Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ciki, hogy 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki, hogy 20 évesen nem volt még senkim?

Figyelt kérdés

Mindenhol megszólnak érte. Nem hirdetem, de amikor egy beszélgetésben témába jönnek a nők, és látják rajtam, hogy nem szívesen beszélek róla, egyből levágják, hogy szűz vagyok akinek soha senkije sem volt. Korombeli haverjaim/barátaim is folyamatosan bántanak miatta, hogy menjek oda, aztán erőszakoljam meg a lányokat, ha nem kívánnak, mert szűzen fogok meghalni. 70 évesek mondják, hogy menjek örömlányhoz mert .

Igazsághoz hozzátartozik, hogy 130 kiló vagyok, senkinek nem kellek, szétfolyok olyan dagadt vagyok. Én se jönnék össze magammal, de nincs semmi erőm ellene tenni. Aztán prűd is vagyok, nem tudok a szexualitásról beszélni vagy egyszerűen kerülöm a témát amennyire lehet. Nem is tudom amúgy a szexet mint dolgot elképzelni, hogyan lehet két embernek egymással összefeküdni, nem tudom elképzelni hogy két ember szexuális kapcsolatot létesítsen, elég undinak is tartom, olyan vagyok ezzel az állásponttal, mint valami 5 éves. Megbámulom a csajokat, érdekelnek a nők, de a szex egyáltalán nem, meztelennek lenni egy másik ember előtt? Jézusom, biztos hogy nem. Szóval még éretlen vagyok ehhez, miért ilyen ciki ez?



2020. jún. 28. 01:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kinek nem kellek? Miről beszélsz első, félreértettél valamit vagy másik kérdéshez akartál válaszolni? :D És ebben mi a kamu? Kamu amit érzek a szexről? Vagy mi?
2020. jún. 28. 02:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alszik, a 2:04-es kommentelő, csak annyira nem bír leszakadni a telefonról, hogy álmában is kényszer-szerűen bekapcsolja.... Azt sem tudja miről szól a kérdés....


Kedves első! Ugye, hogy rosszul esett? A kérdezőnek is, ha nem tudsz válaszolni az adott kérdésre, nem kell írnod!!!!


Kérdő! Nyiss, elsősorban magad felé! Változtass magadon, ekkora súllyal minden nehezebb, első körben mozogj, igyál sok sok folyadékot! Aztán megy a többi szépen magától, ha teszel érte.

Viszont, igen, ilyen szempontból nagyon szörnyű világban élünk (ahol akár csak poénból, nagyobb értékkel bír egy megerőszakolás, mint 20 évesen szűznek lenni. 🤮 Ehhez sok erőt kívanok neked, ők rendelkeznek lelki szegénységgel, próbáld lepergetni magadról, soha ne menj bele senki kedvéért semmibe!!! :) És örülök is neki, hogy nem teszed. Mindenki magától érik, az hogy 20 évesen még nem voltál senkivel, a normális nőknél, nem hátrány, hanem előny. Nem értem miért ilyenek az emberek. Viszont azért most kezdj el tenno, hogy 25 évesen tarsad legyen (az aktív életmóddal).

Jaaa, es soha ne gondold azt, hogy a kulsod miatt nem kellesz senkinek, ha jó a szoveged es van batorsagod, nem vagy taho, sok lanyt le tudsz venni a labarol, a nok erzelmi alapon mukodnek, nem a kulso a fontos, marakinek, a mai vilagunkban..

2020. jún. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

20 évesen még vékony pasiként se egyszerű szexelni ha nem fizetsz érte.


Ilyen kövéren meg kb. esélytelen.


Nyomorúságos évek várnak rád, a legtöbb amit tehetsz hogy lefogysz.

2020. jún. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 125 kg vagyok, se elmúltam 30. Ha megnyugtat fiatalon voltak időszakaim amikor vékony vagy éppen izmos voltam. Akkor sem jöttem be a nőknek.
2020. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
38%

Ha megbámulod a csajokat, akkor van szexuális vágyad.

Ha van szexuális vágyad (normál esetben olyan 8-10 éve már), akkor ciki, hogy ennyi idő alatt sem tudtad összehozni.


Ha van szexuális vágyad, de undorodsz a szextől, akkor van némi disszonancia a gondolkodásodban, amit érdemes lenne helyretenni.

2020. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

"meztelennek lenni egy másik ember előtt? Jézusom, biztos hogy nem." Én úgy érzem, inkább a saját tested miatt idegenkedsz a szextől. Csak belefojtod a reménytelennek érzett vágyadat ebbe a gyermeteg undorodásba, így birkózik meg az elméd az intimitás és az önelfogadás hiányával.


