Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Undorodom az emberektől, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom az emberektől, de mégis rosszul esik ha nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Általában az emberek nagy százalékától felfordul a gyomrom, nem szeretek társaságokba járni, csak a karrieremet szeretem építeni (állatokkal dolgozom), a szakmán belül eltűröm az embereket. Képtelen vagyok embereket szeretni, vagyis inkább úgy mondanám, hogy eddig nem volt rá példa hogy ténylegesen jól éreztem volna magam az emberi kapcsolataimban. A helyzet az, hogy volt jópár rossz élményem emberekkel, és kevés jó, de ezeken tényeg igyekszik túllépni és nem bekategorizálni senkit. Valahogy mégis az van, hogy ha véletlen valaki elsőre szimpatikus is, később amikor jobban megismerem nem tudom elfogadni egy-egy hibájukat. Például nem szeretem az olyan embereket, akik jópofiznak másokkal. Volt már olyan alak, akivel azért nem jött össze semmi (pedig a többi dologgal simán ellettem volna), mert jópofizott, nem őszintén viszonyult a többi emberhez. Biztos vagyok benne, hogy velem lehet a hiba, és azért írtam ki a kérdést, hátha a válaszok segítenének megérteni a probléma gyökerét.

Félreértés ne essék, nem tökéletes emberre vágyom, akivel nincs probléma, mert olyan nem létezik. Sok olyan hiba van, amit eltűrnék a barátomnak, nem akadnék fenn rajta, stb.

Úgy érzem nem elégít ki, nem tesz boldoggá, ha valaki szeret engem, de rosszul érzem magam, ha nem szeret senki. Nem vágyom szexuális tevékenységekre, de nem is ítélem el ezeket. Sosem értettem mi annyira jó a csókban, nem éreztem semmi különlegeset miközben csókoltam vagy engem csókoltak. Egyszerűen nem érzem a párkapcsolatok értékeit, de zavar amikor magányos vagyok.

Remélem jól fogalmaztam meg, várok minden építő jellegű kritikát, esetleges kérdéseket. Nem rövid párkapcsolataim voltak egyébként, azokba sosem mentem bele, amikor úgy éreztem.

26/L



2020. jún. 27. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Még a legjobb emberekben is fel lehet lelni a rosszat, ezek alapján valóban nincs olyan ember, akibe nem lehet belekötni.

Valószínű a látásmóddal van a probléma, próbáld csak a jót felfedezni valakiben.

Talán az állatokkal való foglalkozás tesz ilyenné, náluk feltétel nélküli végtelen szeretet van, embertől ilyet megkapni...nem nagyon lehet.

Az állati szereret az emberével nem összehasonlítható.

Legyen az illető bármilyen gonosz, mogorva, egy kutya szeretni fogja.

Lehet, ott végleg leírja magát egy ember, aki állatokkal foglalkozik, mert ahhoz fogja később mérni a szeretetet.

Aztán lehet, úgy baromság ahogy van, amit írtam most. :)

2020. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom baromság-e, de köszi a véleményed, simán benne lehet a pakliban.
2020. jún. 27. 12:17
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy regi legenda szerint a szornyeteg legyozhetetlen mig a szepseg le nem gyozi ami a belsoben lakozik. Ez igy tunder mesenek tunhet de mindig az bennunk elo farkas fog eletben maradni amelyiket taplaljuk.

En ertem, az erzeseid es meg is elem azt nap mint nap. De ennek ellenere meg is talalkozok olyan emberekkel akik miatt megeri a jot kiemelni mindenkibol.

Azert irtam igy...mert szerintem neked tarsadalmi problemaid vannak.

Felszinesek az emberek mert ilyen lett a vilag.

De ettol fuggetlenul van aki veled egyetembe unja mar ezt az allarcos balt es inkabb van egyedul mint olyannal akivel nem egy erzelmi sikon vannak.

32f

2020. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem így van ahogy mondod, én is így gondolom. Remélem egyszer találok valakit, aki virulhat mellettem és én is ezt tehetem mellette.
2020. jún. 27. 12:36
 5/21 anonim ***** válasza:

Kivanom, h igy legyen!

32f

2020. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is neked, ha még nem vagy ilyen helyzetben!
2020. jún. 27. 12:56
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el a pasik is undorodni fognak tőled ha megtudják hogy milyen vagy. Total kiábrándító vagy. Fejleszd a személyiséged.
2020. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Építő kritikát kértem. Nem zavar a véleményed, csupán szeretném tudni mi miatt gondolod, hogy undorító vagy kiábrándító vagyok. Mert nem igazán érdekel a szexualitás? Vagy mert nem szeretem a jópofizást? Nincs semmi baj a véleményeddel, csupán azt kérem indokold meg.
2020. jún. 27. 13:04
 9/21 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti mar egy ideje en is igy erzem, de ettol meg nem fogom feladni az elveim. Inkabb a minoseg mint mennyisek. Es ezt nem csak a testisegre ertem. Sot, kevesbe testisegre.
2020. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne itelkezzunk ismeretlenul! Nem is ismerjuk a kerdezot, mert inditanank tamadast a szemelyisege ellen?

32f

2020. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!