Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja van a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a lányoknak az alacsony, vékony, aranyos fiúkkal? Miért nem kellenek senkinek sem manapság? Miért kell még egy 150cm magas lánynak is legalább 180cm magas fiú?

Figyelt kérdés
Sok a romlott lány és már totál elegem van, hogy a rendes lányok foglaltak és persze, hogy valami magas, srác mellett vannak. Nekem a pici, törékeny lányok jönnek be, de ők is inákbb magas nagydarab srácokkal vannak. Miért vagyok így elátkozva, csak, mert nem nőttem magasra?! :(
2012. aug. 21. 11:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
72%
mert mellettük érzik magukat "biztonságban"
2012. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
75%
Mi baja van a fiúknak a magas, duci, aranyos lányokkal?
2012. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
54%
És már megint egy nyivákolás. Olvasd el mit írtál és rájössz, miért nem kellesz a lányoknak. A lányok nem a nyavalygó pasikat szeretik.
2012. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

igen.


amúgy szerintem a 160 cm alatti lányoknak is csak ritkán jön be egy 170 cm alatti fiú. Őnekik is minimum 175 cm-es

fiú kell.


szóval 170 alatti fiuknak nincs esélye szinte senkinél.

2012. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Sosem nyívákoltam, nem szokásom, de azért már elég fura, hogy minden lány elutasít és lenéz a termetem miatt. Ok-okozat, te nagy okos! Nem nyívákolnék, ha nem lenne okom rá.
2012. aug. 21. 11:50
 6/43 anonim ***** válasza:
63%

Figyuzz, válaszolj a második hozzászólásban érkezett kérdésre, és rájössz.

Nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése, lehet, hogy valakinek te is bejössz !?! 25éves korodig ne aggódj ezért, addig magadra szedhetsz pár kiló izmot ,... (és talán még nősz is)

:))

2012. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
46%
Megcáfolnám,mert láttam már alacsonyabb srácot is bomba jó nővel!Sztem benned van a hiba kérdező... Ha eleve ezt vizionálod,gondolod,hogy neked semmi esélyed az alacsony lányoknál akkor ez is fog történni,ugyanis a gondolatoknak teremtő erejük van.Változtass kicsit a gondolkodásmódodon,és gondold azt hogy IGEN,te is lehetsz sikeres a nőknél!
2012. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
60%

ad 1: mert ugy érzik magukat biztonsagban

ad 2:ha a lány felvesz egy magassarkut akkor ne legyen nagyob a fiutol

ad 3: sajnálom

2012. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
52%

"Sosem nyívákoltam"

" Nem nyívákolnék, ha nem lenne okom rá."


na szóval igenis nyivákolsz és ez a csajoknak nem jön be

nem hiszem, hogy minden csaj a termeted miatt nem akar járni veled, inkább vmi más miatt és te meg kivetíted arra, hogy biztos azért mert túl alacsony vagyok...ez az én véleményem...

amúgy hány cm magas vagy?

2012. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Csak annyit tennék hozzá, hogy duciságon lehet változtatni, a magasságon nem.

De tudom itt az dívik, hogy a fiú legyen magas, sportos és fogadja el a lányt úgy, ahogy van, különben felszínes tuskó.

2012. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!