Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják ezt el a 28-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják ezt el a 28-35 közötti férfiaktól?

Figyelt kérdés

Változik az ember.. én úgy gondolom az elmúlt 15 évben is fejlődött az emberiség, fizikai adottság terén. A legtöbb mai 15-25 év közötti férfi , genetikailag vékonyabb és magasabb mint az azt megelőző évtizedekben született ferfiak.


A most 30 asok legtöbbet pocakos , vagy az átlag 175/180 cm és 80 -100 kg közötti. Ezzel csak az a probléma hogy a párkeresés számukra nehezebb lett! Mert a mai fiatal srácok átlagban magasabbak és vékonyabbak. És ezt várjak el a nők a 30 aasoktól is , akik még nem ezekkel az adottságokkal születtek. És irtó nehéz egy 90 kilóval normal testalkatú férfinek 65 kgra lefogyni , hogy úgy nézzen mi mint egy mai tini fiú , hogy találjon partnert.



#fogyás #testalkat #elvárás #Más generáció
2020. jún. 28. 07:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb pocakos pasas 30 as azért az, mert mozgás alig van, sör, zabálás az meg megy. Nekem egy olyan 35 éves haverom van, akinek lapos a hasa, akár egy 25 évesé. A titka az, hogy alig iszik néha-néha, meg odafigyel, hogy mit eszik.
2020. jún. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%

A korabeli nok nem varjak el.


Ja, hogy fiatalabb pipi kellene? Akkor szedd ossze magad. A magassagon kivul mindenen lehet valtoztatni.

2020. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Magasság-105 = Kb milyen testsúly az ideális. Az a probléma, hogy a 30 feletti férfiak közül sokan meghíznak. Nem azt várják a nők, hogy úgy nézzen ki a férfi, mint egy kamasz fiú, mert az a másik véglet, és őszintén szólva, nem tudom, hogy ez kinek tetszik, de plusz 20-30 kiló van az embereken, és nem izomból. A férfiak miért várják, hogy a nő csinos legyen? Na, hát pont azért várják a nők is ezt a férfitól?
2020. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavar, ha valakinek van némi pocakja, de legyen mellé izomzata is. Ha csak olyan szétfolyós, puhány a sok üléstől és szemét kajától, szélesebb a csípője, mint a válla, bocsánat, de az nem tetszik. Ennyi idősen is kell az egészségre figyelni.
2020. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%

Párom 36 éves, 172 centi és 63-64 kg, vékony, szálkásan izmos.

Mi titka? Odafigyel arra, hogy mit eszik, sört/alkoholt nem fogyaszt, szeret mozogni, tehát egészséges mozgásban gazdag életmódot folytat.

Ennyi. Nem rinyálni kell, hanem odafigyelni az étkezésre, és felemelni a s..gged a gép/telefon mellől.

2020. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
37 évesen 110 kilós vagyok. Sörhas? Az is akad de amíg a mellkasom szélesebb addig nem érdekel. Akarok bármiben is versenyezni a 65 kilós sportgilisztákkal? Akar a rosseb XD a nők nagyrésze nem szereti ha egy a ruhamérete a pasijáéval
2020. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

"Párom 36 éves, 172 centi és 63-64 kg, vékony, szálkásan izmos."


Ez nem izmos, ez vékony...

2020. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Én nem értem a párhuzamot, miért akarna egy 30+ férfi úgy kinézni, mint egy 15-25 éves kölyök? Egy felnőtt nő sem várja el, hogy kamasznak nézzen ki a párja. Azt viszont sokan (ha nem is mindenki) elvárják, hogy egészséges legyen és odafigyeljen magára, ne legyen egy szétfolyt zsírgöb. Nekem személy szerint nem feltétel sem a kockahas sem a kigyúrtság, de azért azt elvárom, hogy ha lenéz, még lássa a lábujjait a hasától, és azért alapvetően jobban hasonlítson egy antropomorf lényre, mint egy gömbhalra.
2020. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

#7

Hagyj én tudjam már, oké? Én látom napi szinten az izmos karját és testét.

Párom régebben focizott és komolyan foglalkozott testépítéssel. Ma már csak fut és jógázik.

2020. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Szánalmas, ostoba rinya.
2020. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!