Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy egy fiú túl jó legyen a lányoknak és ezért nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
Nem verekszik, nem lop, nem gúnyol ki másokat, nincs tetoválása, aranylánca, motorja.

2020. jún. 23. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Van, persze. Jézusnak is ezért nem volt barátnője.
2020. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól lenne jó fiú, hogy csóró és nem bunkóskodik?
2020. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, én pl össze sem jönnék olyannal, aki nem lop. A putrisoron azért nem mindegy, milyen pasival mutatkozik az ember, még a végén megszólnak a szomszédok, ha olyannal jövök össze, aki még börtönben sem ült.
2020. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
A párom nem verekszik, nem lop, nem gúnyol másokat, nincs tetkója, sem aranylánca, sem motorja. Szóval nem vagy te túl jófiú a nőknek, csak könnyebb erre fogni a sikertelenséged, minthogy magadba nézz és meglásd a valódi hibáidat.
2020. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Igen.


Nekem például az ilyen nem iszom, nem dohányzom, nem bulizok, vegán vagyok, hívő meg hajnalban kelek edzeni és egy halom értelmes hobbim van emberek. Semmi közös nem lenne bennünk. Elismerem a kitartásukat, tisztelem a munkájukat, de nekem nem kell olyan ember, aki:

-Nem ül be velem egy italra és/vagy elítéli, ha a barátaimmal elmegyek néha iszogatni

-Lenéz, amiért én nem figyelek annyira a környezetre, hogy ne egyek húst

-Nem ér rá este sokáig, mert korán fekszik és korán kel, hogy munka előtt menjen futni

-Lenéz azért, mert van tök értelmetlen időtöltésem és nem feltétlenül törekszem arra, hogy minden időm kihasználjam

-Olyan dolgokkal jön, ami nekem fölösleges sallang és egy ilyen világban csak hátráltatja az embert, ha nagyon alárendelődik és nagyon hisz abban, hogy ezért majd a mennybe jut


Egy ilyen ember egyszerűen nem kell és nem azért, mert elítélem és nekem a rosszfiú kell, hanem mert én qrvára nem vagyok ilyen. Én nem nézem ki azokat, akiknek van tetoválása, akik nem élnek teljesen mintaéletet, akik nem teljesen az önalávetés jegyében élnek. Én iszom, nem minden nap, de mondjuk kéthetente szoktam inni. Nem szoktam korán kelni, mint a sikeremberek, hanem munka után lehúzom a belem edzeni és este sokáig fennvagyok. Nem értelmes minden hobbim és van, hogy csak rohadok itthon és nem csinálok semmit. Nekem számít, hogy megfizessék a munkámat és nem vagyok szeretetszolgálat.


Én egy szar ember vagyok, szar embert keresek magam mellé, köszi

2020. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
A jó nem egyenlő a rossz hiányával. Jó az az ember aki őszinte, segítőkész, nagylelkű. Nem az, aki betart pár alapveto szociális normát.
2020. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

A jo emberek nem kellenek senkinek, mert tukrot mutatnak a masiknak, hogy o mennyire nem jo.....



36F incel

2020. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a leírásból már látom, miért nincs barátnőd. Ha csinos, okos, kedves nőt szeretnél magad mellé, mindenképp kezdj el lopni és verekedni. Nekem is bejött. Tudnád mennyi kis bombázó van itt a börtönben.
2020. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van ilyen. Már ha a túl jóhoz társul az, hogy rettenetesen csúnya is. Mert akkor nyilván nem kell senkinek.
2020. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Jó az egy idő után unalmas. Ezt te is beláthatod.


A tolvaj, rabló börtöntöltelékek mellett izgalmas az élet, mert nem tudni melyik pillanatban rúgja rád a TEK az ajtót.

2020. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!