Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak számotokra szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak számotokra szimpatikus fiúk/férfiak Tinderen?

Figyelt kérdés
Tinderezek (nem ez életem fő reménye stb., de szeretem nézegetni, akár beszélgetni) és tök fura, hogy én nem nagyon találok olyat, aki egyáltalán szimpatikusnak tűnne (és ez alatt még nem azt értem, hogy tetszik, vagy tényleg szimpatikus lehet a személyisége, mert most mit lát belőle az ember) a kép és leírás (ha van) alapján. Sokan ilyen izom mutogatós, gyúrós, félmeztelen képeket tesznek ki. Sokan pózolnak a kocsijukkal/motorjukkal/vitorláson stb. Megint nagy klasszikus az iszogatás (pl. leggyakrabban boros pohárral a kézben merengve bámul) vagy evés valami beülős helyen. Nagyon sokaknak van kiöltözős (pl. öltöny) képe, vagy szimplán valami csinos, nagyon divatos szettben, belőtt hajjal stb. fotózkodnak. A nyaralós képek is jellemzőek. Ettől még lehet valaki normális, kedves, értelmes stb., de sokszor engem annyira kiábrándítanak ezek, hogy egyszerűen nem szimpatikus az illető. Oké, az emberek inkább különlegesebb helyzetekben szoktak fotózkodni, de szerintem egy tök átlagos vagy hétköznapi képet (amin nem vagy szétcicomázva, nem pózolsz stb.) sem nagy erőfeszítés elkészíteni és sokkal hűebben tükrözi az embert. Persze, azt is értem, hogy valakinek nem ez a célja, de nem nagyon látok különb profilokat.
2020. jún. 20. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Pont ez van nőknél is, ezért húzok jobbra kb minden 20-adik embert csak.
2020. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem szimpatikus, ha valaki ad magára és kiöltözik egy fotózásra, minőségi képeket tesz ki a profijára és nem egy gyors tükrös szelfit kulázás után.


De mindenkinek egyéni preferencia, nekem az olyan profilok nem szimpatikusak ahol csak szelfi van vagy csak hétköznapi képek.

2020. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
95%
Khm, nekem macskàs képem is van!
2020. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak :)
2020. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek az igényes képek, de értem a kérdezőt is. Mert egy előnyös, jól beállított kép, ahol szépen ki van öltözve, nem tükrözi a valóságot, és mikor eljön a személyes találkozás ideje, akkor az ember csak pislog, hogy biztosan ezzel az emberrel beszélgettem? Mert egyáltalán nem hasonlít a hétköznapi önmagához.
2020. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem arról beszélek, hogy a retkes fürdőszoba tükörben félhomályban kell fotózkodni, de szerintem egy sima hétköznapi ruhában (pl. valamilyen nadrág + póló/ing) és egy sima hétköznapi szituációban is lehet normális és igényes, szép képet csinálni. Én azt gondolom, hogy még a szelfi sem gáz, de egy barát vagy bárki le tudja fényképezni az embert. Nekem ez sokkal szimpatikusabb és természetesebb, mintha valaki pl. elmegy egy profi fotóshoz és csináltat magáról egy fotósorozatot vagy mit tudjam én, 60 kép közül kiválasztja azt az egyet amin éppen a legjobban dagad az izma a tükörben, feltölt egy kis idillikus naplementében borozós képet stb. Mikor ilyen képeket látok, akkor sosem tudom, hogy mit gondoljak... Most honnan tudjam, hogy kiválogatott magáról 5 képet, amitől szerinte biztosan kapós lesz, mert milyen menő, divatos és jól néz ki vagy éppen ő tényleg ilyen, ilyen helyekre jár, így öltözik stb. és erről szól az élete? Ezért sokszor inkább balra húzom őket, mert én nem ilyen embereket keresek... csak így alig marad bárki is.
2020. jún. 20. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mindenki a legjobb oldalát akarja kezdetben mutatni, hogy több esélye legyen. De mindez szerintem mit sem számít, úgyis a beszélgetés során dől el, nem a képbe fogok beleszeretni.
2020. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó. A képválasztás elárul valamit a személyiségéből, és előre láthatod, hogy valószínű, ő nem a te embered. Egyetértek egyébként, a fent leírtak nekem sem.
2020. okt. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!