Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok ilyen lányoknál próbálkozni?

Figyelt kérdés

Most nézem a Maniac c. filmet Elijah Woodal és abban volt a hölgy.


[link]


2020. jún. 15. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Én nem.
2020. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön.


29/F

2020. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen. Merek ilyeneknél. Más kérdés, hogy mit fog mutatni az elutasítási statisztika.
2020. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
pff, nagyon szép. de hát a többségnek esélytelen :)
2020. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Hosszú hajjal kifejezetten szép, de nálunk ritka az ilyen északi típusú nő.
2020. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Egynél fiatalabb verzióban, érdekből tartotta fennt velem a viszonyt, megelegeltem, többet akartam és kivágott aztán megalazott, tönkre tette az életem. Ilyen nőknél átlag halandónak esélye nincs, úgyhogy teljesen fölösleges próbálkozni.
2020. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#6. Előtte kellett volna szétverni a fejét. 😃
2020. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem is volt egy ilyen, ehhez a lányhoz nagyon hasonló arcú, mérnöklány volt, kék szemű, szőke. 1 évig jártam vele, de karrierista lett, illetve lépten nyomon 10 pasi csapta neki a szelet. Volt, hogy egy nap 30 pasi írt rá a gyárból a munkások közül (ő folyamatmérnök volt, felügyelte a munkát 24 évesen). Távkapcs volt, beleszerettem és féltékeny voltam, hogy minden 2. nap valamilyen pasi elhívta teázni, kvzni baráti alapon (azt mondta) hétköznap, amikor nem voltam ott. Ki is dobott, jelenleg egy spanyol multimilliomos 28 éves cégtulajjal van együtt.
2020. jún. 15. 23:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézne ki rosszul, de maximum kedves lenne velem. Szóval nem is próbálkoznék hasonónál, nem vagyok 10/10 és nekik mind a 10 ujjukra jut egy toppos pasi, ha kinyújtják a kezüket. Csak azt kell eldöntenie, hogy X6 vagy Q8 kell neki, melyik palinak mi van.

Egyébként meg valószínűleg teljesen libsi lehet, plusz vega, úgyhogy örömmel meghagyom másnak.

2020. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

"Ki is dobott, jelenleg egy spanyol multimilliomos 28 éves cégtulajjal van együtt."

Az meg majd kidobja 30-35 körül, azt vmi paprikajancsinak előadja a misz madamot, azt jólesz az neki. A nőknél érettebb korban üt vissza a mivoltjuk, mikor az egyetlen értéke a fiatalsága elmúlik.

2020. jún. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!