Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam rajta, hogy kiírjam e a kérdést, de így másfél év intenzív próbálkozás után kiírom.


27 éves vagyok, eddig egy komoly kapcsolatom volt, ami már több, mint 3 éve véget ért, ebből az utóbbi másfél évet intenzív próbálkozással töltöttem. Nem járok sehova szórakozni, a középiskolai, egyetemi barátok eltűntek, konkrétan szétszéledtünk az országban, így nincs kivel járnom szórakozni, ahol lenne lehetőségem ismerkedni. Marad az internet.

Jelenleg 3 társkeresőn vagyok fent, ha véletlen el is jutok valakivel beszélgetésig akár telefonálásig, valahogy soha nem jutunk el találkozásig.

A másik probléma, hogy a legtöbbel, akivel kialakulhatna beszélgetés a társkeresőben, nem válaszolnak az üzenetemre (nem értem, hogy akkor miért kedvelt), soha nem sablonos szöveget írok, bár azt vettem észre, hogy mindegy mivel kezdek, mert aki akar úgyis válaszol, aki nem, annak bármit írhatok akkor se fog.

Nem a szüleimmel élek, dolgozok, van autóm, bár tény, hogy nem vagyok gazdag, de szegény sem.


Biztos vagyok benne, hogy másnak is van ilyen problémája, arra lennék kíváncsi, hogy másnak hogy sikerült ebből kitörnie?



máj. 17. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem ismerkedsz offline? Barátokat lehetne össze hozni hobbik által pl. és akkor lehet ők bemutatnának újabb embereknek és akkor lenne lehetőséged.
máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

A virtualitásból szállj le a földre.

Járj sportolni, keress magadnak hobbit, lépj be egy hobbi csoportba; járj kiállításokra, koncertekre, stb.

Nyiss kifelé, ne görcsölj, ne ideologizálj túl semmit. Lazíts minden szempontból.

Egyszóval éld az életet.

máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem kötözködni akarok, de szeritem ez a hobbi dolog még az 50-es, 60-as években volt divat, amikor a gazdag elit elment repülőtúrára, meg európai milliomosok mentek Afrikába elefántot, oroszlánt vadászni.


Ma akinek hobbija van azok olyan férfiak akik már 40-50 körüliek és hétvégén bevetik magukat a műhelybe, fűnyírót, meg láncfűrészt szerelni, vagy a másik véglet, hogy beveti magát a multiméterek közé, esetleg erősítőt, hangfalat barkácsol, mind a kettő férfias hobbi, amikben csak férfiak vannak, akiknek gyerekes feleségeik vannak.


Ma a hobbi az annyit tesz, hogy lemész az edzőterembe és próbálsz haverkodnni. Vagy felfigyel rád egy csaj, vagy nem.


Barátokat nagyon nehéz szerezni, főleg ilyen korban már, túrázni, sátorozni már senki sem jár, meg alapból, pl a túra, erdőjárás, a 20-30 körüli nők ezt nem szeretik, vagy ha szeretik azok hozzák a gyerekeiket is.


Szeritem ez fektetett nyolcas. Várni kell kérdező, várni és majd valami történik.

máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gondolom férfi vagy, és nem a legelőnyösebb külsővel megáldva. Kezdj el sportolni az sokat javít a helyzeten.
máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Csak érdekességnek:

Egyszer egy amcsi csávó kiírta, hogy 300 nővel levelezett, csetelt és csak 4 vagy 5 volt akivel randizott is.


Élőben sohadt nehéz.

Szerintem nehezebb.

Vagy nem mersz odamenni, vagy azonnal kell válaszolni... neten van időd átgondolni.

Ráadásul élőben van aki szóba se ál veled.

máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezt a nyavalygást. Itt a közelemben van egy porlepte kisváros, 4..5..(x) bár, kis kocsma, stb van benne. Délután, este ott lógnak a gimisek, középiskolások és az ettől idősebb korosztály is szép számmal. Volt, hogy csak úgy beültem közéjük egy üveg sörrel a kezemben és már beszélgettünk is. Ilyen fiatalon minek a fenének kell ennyire ráfeszülni az online társkeresésre? Bámulni a másik ember legelőnyösebb fotóit miért annyira vonzó dolog? A párkapcsolatban sem fotók fognak egymással szemben ücsörögni, hanem hús-vér emberek.

