Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudom rávenni a páromat, hogy mondja el ha valami problémája van, anélkül, hogy idegesítő és rámenős lennék?

Figyelt kérdés
Volt néhányszor, hogy láttam, hogy valami gáz van, és rákérdeztem, aztán meg azt mondja, minden oké, pedig nyílvánvaló, hogy nem. Pár órával később mrg leírja facebook-on, hogy mi a baj. (előzőleg skype-on beszéltünk, ezért írt facebook-on). Amikor élőben történt ilyen, hogy nem mondta el, mi a baja, akkor meg végül tényleg nem mondta el. Elég nyakatekertül írtam le, de remélem valaki érti :) előre is köszi a válaszokat :)
2016. márc. 23. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a dolgot. Kérdezd meg tőle egyszer mi a baj, ha nem válaszol, akkor jelezd, hogy nem erőlteted a témát, de bármikor ott vagy, ha beszélni szeretne róla.
2016. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Azt kifelejtettem, hogy lehet, hogy párod olyan típus, hogy először szereti magában kielemezni a dolgokat, és kényszernek érzi, hogy azonnal beszélnie kell róla, de ez nem jelenti azt, hogy bizalmatlan. Legalábbis nálam ez így működik.

2016. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam "Nyögd már ki,hogy mi a F*** bajod van ne duzzogj" "Ha elmondod kapsz nutellat"
2016. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Huh.. az én Párom is olyan, h kb 6szor kell megkerdezi, h mi a baj, de ha 5szor kerdezem meg,es nem 6szor, akkor kb megse tudom.. "nem olyan nagy dolog." De akkor is, szerintem mindent elkelenne neki mondania, barmilyen aprosag is, legalabb is, o aprosagnak gondolja.Nem is ertem, ha en nem ismernem ugy mint a tenyeremet,es nem figyelnek ra, akkor sok dolgot megse tudnek,ami igazan "aprosag". :D

Szoval, bocsi de tanacsot nemtudok adni, csak leirtam, h nem vagy egymagad. 19/N

2016. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dreamer88 ***** válasza:

"Szívem, látom, hogy valami bánt és ettől nekem is rossz. Hagyd hogy segítsek kérlek"

Ez egyáltalán nem tolakodó szerintem.

Ezzel tudatod vele, hogy figyelsz rá és észreveszed a baját és hogy mennyire fontos neked.


Egy jó kapcsolatban minden közös. A jó és a rossz is.

2016. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sokat segítettek :)
2016. márc. 24. 01:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de én kifejezetten utálom azt is, ha rákérdez a párom, hogy mibaj, mert akkor kényszernek érzem beszélni róla (korábban volt balhénk, hogy jó lenne megbeszélni a dolgokat, és nem érlelgetni a sérelmeket), és az se a legjobb. Ha nem kérdez rá, vagy nem erőlteti, akkor én is ilyen vagyok, hogy pár órával később én magam veszem elő, mert muszáj kimondanom, hogy bajom van. :D

Szóval nálam az válik be, ha megkérdezi, én általában vagy fejrázással, vagy majd elmondommal reagálok, és utána nem kérdezi, hogy de még mi a baj :D Akkor magamtól zúdítom rá, mikor megérik a dolog.

2016. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan régi kérdés, de szerintem ez örök és klasszikus téma.


Még nekem se sikerült rájönnöm ennek a női "játéknak" az értelmére. De az az egy biztos, hogy amikor megkérdezed, hogy "mi a baj, drágám?", ő meg azt válaszolja, hogy "semmi", akkor azt várja, hogy tovább menj, és addig próbálkozz mindenféle módszerrel, amíg meg nem nyílik. A leggonoszabb dolog ilyenkor úgy tenni, mintha tényleg semmi baj nem lenne, és teszed tovább a dolgod, ilyenkor a nők ölni tudnának a szemükkel. Szóval azt várják, hogy beleállj a játékba, tovább puhatolózz, kérdezd meg ötször is, hogy mi a baj, aztán kicsit később a fejedhez vágják, hogy "elég baj, ha nem tudod magadtól", aztán indulhat a kitalálós játék: "megbántottalak valamivel?", "elfelejtettem valamit?", ...


Exemnél volt olyan is, amit a kérdező mond, hogy élőben nem sikerült kideríteni mi a baja, aztán egy óra múlva skype-on, facebook-on, akármi máson rám zúdította az egészet. Párszor belementem ebbe a hülye játékba, hogy online vitatkoztunk 1-2 órát ... Aztán megmondtam, hogy ha valamiről szeretne beszélni, reggel/este otthon megtalál, nagyon szívesen beszélek vele bármilyen témáról, de munkaidőben online vitában nem vagyok partner, és nem is fogok neki válaszolni.

2019. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!