Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel vitatjuk ezt a témát ,amiben részben igazat is adok neki,de az én véleményem mégis más.Szoval az a lényeg,hogy szerintem egy randira picit másképp kell menni mint dolgozni,vagy mint amikor otthon van az ember lánya.O nem szeret sminkelni ,nem is szokott sohasem.Nem csinál a hajával sem semmit,az öltözéke is olyan mint amikor dolgozni megy,vagy csak boltba.Most ,H egyedülálló lett randizgat,és mondtam neki lehet jó ötlet lenne kicsit csinosabban menni,vagy némi sminket ,ne gondoljátok vakolatra hanem egy kis szájfény , spirál. Hajával is kezdeni valamit,mindig felvan kötve.Farmer póló sportcipő meg akkor is ha étterembe hívja el valaki.Lehet én gondolom rosszul de nekem furi ha valaki úgy megy randizni is mint ha épp boltba szaladna ki.Nem biztos sőt lehet hülyeség,de lehet emiatt nem jön össze neki egy pasi sem,lehet kicsit jobban odakene tennie magát,mivel elég sok a 30 nő akik ápoltak,csinosak.O meg a szemöldökét sem szedi.Divat sem érdekli.

2020. jún. 26. 14:45
A kérdező szavazást indított:
Sminkelni , csinosan menni első randira
Mindegy.
27 szavazat
1 2 3
 1/21 Hellmano ***** válasza:
93%
Szerintem mindenki adja magát, ami valójában. Ha ő ilyen, akkor így menjen , ami neki természetes és lehet valaki pont ebbe a természetességébe fog beleszeretni.
2020. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
2020. jún. 26. 14:48
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy nem mennék első randira full kiöltözve a helyetekben.Farmer/farmerszoknya pont hogy megteszi, és mivel van mire fogni, így drága helyre sem kéne menni. Első randin végképp.
2020. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk a smink az mindig alap.
2020. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem minimalisan oltozzon azert ki, de adja önmagát.
2020. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az a jó, ha önmagát adja. Én se sminkelek, a hajam mindig csak ki van engedve, randira sem fogok kiöltözni, kivéve, ha olyan a helyszín, ahová azért valamennyire illik - de még akkor is maradok a saját stílusomon belül és nem erőltetek magamra semmit - magassarkút például soha senki kedvéért nem vennék fel.

Ha valakinek tetszem, akkor önmagamért tetszem, ha pedig valakinek nem tetszem, az is teljesen rendben van, nem fogom emiatt rosszul érezni magam.

2020. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Biztos sikeresebb lenne, ha legalább csak egy picit nőiesebben jelenne meg. Az a baj, hogy ez csak a jéghegy csúcsa.
2020. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy ne játssza meg magát. Ha ő alapvetően egy farmeres-sportcipős típus, akkor szerintem jobb, ha a reménybeli partner is annak ismeri meg.


Nehogy az legyen a vége, hogy ide ír a pali gyakorira pár év múlva, hogy "slampos lett a barátnőm, az elején a randikon pedig mindig kiöltözött, mit tegyek?"

2020. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Adja önmagát.

Volt barátnőm felvette a nővére szandálját mert az szép. Szegényt úgy megsétáltattam benne 😂

2020. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha ő alapjában véve olyan típus, hogy utál sminkelni, randin se erőltesse, mert akkor nem lesz önmaga. Sőt, lehet kényelmetlenül érezné magát.

Nincs véleményem szerint arra szabály, hogy kell randizni menni. Mindenki tegye úgy, ahogy neki jólesik.

2020. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!