Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ti, Tinderen csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti, Tinderen csak azokat a srácokat like-oljátok, kik tényleg szimpatikusok számotokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért kérdezem, mert ha esetleg van match, azt mennyire gondoljátok komolyan? Gondolom nem csak 1 illetővel van párotok, minden férfinak adtok 1 esélyt arra, hogy jobban megismerjétek, vagy a párok között is szeparáltok?


Azért kérdezem, mert több match-em is van, de nem mindenki ír vissza.



2016. jan. 5. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A Tinder egy szexpartnerkereső.
2016. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt húztam jobbra, akinek adni akartam egy esélyt. De pl. a párom, akivel Tinderen ismerkedtem meg, mindenkit jobbra húzott, lusta volt nézegetni. :)
2016. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves #1!


Igen, részben szexpartnerkereső, de nem ez az egyetlen egy fogalommal jellemezhető. Igaz, nők több mint a fele azt keresi, de sokan komoly kapcsolatra vágynak, akármilyen hihetetlen. (100 nőből kb 40-nél volt kiírva, h nem csak szexet keres)


Kedves #2!


Hát igen... :) Én mondjuk, a like limit miatt csak azokat húzom jobbra, ki valóban szimpatikus számomra. :)

2016. jan. 5. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:

a tinder szexpartner kereső, de mégis ott akadnak ki a legjobban, ha szóba mered hozni a szexet...


persze nem baj az, ha szóbahozod, csak legyél jó pasi.


nyilván ha nem vagy az, akkor csak az az opciód marad, hogy összecsicskulj magadnak egy "párkacsolatot" egy olyan nővel, amilyenből egy rakat áll sorba minden jópasinak

2016. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!