Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ha társkeresőn nem írnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Ha ha társkeresőn nem írnak az már nagy baj?

Figyelt kérdés

Regisztráltam társkereső oldalra, olyan ez hogy csak szívezni lehet az profilukat, és ha tetszik nekik az illető akkor engedélyt adnak a csetre.


Na most elég sok lányt szíveztem be és nem lehet írni rájuk, akikre írtam viszont nem írnak vissza. Már egy napja hogy semmi üzenet semmi reagálás, ez mennyire gáz, ez mennyire probléma, jobb lenne máris töröltém onnan magam?


Csak normális válaszokat, kérek trollok, és akik lúzereznek,meg osszák az észt hogy ne neten ismerkedjek, kérem ne írjonak, arra kíváncsi, hogy miért van ez? És mennyire szégyen ?


2020. jún. 14. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem csak nekem probléma ez. Én nem csak szívecskézhetek, hanem sok levelet megírtam már, hónapok alatt, de egy válasz nem sok, annyit se kaptam. Fontosnak tartom leszögezni, hogy normálisan nézek ki, sok jóminőségű képet tettem fel, mosolygok, jók a fogaim, ápolt vagyok. Lehet az a baj, hogy nincs a háttérben egy kastély, vadi új BMW, vagy egy fehér ló. A nőkre nézve szégyen ez a jelenség. Én törölni fogom magam mindenhonnan, nem kuncsorgok szeretetért, figyelemért.
2020. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező: sztem próbálj ki másik oldalt, ahol lehet írni szivecskézés nélkül.


1es: ha valóban vállalhatóan nézel ki, akkor a leveleid voltak bénák. De persze egyszerűbb a másik nemet hibáztatni.

2020. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem más társkeresőn is ugyanazok az illetők vannak átlagában, nem szeretnék olyanra ráírni akire már amazon ráírtam.


Dehogy a levelek a bénák dehogy is, én csak szivezek mert mást nem lehet, szivezzésel indítok kezdeményezés, de az sem hat. Na mind egy várok még és ha nem írnak törlöm magam.

2020. jún. 14. 21:02
 4/18 A kérdező kommentje:
Na jó én kiakadtam, ráírtam egy lányra ott meg kérdeztem mi a probléma velem hát baxik írni arra is. Najó feladtam törlöm magam
2020. jún. 14. 21:14
 5/18 anonim ***** válasza:

A béna levelet az 1. válaszolónak írtam.


Azért javasoltam, hogy próbálj ki másik társkeresőt, ahol lehet írni egyből, mert lehet, hogy a külsőd nem annyira megnyerő a képeken, de egy frappánsan megfogalmazott levél alapján lehet, hogy vki felfigyelne rád.


De ahogy érzed. Nekem se jött be egyébként a netes társkeresőzés :)

2020. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha nőnek nem jön be valaki képről, írhat bármit nem fog reagálni, mert még mellette százan írnak rájuk akik jó pasik is, úgy hogy a téma felejtős, úgylátni hogy ez a társkeresés csak legjobbaknak való! Egy napja vagyok oda felregisztrálva de már élettől is elment a kedvem, ne szabad, hogy ilyet váltson ki egy társkereső az emberből, mert arra használnám amire való! Kivagyok idegileg, meg kímélem inkább magam tőle. A másik társkeresőn is nők vannal, szóval a izkésük ugyanaz, máshol is lefognak xarni úgy ahogy facen, meg mindenhol a neten, felhábóritó, nem jó előnytelen külsejűnek lenni, pokol így az élet.
2020. jún. 14. 21:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Írj rájuk egyedi, viccesebb szöveggel az sok lánynak bejön. Egyébként ez ilyen ez ne vegye el a onbizalmad, sokan nem is nezik mindig meg akinek pl sokan irnak ott teljesen elvegyul. Lényegében tehat ez ne vegye el a kedved. En is volt amikor nem neztem es olyan sracnak irtam vissza 1 hónap múlva csak aki amúgy marhara bejött.
2020. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De konel van tűrelme heteket jónapokat várni egy üzenetre? Az akkor az sem biztos hogy,abból lesz valami is.


De mem is az önbizalmammal van a gond. Hanem a felismerésben, hogy bizony meggyőztek, a nők hogy nem érdeklem őket. Sose érdeklődtek szerettek, hiába, én mindent megtettem hogy felvegyem a kapcsolatot velük. Felejtős már nekem.

2020. jún. 15. 00:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Olyat használj ahol chat van, tinder, youlove, stb. De ha normálisan akarod csinálni akkor pénzt kell áldozni rá.
2020. jún. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha fizetnék mivel lenne másabb? Ugyanúgy szarul nézek ki, amúgy is a kutyát nem érdekelné ha fézetnék. Ne hogy már pénzen muljon ez,amúgy is ami már a pénzen múlik ott már baj van.
2020. jún. 15. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!