Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon csúnya férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon csúnya férfiaknak a járvány miatt sikeresebb lehet a randizás a maszk miatt?

Figyelt kérdés
Mert nem látja így az arcát, jogosan vehet fel egy csúnya férfi maszkot. Így a belsejét ismeri meg inkább a nő.
2020. máj. 13. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Külterületen nem kötelező a maszk.
2020. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Savlekotő ***** válasza:
95%
Nem a csúnyaság miatt nincs ezeknek esélyük hanem az agyuk miatt h 90% csak a pinát látják a nőkben-
2020. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. De attól még jogosan felvehet, mert találkozik egy másik emberrel
2020. máj. 13. 16:56
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mint ahogy a külföldiek hiánya sem segít rajtuk. Hiába próbálták rájuk fogni.
2020. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Nem segít a csúnyákon viszont a fogatlanokon segít, mert eltakarja a szájukat :)
2020. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb lekerül a maszk és akkor bukta van. Szóval szerintem nincs értelme ezzel trükközni.
2020. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit pozitív irányú változást nem tapasztaltam ilyen téren...
2020. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg nôt látok akinek csúnya a pasija viszont beképzelt.

Az emberek olyannak látnak amilyennek te magadat látod. Egy maszk kevés ahhoz, hogy feltünj. Az önbizalom nagyon sokat számít

2020. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igaz, én nő vagyok, de nagyon csúnya, szóval mégis releváns lehet a válaszom. Semmit nem javított a helyzetemen a maszkviselés. Az egész arcot amúgy sem takarja el, a fejformát sem korrigálja, ráadásul attól még ugyanúgy nem lesz mellem, fenekem, combom, és hiányozni fog rólam egy jó 10 kg.
2020. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És szerinted sosem kerül le az a maszk?

De oké, tegyük fel, hogy maszkban odajössz hozzám, hogy megismernélek-e. Kétféle végkimenetel lehet:

1) mielőtt befejeznéd a mondatodat, otthagylak

2) megmondom, hogy vedd le a maszkot, mutasd a pofikád, csak utána válaszolok

Ne reménykedj😀

2020. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!