Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szöveggel lehet manapág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel lehet manapág egy nőt leszolítani az utcán? nem mondhatom neki h szép vagy, mert maszk van rajta

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 17:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
10-es és képzeld el, hogy a hátsódat konstatálja, ahogy a kérdezőnek igazából ez a lényeg, most árulta el magát, mert nem azt mondta, hogy a hátsója, hanem a segge. Enyhén szólva alpári vagy ahogy itt szokták mondani proli és sértő is. Szóval engem csak ne szólítson le olyan aki úgy tekint rám mint egy tárgyra akinek csak a hátsója érdekli azt is csak ösztönlény módjára. Az ilyen ne akarja elhitetni velem hogy szerelemes, mert úgy sem hiszem el. :D
2020. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
ja biztos szerelmes leszek abban akit meglátok az utcán maszkban s semmit se tudok rola:)))
2020. jún. 25. 18:49
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jobban jársz ha nem szólsz egyikhez se.
2020. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

Leginkább sehogy.

Nem értem miért teljesen idegen lányokhoz szeretnél odamenni, akikről semmit se tudsz.

21/L

2020. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
mert akiről tudok valamit azokrol olyasmit tudok, hogy inkább nem megyek oda
2020. jún. 25. 19:23
 16/21 anonim ***** válasza:
24%

Én alapból szűröm azokat, akiken maszk van - kicsit életképtelen dolog, nekem az jön le, hogy nem bevállalósak, és félősek, aggódósak, ami egy 10 éves gyereknél aranyos, de huszonévesen :)


Hozzáteszem, hogy erdőben dolgozom, és itt én vagyok az egyetlen aki nem fél, szóval a munkatáraimat is lenézem, ha aggódnak, hogy: "Jajj, beborulunk a árokba, ránkdől a fa..." ilyen vagyok, hasonlót keresek :)

29/F

29/F

2020. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
a maszkos téged véd...
2020. jún. 25. 20:24
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj a leszólítgatással, hogy személytelen, random nőket szoktak leszólítani olyan pasasok akik ált. mindenkinél bepróbálkoznak. Legalábbis a legtöbbünknek ez fordul meg a fejében, főleg amikor autóval lassítanak és próbálnak beszélgetést kezdeményezni, ilyenkor tudjuk, hogy csak vadászik az illető, mindegy hogy ki az. Egy nő a biztonságot keresi, de egy idegent szinte 100%-hogy elutasítja mert nem ismeri, kivéve ilyen bulizós helyek, fesztiválok ahol mindenki vagy be van állva vagy félig részeg.
2020. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ötletes dolgot nem tudok javasolni, bár az első válsz nekem tetszett!


Ne add fel az utcán beszélgetést, én pl vevő lennék rá, ha te is szimpatikus lennél.

Valahol el kell kezdeni.


22/L

2020. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
18-as na de csak ugyfog tudni rola valamit, ha megismeri.
2020. jún. 25. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!