Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ciki, hogy 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki, hogy 20 évesen nem volt még senkim?

Figyelt kérdés

Mindenhol megszólnak érte. Nem hirdetem, de amikor egy beszélgetésben témába jönnek a nők, és látják rajtam, hogy nem szívesen beszélek róla, egyből levágják, hogy szűz vagyok akinek soha senkije sem volt. Korombeli haverjaim/barátaim is folyamatosan bántanak miatta, hogy menjek oda, aztán erőszakoljam meg a lányokat, ha nem kívánnak, mert szűzen fogok meghalni. 70 évesek mondják, hogy menjek örömlányhoz mert .

Igazsághoz hozzátartozik, hogy 130 kiló vagyok, senkinek nem kellek, szétfolyok olyan dagadt vagyok. Én se jönnék össze magammal, de nincs semmi erőm ellene tenni. Aztán prűd is vagyok, nem tudok a szexualitásról beszélni vagy egyszerűen kerülöm a témát amennyire lehet. Nem is tudom amúgy a szexet mint dolgot elképzelni, hogyan lehet két embernek egymással összefeküdni, nem tudom elképzelni hogy két ember szexuális kapcsolatot létesítsen, elég undinak is tartom, olyan vagyok ezzel az állásponttal, mint valami 5 éves. Megbámulom a csajokat, érdekelnek a nők, de a szex egyáltalán nem, meztelennek lenni egy másik ember előtt? Jézusom, biztos hogy nem. Szóval még éretlen vagyok ehhez, miért ilyen ciki ez?



2020. jún. 28. 01:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván nem egyszerű a dolog. Egy kis hátránnyal indulsz. De ezerféle módon be lehet hozni. Az egyik a sport+ egészségesebb étkezés. Én is 20 vagyok, párom is. 2 éve vagyunk együtt. Párom 120 kg volt mikor összejöttünk. Igaz, hogy 180cm is volt. Igazi mackó volt. Nekem ez a típus a kedvencem. Nekem rengeteg barátom volt. Kapós vagyok a mai napig. Minden másodiknap edzőterembe járok, nem is értik sokan mit “eszek” a kedvesemen. Én mindenét imádom! Javaslom, hogy olyan párt keress, aki úgy szeret ahogy vagy! Biztos létezik, csak még nem találtad meg. Ezt a netes ismerkedést offolnám. Én élőben ismertem meg a páromat. Először azt, hitte, hogy tréfálok vele! Ki akarom gúnyolni. Lehet, neked is van egy lány az életedben aki a szeme sarkából figyel... csak te nem veszed észre! :) Sok sikert!
2020. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Inkább próbálj meg edzeni!


Most ne is a "társ"-kereséssel vigasztald magad!


Az immunrendszered védd meg, MERT A KORONAVÍRUS MÁSODIK HULLÁMA valóban kegyetlenebb lehet, mint az első.


Ui: nem lehet kamu, hogy a FIATALOKAT CÉLOZZA MEG ELSŐSORBAN, hiszen nyáron túl sokféle "szórakozóhely" nyitva tartott... (ezenkívül a SZÜLEIDET VÉDD és a nagyszüleidet - ha még élnek ez utóbbiak.)

2020. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16%

Egészségügyi kockázat az elhízás - népbetegség.


Diabétesz tanácsadásra lenne szükséged legelsősorban - akár online. (Jelenleg nincs elég mentőautó, NEHOGY KÓRHÁZBA KERÜLJ!!!)

2020. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!