Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a tinderről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tinderről, badoo-ról?

Figyelt kérdés
F/22 vagyok és regisztráltam rájuk, de alapvetően azt vettem észre, hogy vagy az önbizalomhiányos lányok, vagy az olyan lányok akik szeretik maguk mutogatni regisztrálnak rájuk, és a normális lányok akiket én keresek csak nagyon kis létszámban vannak jelen.

2020. jún. 21. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

A badoo szerintem tragédia, maga a rendszer se tetszik.


A Tinder szerintem teljesen okés és jó alkalmazás. Könnyű sikert rajta elérni, de! A lányok nagy része eléggé kattos volt mikor használtam, azok akikkel találkoztam, csak problémákat hoztak problémák hátán. De ettől függetlenül te használd, simán lehet, hogy én voltam csak balszerencsés.

2020. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Úgy vettem észre, hogy a Tindert 90%-ban nagyképű, sznob lányok, míg a Badoot ugyanilyen arányban műveletlen, félanalfabéta buta 3,141csák használják.


Egyszóval számomra csalódás.

2020. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Lassan 4 éve Tinderen ismertem meg a páromat, aki jövő hónapban a férjem lesz. Mindketten normális értékrenddel megáldott fiatalok vagyunk (szerintünk :D). Az esküvői szolgáltatóink szerint el sem tudjuk képzelni hány tinderes, vagy egyéb társkeresős párjuk van már néhány éve. Szóval sokaknak van ezek szerint szerencséje.

Mindenesetre én a párommal már úgy ismerkedtem meg, hogy az utolsó napokban kezdtünk beszélgetni, majd én kijelentettem, hogy vagy cseréljünk más elérhetőséget, vagy megy a levesbe, mert én törlöm ezt a szutykot. Néhány hónap használat után nagyon elegem lett belőle. Egy húspiac, kilóra mérik az embert, sablon szövegek, sablon beszélgetések. Hosszútávon szerintem lélekgyilkos.

2020. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Fél évig használtam práhuzamosan mind a kettőt, de 1 normális beszélgetést nem sikerült összehoznom. Egyszerűen annyira kevés emberrel lett "match"-em, hogy esélytelen volt az egész.

Ezek tipikusan arra való alkalmazások, hogy pár nagyon kelendő, igazi "nagymenő" csávó kedvére válogathasson a nők közül, akik az extrém elhízott, ronda, fogyatékos kategóriától az "insta pitsa" skálán mozognak. Szóval a regisztrált és esetleg még normális férfiak 99%-a biztosn hoppon marad.

2020. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Par évvel ezelőtt még elégsokat Badooztam, az elején még azért csak-csak akadt 1-2 normális korombeli 40-es nő, de idővel a legtöbb még válaszra sem méltatja az embert, ráadásul még fizetni is kellett azért, hogy tudjak írni nekik. Volt pár jó beszélgetőpartnerem onnan, barátság extrákkal is, de idővel megcsömörlöttem az egésztől.
2020. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tökugyanaz a felhozatal, mint élőben, mivel rengeteg ember van fent. Párt keresni és találni pedig manapság nagyon nehéz, függetlenül attól, hogy neten vagy élőben próbálod. Egy próbát megér, de türelem kell hozzá, mert sokan nem fognak visszaírni.
2020. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Mondhatni tökre ugyan az a felhozatal a 2 oldalon, aki fent van badoon az fent van tinderen is. Tény, nehéz normális lányt, férfit találni rajta.

Mondom ezt úgy, hogy badoon ismertem meg a páromat! :)

Nagyon sok emberrel beszélgettem a párom előtt, de az esetek többségében lelki sérült emberkék voltak.

Akadt pár normális ember is, de nehéz rájuk akadni. Még ha "találkozol" is velük lehet nem lesz belőle semmi. Aztán utána jön az örökös körforgás. Bele lehet ebbe is fásulni.

2020. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én csak pár napja vagyok rajta, de a válaszok többsége lekezelő, vagy érzed, hogy igazából csak unalomból válaszol... És az a vicces ebben, hogy olyan csajok akik ránézésre semmi extrát nem tudnak felmutatni, annyira el vannak maguktól szállva... Direkt nem osztom meg a kocsim meg semmi ilyet, hogy ne az miatt húzzanak jobbra, de mivel szerények a képeim így nem is gondolják szerintem rólam.
2020. jún. 22. 08:48
 9/14 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan ez a dolog mintha már nem az lenne az élet mint régen. Nem kell takarítani, mosotatni, dolgozni... Csak a facebook, tiktok, tinder, instagram... És a mai lányok jelentős része (főleg a 25 év alattiak) azt hiszik ez az élet. Nekem egy olyan nő kell aki le tud tenni valamit az asztalra. Legyen az a szorgossága, vagy az esze, de nem vagyok kíváncsi a tiktokon bohóckodó kislányokra akik arra lusták, hogy a szemetet kivigyék.
2020. jún. 22. 08:53
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Értelek kérdező, de azért ez túlzás. Most attól, hogy valaki fent van ilyeneken, miért ne tudna mosogatni, meg szemetet levinni, stb?


Pont tiktokon láttam egy csomó nagyon jófej lányt, akik még tartják bennem a lelket, hogy vannak normális nők még. 30f

2020. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!