Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják ezt el a 28-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják ezt el a 28-35 közötti férfiaktól?

Figyelt kérdés

Változik az ember.. én úgy gondolom az elmúlt 15 évben is fejlődött az emberiség, fizikai adottság terén. A legtöbb mai 15-25 év közötti férfi , genetikailag vékonyabb és magasabb mint az azt megelőző évtizedekben született ferfiak.


A most 30 asok legtöbbet pocakos , vagy az átlag 175/180 cm és 80 -100 kg közötti. Ezzel csak az a probléma hogy a párkeresés számukra nehezebb lett! Mert a mai fiatal srácok átlagban magasabbak és vékonyabbak. És ezt várjak el a nők a 30 aasoktól is , akik még nem ezekkel az adottságokkal születtek. És irtó nehéz egy 90 kilóval normal testalkatú férfinek 65 kgra lefogyni , hogy úgy nézzen mi mint egy mai tini fiú , hogy találjon partnert.



#fogyás #testalkat #elvárás #Más generáció
2020. jún. 28. 07:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

"az elmúlt 15 évben is fejlődött az emberiség, fizikai adottság terén. "


Igen. Ez az az általános jelenség, hogy emberek húznak, ahogy öregszenek.

Az emberek pedig általánosságban is hiznak. Soha nem volt ennyi kover ember, mint manapság. A fiatalok között sem. Most nagyobb a fiatalok között a tulsulyosok aránya, mint 10-20-20-30-50 éve.

2020. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%

"Hagyj én tudjam már, oké? Én látom napi szinten az izmos karját és testét."


:D


Van egy fiat puntóm, ez a világon a leggyorsabb autó, 70 lóerő, szóval hagyjál már, én tudom h mi az h gyors, én megyek vele...

Érzed mit írtam?


El vagy tévedve te lány. 60kg-os "férfi" nem izmos, az minden de nem izmos. Voltam szűrőnapon teljes testes egészségmérésben részem, valamelyik gyogyszercég szervezte kamionokkal. Ott kimutatták h 60kg izom van rajtam (20 éve edzek), 15kg zsír, és 30kg csont,bőr stb... Rajtam több izom van mint a barátod ahány kiló összesen. Szóval ne röhögtess a hülyeségeddel, az a gyerek nem izmos.

2020. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
50%
Én pl. 22 vagyok, és nem áll szándékomban randizni 30 körüliekkel, akárhogy is néz ki.
2020. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%

"az elmúlt 15 évben is fejlődött az emberiség, fizikai adottság terén. "


Ész terén nem fejlődtek. Látszik a feltett kérdéseken és a válaszokon is.

2020. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj már! Én 35 éves vagyok nincs sörhasam és 189 cm vagyok! Te miről beszélsz? A suliban is anno hasonló magas srácok voltak, talán még magasabbak is. Ja, és sportolt kb mindenki, hogy ne elhízott puhapöcs legyen, plusz akkoriban oda mertünk menni a lányokhoz, nem úgy mint a maiak, akik itt teszik fel a béna kérdéseiket, hogy mit kellene írnom a csajnak stb.
2020. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%
Van benne igazság, de hidd el, hogy a magyar nép átlagban egy lusta disznó, és mellé zabál is. Csak a közvetlen környezetemben látom, hogy 10-ből 2 ember sportol rendszeresen, és eszik egészségesen, módjával. Ebben a kettőben én benne vagyok, a másik a haverom. Futunk heti többször, bringázok, sétálok sokat. Mások meg sírnak, hogy kövérek, orvosi bajuk van, de azért a hamburger, chips, cola, csoki, fánk megy, meg az esti 21 órai szalonna, kolbász 3 szelet parasztkaréjú kenyér mellé és társai.
2020. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%

15 év genetikailag rohejesen semmi. Ahhoz sok száz, ezer, millió év kell.

Az életmód viszont számít. Az emberek egyre koverebbek minden korosztályban. Gyerekektől az idosekig. Tini korban, 2o körül még van az az általános, mindig is létezett jelenség, hogy a fiúk hirtelen megnyulnak. Nem véletlen az az ezeréves kifejezés, hogy "langaléta kamasz".

2020. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%

Zabálás, és nem mozgás. Látom a barátnőm fián. 20 évesen vékony srác volt, aztán folytatta a zabálós, nem mozgó életmódot. Most 24, podakosodik, seggesedik, válla kb. mint a sörösüveg. Barátnőm meséli, hogy a fia mit zabál össze, rendes kajából is, sütikéből is baromi mennyiségeket. Semmit nem edz, de otthon is lusta (fűnyírás, ilyesmi az smafu).

De ebben a generációs dologban lehet valami, mert az apjának meg alanyi jogon van jó alakja: Pasi ötvenes, de lapos has, széles váll, izmos combok, ő ilyen volt 25 évesen is, mikor elvette a barátnőmet, és most is. Közben edzőterem közelében sem jár. (És imád enni ő is). Igaz, otthon nem lusta, ház körüli munkát mind megcsinálja, kertészkedik, de ez EKKORA különbséget nem jelenthetne fiacskája és az ő alkata között.

2020. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékony nőt akarsz, pláne sportosat, élj te is így. Ha neked megfelel tank aranka, akkor meg semmi baj. Te vársz el többet, mint ami hozzád illik, ne rinyálj.
2020. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ja, de a mai srácokkal ellentétben nekem van mustangom, házam ,meg lóvém.
2020. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!