"Korombeli haverjaim/barátaim is folyamatosan bántanak miatta (...) 70 évesek mondják, hogy menjek örömlányhoz mert." Seggfejek. Nem tudom, az ilyenek mit gondolnak? Hogy a b@$zogatás segít a gátlásokon? Nem, csak erősíti őket.


Pedig 20 évesen még nem akkora szám, hogy nem volt senkid. Elég sok visszahúzódóbb, gátlásosabb fiú jár ebben a cipőben, még kövérnek sem kell lenni hozzá. Jó, nem akarok itt kegyes hazugságokba bocsátkozni: azért esélyes, hogy még sokáig így maradsz. A gondolkodásod miatt is, meg azért, mert ez egy ördögi kör. Szégyelled a lemaradásodat, ettől gátlásos vagy és kevésbé mersz kezdeményezni, nyitni, emiatt még tovább maradsz tapasztalatok nélkül, amit egyre inkább cikinek érzel, és így tovább, körbe-körbe. A túlsúly miatt még nehezebb dolgod van.


Lehet véleményt mondani, beszélni erről, kimondani a problémát, nem azzal van a baj. De cseszegetni, kigúnyolni, neadjisten megszégyeníteni ezért iszonyú tapintatlan, érzéketlen, bunkó dolog. Remélem, sikerül kitörnöd, és egyenesbe jönnöd mihamarabb.


Önbizalomépítésre lenne szükséged, ehhez pont jó eszköz a fogyás, ami szintén nem ártana (már csak eü okból is, de főleg hogy ne utáld úgy a saját testedet, magadat). Nem kell adoniszra fogyni, ne tűzz ki magad elé lehetetlen vagy nagyon távoli célokat, úgy nem csoda, hogy nincs erőd hozzá. Ilyen túlsúlynál sokszor drasztikus változtatások sem kellenek, már attól fogyni kezdesz, ha étkezések között nem nassolsz, kihagyod a desszertet, de reggelire-vacsorára betolsz egy jól megpakolt szendvicset, ebédre meg egy rendes adag töltött káposztát. Leteszed az üdítőt, energiaitalt, és csak vizet iszol. Ezek nem nagy lemondások, nem kell napi 3 salátalevélen élni. Ha sikerülne leadnod akár csak tíz kilót, mindjárt lenne miért megveregetned a vállad.

Sport? Kb 50 kg extra súlyt cipelsz 0-24-ben. Egyrészt ez önmagában elég kemény (próbálja csak egy sportos ember utánad csinálni!), másrészt ha nagyon erőteljes mozgásba (kocogás, ugrálás) kezdesz, kicsinálja az ízületeidet (főleg térd). Egyelőre többre mész azzal, ha nagyrészt aktívan töltöd a napodat, fetrengős sorozatnézés helyett kertészkedsz, takarítasz vagy ilyesmi. Talpon vagy, hajolsz, fordulsz, mozogsz.

2020. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2%

Mint egy kis hülye 12 éves pitsa! Csak azok még bőven ráérnek és nem is néznek kis (még) szarul.

Neked meg már rég csajoznod kellene, és legkésőbb 18 éves kortól már szexuális életet élned! Minél tovább bénázol, annál jobbal lemaradsz AZ ÉLETRŐL!

2020. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem ciki az, csak kellemetlen.
2020. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Ki tartja cikinek? A "barátaid", akik saját állításuk szerint már háromszámjegynyi mennyiségű nőt fektettek meg a mindig harcra kész 30 centis dorongukkal? A proli rokonok, akik fűvel-fával csalják az asszonyt/urat? Holmi idegenek?


Egyáltalán nem vagy lekésve semmiről, a gondolkodásod és a félelmeid azonban gátat szabnak neked. Tudom, ezeket nem lehet csak úgy, egyik pillanatról a másikra levedleni. Járj nyitott szemmel, próbálj meg kevésbé félénken reagálni az esetleges közeledésekre, koncentrálj az értékes, lányok szemében megnyerő tulajdonságaidra. A fogyást én is tudnám javasolni.

2020. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

120 kg vagyok és most is randim lesz. Nyilván azért szétfolyni nem folyok:D De van egy olyan érzésem, hogy neked 50 kg mínusszal sem menne ez a dolog. Utálod magad egész egyszerűen. És ebben dagonyázol. Válaszold meg magadnak a kérdést, hogy mit szeressen benned egy lány? Szex tabu, külsőd nem játszik, negatív vagy és utálod magad. A sok jó tulajdonságod is elfedik ezek :S És ez a baj.

Itt már tenni kell valamit. Nem a szex miatt, hanem mert így soha nem fogod megtudni milyen mikor egymást ölelve nevetgéltek a szeretett lánnyal.

2020. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!