Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfitöbblet problémája a mi életünkben már csak rosszabb lesz és jó esetben is legalább 100 év, míg megoldódik, mint a klímaválság?

Figyelt kérdés

[link]


Itthon 50 éves kor alatt minden korosztályban több a férfi, mint a nő.

Kínában és Indiában (a két legnépesebb országban) a legrosszabb a helyzet.

Van néhány olyan ország, ahol nőtöbblet van, de összességében az egész Földön nézve férfitöbblet és a szegényebb országok nőlakói számára egy nálunk sokkal gazdagabb ország lakója fog előnnyel indulni, vagy itthon az, aki nagyon gazdag.


A probléma az, hogy mivel jelenleg is minden évben több férfi születik, ezért nem helytálló abból kiindulni, hogy a mai idősebb nők panaszkodnak, hogy kevés a férfi, mert az ő korosztályukban tényleg kevés.


De mire mi megéljük azt a kort nem lesz több nő, maximum még kevesebb és az lesz, amiért régen a nők panaszkodtak, hogy a férfi lecseréli fiatalabbra. Most a nők fogják lecserélni tömegesen fiatalabbra a párjukat.



2020. jún. 17. 23:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem tudom, hogy a te életedben mi lesz vele, de az én életemben nem jelent semmiféle problémát semmiféle férfitöbblet.
2020. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Látszólag minket sem érint a Föld területeinek elsivatagosodása, az esőerdők pusztulása és az óceánban lebegő szemétsziget, az űrszemét meg pláne nem... Egészen addig a pontig, amíg nem történik valami olyan, ami már minket is érint.
2020. jún. 17. 23:54
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Na, ez nem igaz. Az általad felsorolt problémák globális hatásúak, ami mindenkit érint. Az, hogy pár pasi nem talál párt, az engem nem igazán érint. Semmiféle kihatása nincs rám.
2020. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen kérdezőket beíratnám matekszakra, mert láthatólag be vannak oltva a tények és a logika ellen.
2020. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
Ha az a baj, hogy túl sok fiú születik akkor csak le kell nyisszantani a felesleget és máris több a lány 🤷🏻‍♀️
2020. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi kérdező, senkit sem érdekel ez a probléma aki nőnemű vagy akinek jut nő és a felső %-ban van. Ez csak nekünk alsó %-nak probléma, akik emiatt nem fognak kapni. De mi vagyunk a kissebbség, ez ilyen.
2020. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
#6: Ez nem igaz. Férfi vagyok, nem a legjobb pasi a világon, de találok azért nőt. És érdekel a dolog pszichológiája. Ettől függetlenül, a legtöbb sikertelen pasit nem tudom sajnálni, mert egy fűszálat sem tesznek keresztbe a dologért. Elfogadom, hogy a nők igényei nagyobbak, többen válogatnak és hasonlók, de egyik nemet sem sajnálom a sikertelensége miatt.
2020. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
13%
#7 maximum felületesen érdekelhet a téma, hiszen TALÁLSZ nőt. Én ezzel ellentétben nem és sosem találtam, könynen lehet nem is fogok. Pedig próbálkozom ezerrel. 90%-nak van barátja, szabad 10%-nak nem kellek. 20 évesen 15 évesekhez kell lesüllyednem, mert egyszerűen nagyon nincs szabad nő. De ott is sikertelen vagyok. Igen, kövér vagyok, ami erősen levesz az esélyeimből, DE nem kéne lehetetlennek lennie, pedig jelenleg az a nagy büdös helyzet, hogy ez nem fog összejönni. Ha ugyanebben lennél mint én, téged is zavarna, hogy a természet is ellened van és nem tehetsz ellene semmit.
2020. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Lefogyhatsz.
2020. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
10%

Na ezt a választ vártam :D Ez nagyon fel tud ám kurni. Nem lehetséges megoldás.

Mai napig nem értik meg az emberek, hogy a kövér emberek lelki problémák miatt kövérek, és egy ördögi körbe kerül, ahonnan nincs menekvés. 10 emberből 1-nek sikerül lefogynia. 100 kövér ismerősömből ha 10-et mondtam aki lefogoytt, má sokat mondtam.

A probléma kulcsa, aki kövér annak nincs önbizalma, barátnője és életkedve. Mivel nincs önbizalma, barátnője és életkedve ezért nem tud lefogyni. Kapizsgálod? :) persze, csak nem érdekel téged. Ahogy a társadalmat se, mivel a kövér emberek kiesnek a konkurenciából.

2020. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!