Mondjuk azt nem vitatom, hogy lehetne akár több offline program is a fiataloknak, mert régebben azért ennél sokkal több volt, viszont azt is látni kell, hogy sajnos egyre kevesebb a fiatal és ők is inkább a nagyvárosokba koncentrálódnak. Az online társkeresés mellett legalább annyi pénzt, időt, energiát, stb kellene az offline társkeresésbe is invesztálni és lehet, hogy előbb jönne a siker is. Szerintem.

máj. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6: Azért "kell" ráfeszülni, mert nem mindenki tartja megfelelőnek a bárokat és hasonlókat ismerkedésre... Más meg nincs "porlepte kisvárosokban", felénk még megyeszékhelyen sem. Huszonéves nőként sem jött szóba, 30-asként meg főleg nem fogom ilyen helyekre betenni a lábam. 20-as éveimben nem használtam társkeresőt, mert nekem is megvolt (és a mai napig megvan) a véleményem róla. Hát nem is volt még egy nyamvadt randim sem. Semmi. Csak a nihil, az üresjárat egészen 31 éves koromig, azaz 8 évig! Akkor rászántam magam, egy darabig próbálkoztam. Szerencse is kellett volna hozzá, hogy egymásra találjunk egy megfelelő, passzoló partnerrel, de nem volt, aztán végül feladtam. Most megint ugyanott tartok, mint abban a 8 évben... Én azt mondom, aki bírja, igenis "feszüljön rá", mert a fiatal évek hamar elrepülnek, nem jó, ha full egyedül, aztán utána meg már "mindenki" foglalt, így jön össze egy végül egy teljesen egyedül, szex- és intimitásmentesen leélt élet. 😔
máj. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem nézel ki teljesen tökéletesen. A nők csak akkor lennének hajlandók egyáltalán elolvasni az üzeneteidet. Azt jól látod, hogy tök mindegy, mit írsz, mert csak a kinézeteden múlik minden.
máj. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 Ne haragudj, de ez egy önhülyítés, amit itt felvezettél. Vagy újabban már az is párkapcsnak számít, ami csak és kizárólag az interneten manifesztálódik és még csak intim testi együttlétre sincs szükség hozzá? Akkor pl az onlyfans is már párkapcsnak számít? Ha gyereket akarnak, akkor csak átpostáz a férfi egy tégelynyi "anyagot" a "párjának" és 9 hónapra rá már jön is a gyerek, amit aztán csak képernyőn keresztül láthat a férfi? Na ehhez az agybajhoz én már tényleg túl öreg vagyok. Ezt én egyáltalán nem nevezném párkapcsnak.
máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9: De hát én egyáltalán nem is ezt írtam. Felmerült, hogy érthetetlen, miért kell ilyen fiatalon ráfeszülni az online társkeresésre. Csak erre adtam egy lehetséges választ, miszerint offline nem mindenkinek van lehetősége, így kvázi rákényszerül, különben soha nem lesz senki és semmi. Én utoljára a főiskolán voltam ismerkedésre valamennyire alkalmas közegben. A záróvizsga gyakorlatilag nemcsak a tanulmányaimat, hanem a lehetőségeimet is lezárta... Most meg már, 30 fölött ehhez az alapproblémához nagyon erősen társul a "mindenki foglalt" jelenség. Értsd: ha valahol véletlenül mégis belefutok egy olyan férfiba, aki szóba jöhetne, arról kiderül, hogy minimum komoly, együttélős kapcsolata van, de inkább már felesége, gyereke(i), szóval cseszhetem, későn találkoztunk. Csak a társkereső van (lenne) mint lehetőség, semmi más. Ez nem azt jelenti, hogy a kapcsolat meg a család is online lesz! Nem is értem, honnan jött ez az irracionális gondolat, mikor csupán annyiról volt szó, hogy maga az ismerkedés indult online, nem pedig egy bárban például.
máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!