Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi azt mondja rám idegesítő vagyok?

Figyelt kérdés

Azt mondta a pasim a világ legidegesítőbb csaja vagyok és szakított velem 😢

Én nagyon szerettem őt a szexet is élveztem vele és most ez miatt nem akarok pasikról hallani szerintem soha többé 😢

Veszek egy vibrit és azzal fogom leélni az életem nagyon megsértett. Fiúk miért gondoltok egy lányt idegesítőnek? Mitől az valaki?


L/22



2020. jún. 23. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Sokat beszélsz, főleg magadról, rátelepszel a pasikra, nem hagyod őket szóhoz, levegőhöz jutni. Ha van egy párod, azt nem azt jelenti, hogy uralkodhatsz rajta, megmondhatod mit tehet és mit nem, nem oszthatod be az idejét. Egy fiatal férfinak más gondolatai is vannak, játék, autók, haverok, nem föltétlen a jövőbeli család, gyerekek, házasság. Néha hallgass, néha legyél nagyvonalú, néha tegyél dolgokat csak úgy, ellenszolgáltatás nélkül, pl. főzz egy finomat, adj neki egy puszit és hagyd kékén kicsit. Én férfiként ezt várom el, és szerencsére ezt is kapom a jelenlegi kedvesemtől.
2020. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ami az egyiknek idegesítő, a másiknak lehet nem az. Keress olyat, aki bír téged.
2020. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Honnan tudjuk látatlanban, hogy miért vagy idegesítő?


Ilyen hülye kérdésekkel fel is baxtad az agyam 😅😅😅

2020. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kornikus00 ***** válasza:
Kamu, provokatíve troll kérdés !
2020. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megleszek nélküled 🙋🏻‍♂️
2020. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 acelsziv ***** válasza:

Mit jelent mit jelent... Mucika a pasik gondolkodása A -> B Egyértelmű és világos.

Ha azt mondja idegesítő vagy az azt jelenti, hogy idegesítő vagy. Nem kell mögé még 360 jelentést beértelmezni, mert nincs. Azt meg, hogy miért vagy idegesítő csak te tudhatod, meg ő. kérdezd meg tőle, mi a fene baja volt veled.

2020. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!