjuk nem szoktam kiirni ilyen kerdeseket sem, maximum valaszolok. A problema az, hogy ezek a negyvenesek probaljak allandoan ledugni a torkodon, hogy marpedig ok a legjobb korosztaly egy no szamara, amikor nekem eszem agaban sincs semmit kezdeni 40-es ferfiakkal. Az eroszakossag mindig ellenerzeseket szul az adott eroszakoskodo csoporttal szemben.

Ez ugyanaz a kategoria, amikor a veganok rad akarjak eroltetni az eletmodjukat eroszakosan, mindenfele indokkal magyarazva, neked pedig, mivel nem erdekel a dolog, elkezd herotod lenni az egesz tematol es inkabb visszatamadsz mar es direkt hergeled oket.

Igen, vannak ertelmesebb emberek, akik szimplan leszarjak es semmilyen mertekben nem erdekli oket a dolog, nem reagalnak ra, de a tobbseg igy mukodik > nem erdekel valami, de o erolteti, akkor te meg jobban probalni fogod azt mutatni, hogy milyen szinten nem erdekel a dolog, hatha elobb-utobb felfogja.

2020. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
30 éves korától erősen hanyatlik mindkét nem, de a ráncok nők esetében 25 körül már megjelennek (szerencséseknél később). Az izomtömeg 40 körül kezd egyre jobban leépülni. Ha biológiailag vesszük már 30 tól 60 ig középkorú egy ember, bár most sok minden kitolódott, így sokan 40 re teszik ezt a kort. Az viszont biológiai tény, több ezer kutatás bebizonyította (és nem brit tudósok), hogy a nők arccsontozata 35-.37 körül kezd átalakulni, csökken a csontállomány, férfiaknál ez 42-43 év környékén indul el, mert más a csontozat struktúrája, textúrája. Amúgy pedig 30-40 között bárki lazán talál magának párt, mert még viszonylag fiatal. Csak ne 20 évesnél próbálkozzanak, az a lényeg.
2020. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk egy ilyen 40 éves férfi, mint az első képen, lazán bármelyik 30 körüli nőt felszedheti.


[link]

2020. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

3: Magukat mégis még fiatalnak állítják be, akik életük csúcsán vannak, míg a hasonló korú férfiak szerintük már hanyatlanak. A valóságban azért nagyon nem ezt látni.

4: Elhiszem, hogy az erőszakosság ellenérzést vált ki, de a környezetemben levő pároknál, sehol nem láttam, hogy a férfi úgy kényszerítette volna rá magát a nőre. Ott sem, ahol 10+ évvel idősebb. Sőt a legtöbb nőnek bőven lenne lehetősége fiatalabbat, gazdagabbat, jóképűbbet választani, mégsem teszi.

5: Szerencsére azért a hanyatlás erős túlzás, de valóban 25 körül vannak az emberek a csúcson. Addig épül a szervezet, utána az állapot megóvás jön. A hanyatlás csak jóval később.

2020. jún. 14. 20:05
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Ott sem, ahol 10+ évvel idősebb. Sőt a legtöbb nőnek bőven lenne lehetősége fiatalabbat, gazdagabbat, jóképűbbet választani, mégsem teszi.


Azért választ a legtöbb nő 3-7 évvel idősebb férfit, mert azokra jobb eséllyel fel lehet már nézni, jobban benőtt a fejük lágya, megfontoltabbak (már a legtöbb), anyagiakban is előrébb járnak valamivel, tapasztaltabbak, stb. Az én ismerősi körömben nagyon gyakori az 5-8 éves korkülönbség a férfi javára. Ezt úgy veszem észre, hogy sok nő még tolerálja, max 10 ig.

2020. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8: Itt nem is az a lényeg, hogy miért, hanem hogy a nő döntött így. Saját akaratából, külső nyomás nélkül.
2020. jún. 14. 20:22
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy elviszem a kérdésed az ellenkező irányba, de ugyanezt szoktam leírni a pasasnak, aki a "30 felett minden nő rohad" kérdéseket írja ki, oda is benézhetnél néha.


Pont azt nem értem vele kapcsolatban, amit te sem, hogy nyilván huszonéves lányokat nem kap meg, a 30-asoknak meg ő nem kell, és ezért szidja őket. Komolyan sokszor rákérdeztem nála, választ még nem kaptam rá, hogy ennek mi értelme.

2020. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!